Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jajj de jó volt ez a tegnap délután már nagyon hiányzott a motor. Frankón működik minden. Vetítési képet még finomhangolni kell a lámpán mert eltekergettem a francba mikor beszereltem. Vezláncpatron csörgése megszűnt fékek még kicsit hangosak de igazodnak a tárcsához majd megjáratom. Nagyon frankó lesz :-D Még a kuplungon kell finomhangolni bár így sincs vele semmi baj de a levétel felrakáskor a beállítások elmentek nyaralni de majd újra megtalálom. Most eléggé fent fog amúgy egyenlőre nem zavar de lehet ahogy szokok vissza majd idegesíteni fog.
Azt rendeltem, koszi
pro4
Köszi
De mindkettő volt nekem is... kb mint az 5100 es a 7100...filterabc-n nagyon jó az àra most
Mivel most nagyon jo aron van a pro4 inkabb azt
Srácok!
Tegnap volt itt hírdetvve Nissin fék betét amire én ráugrottam!
De nekem még se kell,mert nem jó a vasba!
Tehát szabad a vásár akinek jó!
Lehet rápróbálok, melyiket ajánljátok? Pro4 vagy Comp4?
Nekem 4-4 liter ..igaz a comp 4 bogyó xx -é
a pro4 nagyon bevállt, még a váltás is finomabb lett... korábban 5100-t használtam sokáig
már itthon figyel a 4 liter
Én is használtam már mindkettőt és tökéletesen megfelelnek, pedig az én motorom teljesen más karakter mint a Tiétek.
mindkettő jó hozzá.
igen
nagyon tudjuk ajánlani a fuchs comp4 vagy pro4 sorozatot. Nekünk tök beváltak. filterabc.hu

most a zzr is pro 4-et kap
Koszi mindenkinek az olaj temas hozzaszolasokat. Most mar tiszta, miert ajanl a Motul mast, mint a szerelom. Maradok az 5100 vagy 7100-nal, meg megalmodom
Engem érdekelne!
Kérnék egy telefonszámot hogy megtudjuk beszélni!
Igen!
Teljesen jó bele! Annyi hogy a 3100 egy ásványi olaj,adalékokkal feljavítva fél szintetikussá! A 7100-as meg full szintetikus! Én használtam mindkettőt,jók voltak!
De nem győzöm minden szezon előtt hangsúlyozni,mikor ez az olaj téma felmerül,utcára bármilyen botban vásárolt (nem hamisítvány) jó a moccba! Mi nem a tizedmásodpercekért küzdünk az utakon,és nem használjuk szélsőséges fordulaton,körülmények között a vasakat!
Sziasztok.
Eladó 3 pár Nissin 2p250NS új fékbetét 7000Ft/pár!
10w 40 az előírt minőségű olaj?
Persze hogy jo
Én sima 5100-ast tettem bele. Kérdeztem a szerelőt hogy nem 7100-as kéne de azt mondta felesleges ilyen extra extra bele. Az 5100-as teljesen jó.
Màr tobb szerelö is mondta hogy nem jó.. mert elég hamar elfàrad 2-3 ezer km..nem erre talaltak ki.. inkabb 7100 ast tegyél.