Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amit linkeltél csimmát marha jól van árasítva azt nemtom milyen lehet.
Bőrnadrágban lehet tudok segíteni, ha nem ragaszkodsz újhoz. Mióta nálam jártál, fogytam 20 kilót, szóval nekem most meglehetősen nagy, csak emiatt meg nem híznék vissza . Valami jelképes összegért vihető, mittomén 10? ha érdekel. 66-os a mérete.
Nem egyálltelán nem vettem a lelekemre csak már elgondolkoztam rajta én is. Viszont mivel utólag végíggondolva ez a különböző abroncsos agymenésem nem volt túl szerencsés ezért már eldöntöttem a kérdést. (mondjuk ez az Angyalkából való "A"-s gumi dolgon még rágódom némileg)
De az idei téli priorítási rangsor a következő
1.: Vezlánc feszítő + fékek (+ a szokásos olajcsere meg hasonlók) Így a motor rendben van
2.: Felszerelés (Bőrcucc alul felül) Így már én si rendben lennék
3.: Abroncs / Tartaléknek sosem árt
4.: Bakancs / Jó a mostani cipőm de elkelne a védelem ha jó áron találok jót lesz ha nem nem.

Az első tétel 100%-ra meg kell hogy legyen a többi már opcionális ha jut rá lesz ha nem jut rá nem lesz.
Csak szívom a véred, ne vedd komolyan
http://www.motorosbizomanyi.hu...

Az oldal alján látható SETUP márkájú csizmával futott már valaki össze. Nekem a márka semmit nem mond. Azonban rendelhető 46-osban ami tetszik talán az jó lesz. (Persze próba meg minden nem maradhat el) mindamellett az ára is nagyon nagyon és tényleg nagyon barátságos.
Idén télen most ez a tétel a vége mert jelenleg használt és némileg megkopott ugyan a hátsó de bőven van még benne. Amúgy erősen gondolkodom Milka által tesztelt abroncson azonban most csak hátsó kerékben morfondírozom első nem hiszem hogy kelleni fog így viszont mivel idén kitapasztaltam kellőképp a kölünböző gumi elöl hátul kérdést. De mivel jövőre elsőt nem kell cserélni így szerintem behatároltam a hátsó gumit is Ami Angyalka lesz mert elöl is az van.

De jövő szezon végén ha lefogy az első is akkor lehet hogy egy ilyen Milka által tesztelt abroncs pár lesz a befutó.
jo mind...
Na akkor most melyik gumi a tuti? Szegény Ogerg bajban lesz így, ha soká hagyod a sötétben bolyongani
Én még reménykedem 1 vagy 2 kellemes napban. De szerintem 1 maximum 2 hét és én is lerakom a malacot. Nem akarok túl korán belekezdeni a téli szervizekbe mert akkor túl korán készülök el és akkor csak megint teendők nélkül várom a tavaszt
Nekem már csak az apróságok maradtak, majd eljátszok a cserékkel télen, már úgyis letettem a motort idénre, a csúcson kell abbahagyni
Nekem idén csak két fontos témám lesz ami effektív nem egy nagy művelet. Vez Lánc feszítő patron ami 11-esen nem egy nagy kunszt. Fékpofa cserék, nomeg akkor fékolaj. Továbbá a szokásos körök. Olaj és hasonlók. Tavaly volt lány meg lánckerék is meg teló olaj meg egy halom szar.
Nálam pont fordítva, még tavasszal megvettem a koptatókat, de valahogy eltörpült a cseréjének fontossága...
JAh nem megyek én annyira. Így vettem már a gépet. Tavaly megfeledkeztem róla de idén a kisebb teendői listám végett az ilyen apróságok is sorra kerülhetnek.
Motorozni akkor kell mikor jól esik. Na ez ma megvalósult mert rendesen esett. pr 4 gumi tökéletesen teljesitette a dolgát. Soha rosszabbat.
Elvileg nem volt cserélve, nullkilóméteres középső dobos. De mégsem egyforma hosszú vólt. De kicserélhették szálitási sérülés miatt vagy nemtom.
Igen! Márkán belül általában a hossza, amúgy meg az átmérője,menet vastagsága,hossza!
Már cserélve volt!
Gyárilag mindkét oldali egyforma hosszú!
kipufogos oldalon volt hosszabb?...
Kell neked olyan mélyre dönteni.
Viszont ha már erről van szó: egy gyári cbr 600 -on néztem hogy nem egyforma hosszú volt a két oldalon. Elb@szták, vagy csak nem egyforma a dönthetősége a két oldalnak?
Előbb leér valami egyik oldalt?
Sziasztok

Kérdés!

Van valami különbség a koptatóvasak között vagy az amolyan kommersz mindenbe jó alkatrész? Gondolom mindenben ugyan olyan menet van de a hossza lehet hogy nem mindegy. Nekem ugyanis a jobb oldali el van törve amit szeretnék kiműteni a télen.
José.é volt?