Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi fzalán!

hu olasz mocikkal mi is szivtunk de aztán megoldottuk. mi a problémád vele?
Grat manó!

2005-ös 1000RR tulajdonosok figyelem!
Kellene kis segítség, mert az eredetvizsgával kínlódok! Ha valakinek módjában áll küldjön már képet a forgalmiról! Persze csak a moci adatai érdekelnek , mert az olasz papírokban sajna nincs minden benne amire szükség lenne!
Ja és azt tudja valaki hogy ezeknek a motoroknak mi a környezetvédelmi besorolása?
Hello Srácok!
Holnap hozom ki a szalonbol a mocim :) Repsol Replika. már alig várom
Nekem is volt és most adtam el a múlt hónapban a motorral együtt!
Kb. 3 éve próbáltam eladni 35 eFt-ért de senki nem mozdult rá!
Viszont én nem bántam meg hogy nem vitték el, mert a műszakira mindig visszatettem!
Hellóó, lenne egy honda cbr929rr gyári dobom elado, sztetek mennyit érhet?, sérülésmentes :)
Köszike a segítséget...
A kinyomó csapágy lesz.Nekem a 92-es 600f-nél is szólt ne kell foglalkozni vele
Szia!
Szerintem semmi gáz! Egyszerűen a kinyomócsapágy szól.
A legtöbb motornál előfordul.
Ezzel nem igazán tudsz mit csinálni.
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem!Most voltam mocizni és hallottam egy furcsa moralylást a motornál.Amikor behúztam a kuplungot elhalgatott és amikor visszaengedtem megint csinálta.Ha sebességbe raktam szintén nem volt hang.Mi lehet ez?Mert már pár 929-nél és 954-nél hallottam már ilyet,de akkor még nekem nem volt:DHa valaki tudna segíteni nekem megköszönném.Ja és nekem is 929-em van.Előre is köszönöm
Talán 1.8ért elviszik, ha már itt van az új bléd
Milyen kedves, nem volt biztositozva :)
Sziasztok!
Eladó lett a motorom.
2004-es 1000RR Tricolor 28000 km- ha kell friss műszakival
Extrák: Arow dob, sportlevegőszürő, fém fékcső , versenylábtartó, turaplexi, tfi befecskendező programozó, (160le keréken le van mérve!) hibátlan állapotban szervíz után.
Uj lánc, lánckerekek. Nem volt biztosítózva, hitelt segítek intézni ha kell!
Ha valakit érdekel a számom: 0620-9-350-201
iá: 2100000 Ft
Jogos! Bocs, ezt benéztem! Mkp. kuplung tartályába fékfolyadék kell valóban, és elég a DOT 4 is, ahogy azt J76 kolléga is írta!
Emberek...honnan tudok letölteni honda ROBBANTOTT ÁBRÁT.Amin az alkatrészek cikkszámszerint vannak?
.....a hidralikus kuplung az igaz, csak nem mindegy hogy egy teherautóról van-e szó.....vagy egy 1000 RR ről!
sziasztok!nem érdekelne valakit két gyári cbr index?az rren a 954esen meg 600rren és még sok modellen ez van!nekem van 2darabon!ha esetleg érdekel valakit az vegyen fel msnre vagy hivjon fel(20\392-51-46)
Micsoda kis vitát váltott ki a lustaságomból eredő kérdésem!
Kerestem a neten egy szervízkönyvet és lám mit írnak benne!
Akkor ezt megbeszéltük!
A gyári előírás az szent! Egyébként, ha a leírást végigolvasod: " hidraulikus kuplungokhoz" is ajánlott az ATF!
DOT4-es fekfolyadek kell. Pont.
Biztos vagy te ebben? csak mert a tartalyra is DOT4 fekfolyadek van irva, plusz a service manual is DOT4 fekfolyadekot ir... amit te belinkeltel, azt automata-valtos jarmuvekhez szoktak hasznalni...
Hidraulikus kupling tartályába ATF folyadék kell! Lásd: ATF
Jaaaaaaaaa. Akkor igen. De az nem olaj. Csak simán folyadék.
Remélem nem értesz félre!
Hidraulikus a kuplungom! Tehát Én arra a folyadékra gondolok ami a kuplungkartól a mozgást továbbítja a kiemelő szerkezethez, nem pedig arra, amiben a lamellák vannak!
Tehát nekem valami hidraulika olajra lenne szükségem, szerintem!
Kuplung olaj=motorolaj. A fékolaj nem olaj.
A kuplung olajnak is van Dot száma? Vagy a kuplung olaj=fékolaj?
Az új 1000RR? Ronda, de finom. Vagyis rém kényelmes...