Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attól is függ milyen közel van fagyizó.............nálam.
Oreg harcosunk azt felejti el,hogy sportmotort,sportmotorral kellene osszehasonlitani,nem pedig sportturaval. Mindenesetre ha felulhetnek egy zizire meg a gixerre,es mondjuk a horvat 8-ason lemernenk,hogy 60km-t melyikkel teszek meg gyorsabban es az nem a zizi lenne,hat erosen elcsodalkoznek,azon meg vegkepp ha mesterunk mogottem latotavolsagban maradna. Mondom mindezt ugy,hogy egyikkel sem mentem soha.
Egyszeruen ha jobb a fek meg a futomu akkor az gyorsabb is,eddigi amator tapasztalataim alapjan.
Ok !
Mit is mondhatnek nem zavar az sem ha lenyomna a tasi az csucsszuper gsxrrel. Kinottem a cerkameregetesbol de az biztos amit te is irtal az egy 20-25 eves technika a zzr meg a k8 busa egy mai vagy max tegnapi fejlesztes ahhoz kepest. De azert regen az volt a nagy szerelmem 1991-92 gsxr1100 esetleg az f..aztan persze a zx-10 s utana a zzr1100..abban az idoben fasza kis gepek voltak..s azert legyen egy yamaha is fzr1000exup..
Kb mint egy lancia delta hf integrale III. osszehasonlitani egy evo X. mitsubishivel..mas korszak
Na akkor megcélozzuk ezt az Április hónapot egyenlőre. :-D
Te szervezed a Te döntésed Gergő.
Hát Április asszem elsején nekem programom van mert Citadella (Asszem) de utána még üres a naptáram. Asszem.
Húsvét vagy utána még áprilisban
Jó lesz el is férünk ha többen összeverődnénk. Időpont április.....?
https://www.google.hu/maps/dir...!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x476a19a800f69d13:0xe48e91f894aa5242!2m2!1d18.4021629!2d47.3451781

ez lenne a helyszín. Van egy épkézláb büfé meg egy nagy keménynek tűnő parkoló a Fehérvár felőli ágon rögtön a körforgónál.
.. azert ha netàn 210 le alatt lennél nekedis vigyàzni kell a busàval mert tasi kivégez az öreg olajkàlyhàval
A helye meg van. Egyszer ki kéne mennem beszélni a büfével ami a parkoló egyik felén üzemel hogy ez a terv meg ki kéne találnom egy időpontot amikor nem fagyunk rá 10 Km alatt a masinákra.

Ezt néztem ki amúgy (Mindjárt csinálok egy linket)
Disznyó egy motor ez kérem! Mikor lesz már lát6ó a III.parkoló összeröffenés
Szereny velemenyem szerint a zzr1400 mind menetteljesitmenyre mind dinamikara es kenyelemre megeszi a faragott gsxr1100est..
Én újra meg újra rácsodálkozom hogy hogy az istenbe kapja ki a zsoké ilyen egyszerűen kerékre a malacot :-D

https://www.sportmotor.hu/vide...
Igen.
Szereti tasi videoit végül is elmondta hogy nagyon jo motor meg minden jo csak nem megy. Megcàfolom .
Mazochista-e vagy?
Nekem is elfogyott 255 nél
...a harmadik fokozat
jaja... "egy adag szar" ami "mindenben jobb" és a "motorja kurva jó"... tehát a többi meg egy fos, és majd ha összeáll, akkor lesz olyan, mint ez a szar
az elejét nem figyeltem, visszanéztem a képernyőre és azt hittem a triple egyedül megy... utána láttam, hogy a zzr "megáll" és utoléri még1x meg kellett néznem, hogy lássam az elejét is...
elhiszem neked....

valószinüleg csak túráznak
Pedig nem,az nekem is megvan,keress legalabb egy sprintet.
nem húzta? a belét kipörgette,hogy 230 meglegyen