Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én csak aláöltözövel használom a bőrszerkót! egyrészt higénikusabb is és a fel és a levétel is sokkal könnyebb..
Milka nem siklott át semmin! A bokagépeseknek a talpát is úgy tervezik!

morgen
Ja...csakis aláöltözövel jó a bőr szerkó...hosszú,lent,fent és nem tapad úgy a testre.
Szórt árak vannak aláöltözőben is....persze az ólcsó ebben a esetben is olyan...szóval az arany közép út pont elégséges,de persze csak a buxa szab határt Nálam ez eddig a Forcefield viszi a pálmát...van vagy 5 alá öltözöm + egy téli vastag...személy szerint nálam a HH nem vált be..de ez is csak személy függő.
A bör rucival meg én úgy bánok,legyen az kabát,nadrág,csizma....ha haza értem vele vásárlás után...felveszem és minden féle torna gyakorlatokat végzek benne ( persze aláöltözővel ) és a legvégén,teljes harci jelmezben jó fórró zuhanyt veszek,majd kicsit magaman hagyom és utána vastagon méh viasszal átkenem,majd fogas...esetleg ha van idő 1x2x bele bújok....párnap és teljesen a testedre áll
Nem kell a vason szenvedned és ezáltal nem veszi el a figyelmedet sem,na és persze komfortosabban érzed magad benn
Harmadik bör cuccost nyomom...jelenlegi arlen ness-em is bírja még,bár ezt a szerkót 8.éve gyötröm télen nyáron és van már benne tőbb mint 150 ezer kilcsi ....mert úgye azéé van hogy használjam
Kamikazeman ezek a fura érzések ugyan abból erednek mint ahogy én is jártam mikor ekkora gépre ültem. Fura volt minden. Azonban te megfejelted a bőrszerkóval meg a bőrcsizmával. Egyszerre sok az inger szerintem.
Tavasszal egy olyan 1-2.000 Km alatt megszokod a csizmát. A gatya sanszos hogy szűk. Nekem ugyan nincs de mindenki akitől kikértem eddíg a véleményét azt mondta hogy álltó helyben egy árnyalatnyival lazábbnak kell érződnie mivel felülve a motoron egy gugoló szerű pozíciót veszek majd fel ami a helyére húzza a felszerelés elemeit.
Mindenkinek köszi, aki reagált a ruhaproblémámra. A ruha nem kicsi, de az aláöltözőről eddig nem is hallottam, de teljesen logikus, KÖSZI! Azt már mondták az eladók is, hogy kell idő a ruhának, mire "összeszokunk". :-)
A csizmát pont azért vettem, mert elég biztonságos típus, de ez valóban merevséggel jár és ez nekem kellemetlen. Azt, hogy a bokagép, hogy jön a merev csúszós érzéketlen talphoz és a kemény lábfej bőrhöz, azt mondjuk nem tudom, vagy lehet, hogy Milka átsiklott a problémán :-) Egyébként bokagépes a SIDI csizmám és nem is ott a baj. Ez nem fog igazodni, hanem egyszerűen, vagy megszoksz, vagy megszöksz. Itt azt hiszem az utóbbit választom, mert zavar, de nagyon. Igen valóban az utca veszélyesebb, mint a pálya, de a pályán a csizma okozott problémák nem fognak akadályozni, mivel sterilebbek a körülmények, viszont az utcán egy esetleges sáros, nyálkás felület vagy kiszámíthatatlanabb szituáció nagyobb valószínűséggel jöhetnek és ott ez a csizma nekem nem ok. Szóval nézek egy másik kicsit kompromiszumosabb utcai csizmát ami kevésbé safety, de több visszajelzést ad és nem csúszik ennyire. Mivel már van viszonyítási alapom így könnyebb lesz. Köszi mindenkinek az infókat, leszűrtem belőle a hasznos infókat és kamatoztatom.
én sokkal jobban érzem magam bőrszerkóban, három éve csak abban nyomom.. Én nagyon szeretem.

Puma csizma meg tökéletes

a Bőrruha kicsi ,ha nem tudod a lábtartóra rakni a lábad!
Nekem az a gyanúm, kicsi a bőrnadrág rád, nem kellene elviselhetetlenül szorítania. Az mondjuk igaz rá, hogy amit egész nap fingasz, az csak otthon csattan el, mikor leveszed
Detto!

Mindent leírtál!
Hidd el,létezik olyan cucc (bőr) ami kényelmes,és használható is!
Csizmából például a bokagépesek már tutik!
Ha hasznalsz alaoltozot,akkor az csuszik a borruha alatt. Sokszor a merev erzest a testhez tapadas adja. Egesz mas a motorozas. En Hally Hansent hasznalok. Kb 35 forint az also,felso. A csizma meg...? Szoval: ha van valami 10 ert es 250-ert is akkor ott van kulombseg is. A borruha meg hozzad nyulik lassan. Csak sokat kell hasznalni. A tornacipo meg...Szoval MOTOROS ilyet nem hasznal. A kozut meg veszelyesebb mint a palya!
Hát igen a bőrszerkó nem a kényelem kategória. A csizma meg legyen igen is merev mert az akkor védi meg a pl bokádat stb. (spot cipő ezt nem tudja). Ha szűknek találod a nadrágot az akkor méret problémára utal. De ha ne adj isten egyszer elesel akkor fogod látni a jelentőségét. Nekem volt benne részem és ha nem lett volna rajtam sokkal nagyobb lett volna a baj. Talán még egy jó tanács ha elfogadod, ha motoros szerkót veszel mindig motorral menj vásárolni. Mert ott felülsz a motorra és máris érezted volna azt a jelenséget, hogy szűk a naci. De ez csak egy ötlet nem kötelező megfogadni.
Alaöltoző volt rajtad?
Nos én megvettem a bőrdzsekit + bőrnadrág + racing csizma, de amit idén motoroztam az bár nem volt sok, de a bőrgatya + csizma közel elviselhetetlenül kényelmetlen. A Dzseki az oké. Jövőre első dolgom lesz alulra valami kényelmesebb cucc, mert úgy érzem már-már a biztonság rovására megy a biztonság :-) . Hogy indokoljam is, a csizma talpa merev és csúszós, a felsőrész kemény. Egyszer majdnem elborultam, mikor nedves aszfalton kicsit nagyobbat kellett tartani és a csizma csúszott kifelé. Illetve nem igazán érzem benne, hogy hol is van a lábtartó, meg a váltó vagy éppen a fék a talpam alatt és ez nekem így elsőre nagyon rossz, tök elveszi a figyelmem a vezetésről. Előtte sportcipővel sokkal jobb volt. A gatya meg olyan passzos, hogy rendesen macerás felhúzni benne a lábam elindulás után a lábtartóra(ez valószínűleg majd igazodik). Szóval, úgy nem érzem igazán jól magam. Pályára felveszem majd őket, de utcára tuti, hogy valami lazább lesz, pedig nagyon biztonság párti vagyok, de komolyan úgy éreztem néha, hogy ezek még gondot foknak okozni..... Ti éreztetek már hasonlót?
nah jól van azért akad egy protektoros dzsekim azért :-)
Nagyon helyes. Utána jöhet a saját "extrád" ami alapnak kellene legyen ugye.
A bőr dzseki bőr gatya komoly priorítással szerepel az idei téle tervekben de először a malac kapja meg amit csak kíván.
Rövid gatya löbögő póló... á... jövőre meg ne lássalak így Te gyerök!
Egy ilyen magas labdát éreztem hogy valami módon le fogsz csapni :-)
Hát sajna az ügyem veszni látszik.
(Kifordúltak elém előzés közben)
Annyi ellentmondás van az egészben, megváltoztatták a baleset helyszínét, mindent ellenem fórdítotak. Így az ügyvéd tanácsára hagyom a csába.
Viszont az uj gép szépen alakúl. (Uj=15éves)
Remélem lesz olyan mint az elődje.
Kicsit óvatosabb leszek, bár még mindig azt mondom nem az én hibám vólt.
Na jó, az igazi is
Okés, gondolkodj rajta, most úgyis jön a tél

Gyerekszoba elkészült
Elgondolkodtató lehetőség. Köszönöm. Én kb azt céloztam meg ahonnan te elindultál szóval lehet hogy rendben lesz. Majd egyszer elcsorgok lehet feléd és megvizsgálom.
De előbb a motor majd csak utána jövök én

Gyerekszoba elkészült ?
Meg hát melyik gumit is a teszteltek közül?

nekem melyik jött be legjobban?
Én csak leírom a tapasztalataimat!
Onnantól mindenki maga dönt!