Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy turkálok a neten megkockáztatom hogy ez a rugó nem ugyan az mint az XX-ben volt/van. Mivel ahogy keresgetem a cikk szám alapján a gyári rugót mindenhol csak az X11-eshez ajánlja fel az adott rendszer. Az is lehet hogy alapból progresszív
Eredetileg így kéne kinéznie a gyári rendszernek a malacban

http://www.bike-parts-honda.co...

De lehet hogy még az előző gazdája cserélte ki.
Sziasztok. Egy kis kiokosítást kérnék.
Olvasgattam a Wilbers rugókról. Egyik legnagyobb külömbség hogy a Wilbers progressív rugók. Vagyis nem egyenletes a csévélés. Viszont szétszedtem a malac telóját, és ebben is progressív van, pedig szerintem gyári.
Van valakinek tapasztalata velük?
Köszi.
Mit tettél Kari. CSak nem történt valami baj? Elég régóta nem hallottunk felőled
Sajna úgy néz ki, nekem kimarad a holnapi móka
Olcsó kipufogó valakinek? Nem ismerem, milyen, csak megláttam...
http://www.ebay.com/itm/BRAND-...
Nincs valakinek véletlen 1 db fejidoma?
Nektek jó szórakozást, én asszem inkább forgatom kicsit a vidék Jedi kardját és leirtom a felfutott növényeket a kerítésről :-)
A szalonna sütés sztornó lett!
Nincs motormárkához kötve a dolog!
Én szívesen kimennék szalcsit sütni ha nem gáz hogy bár Hondával, de 1012ccm-vel kevesebbel érkeznék.
Ha én is akkor indulok fel Szentendréről mint ti Pestről, pont egyszerre érünk oda.
Szerintem mi 11 körül érünk oda...
Ha valakinek esetleg nincs programja szombat délután-estére! :)
Évadzáró buli!
Célunk:Szalonna,és kolbászsütögetés :)
Találkozás 14:00-tól a Citán.A Cita gurulás sajnos nem abba az irányba gurul amerre én terveztem a közös gurulást,így aki velünk tart majd az próbáljon meg a közelünkben maradni.Megvárjuk míg 17:00-kor elgurulnak a Citások,és mi csak 5-10 percre rá indulunk el hogy ne szakítsuk szét a gurulást.Viszont aki a Citával gurul az is utánunk tud majd jönni.Mindenkit megvárunk.Uticélunk: PILISSZENTLÁSZLÓ Hegytető. KÖTELEZŐ FELSZERELÉS a tanktáskába: SZALONNA,,és vagy KOLBÁSZ, LILAHAGYMA,KENYÉR és jól jön egy nyárs,meg némi itóka. Szenténdrétól térünk majd el Pilisszentlászló felé a hegyen át a kedvenc Panoráma úton.Szentlászló előtt jobb oldalt van egy jó nagy parkoló szalonnasütő helyekkel kialakítva.
Mindenkit várunk a pokol tüze mellett meleg szeretettel! :) Ördögök & Angyalok
Jó kérdés!
Elméletileg 10-14 között lesz nyitva vasárnap!
Mi is tervezünk kimenni a családdal, időben el kell kezdeni a gyerekek megfelelő nevelését
Jó lenne úgy menni, hogy össze lehessen futni pár itteni arccal személyesen is. Akikkel eddig találkoztam innen, azok jó srácok, jó kis közösség ez. Milja te mikor leszel kinn?
Ha minden úgy alakul ahogy szeretném,tervezem,akkor jövőre ez már nem lesz gond!
Már int a távolság!
Itt alszol nálam(Nálunk) a nagy faluba,oszt mehetünk amerre akarunk!
Nekem lehet hogy túl messze van. annyit még nem bírok nyeregben annyira még nem gyógyultam meg :-S
Én tervezem Vasárnapra!
Urak! Erre jön valaki esetleg?

http://www.rmcmotor.hu/hirek/B...
Megoldódott!
Valaki!
A képen látható emblémát kellene kivágni,elkészíteni természetesen rozsdamentes anyagból! De más névvel! Lézerrel,vagy vízsugarassal! KB. 5-darabról lenne szó! Minta van!
Ezt a telefonszámot hívjátok: 06703318880 Andrea Hoch-Gál
Ha valakit érdekel eladó a gépem. A kiszemelt gép még meg van addig. Hibátlan és költségmentes. Szivesen ajánlom bárkinek.
Á felesleges. Ez szerintem a bezártság érzésemből jött megint. Tényleg vissza kéne már menni dolgozni 4 nap. Sok ...
a ninja nem lett átalakítva, egyszerűen nem kell. 30mm emelö pogácsa (gyári kieg) van a kormány alatt..nekem jó így ..
De miért nem kérdezel?
Tudod telefon!