Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nagyon jó. Ezt megjegyzem
Így van. Bár tény és való hogy így 100.000 Km körül most eljött az ideje hogy vezlánc feszítő patront cseréljek. Burkolat bontás nélkül mondjuk azért egyszerűbb volt De az olaj csere is könnyebben megy a műanyagok hiányában
Ezekről a búrkolt motorokról még a kanyarkövető fényszórót is lespórólták.
Így is lehetne mondani, ha volna bármi alapja, de ez egy Hondára nem jellemző.
Ugy is mondhatnank azert nincs burkolat a ti motorotokon mert es amikor szerelni kell hamarabb hozzaferhessss (merthogy ez surun elofordul )
Azokat a műanyagokat azért tették rá hogy az s-es pilótákat ne fújja le rólla a menetszél.
Ahogy mondtad a burgman egy moci .
Így van. De a legjobb arcok azok. Akiknek még időben levették a motorját a szalagról és nem aggatták tele fölösleges műanyag burkolatokkal az egész motort
Amúgy jó kis moci a Burgmann. Rettentő kényelmes jól rakodható keveset eszik és hajlandó haladni is. De azzal a hidrováltóval még egész jónak is mondható de kicsi a kereke rohadtul hosszú és iszonyatosan nagy és nehéz.
Amúgy a malac is perverzül halk alapjáraton főleg a megbontatlan gyári dobokkal. 7000 felett már van némi hangja de álltó helyben nem szeretem nyúzni a fülét menet közben meg lehagyom a hangom olyan fordulatnál.
Elnezest kerek de beszeljunk motorokrol aminek van valtoja es minimum 1000ccm ez arcoskodo volt de sebaj
Szoval igen a gyari dobokkal a zzrt nem is lehet hallani. En amikor volt nekem azt hittem kovet egy villamos, korbeneztem hatha tenyleg de rajottem 250km/hval nem kovethet villamos
Meg kell csak nézni a motor nevét. Nem egy tűz penge, vagy bandita, esetleg szörny. Egy békés feketerigó.
Így van. Még engem sem kergettetek el a szörnyemmel egyszer sem. Na ez kissé Mekk Elekesre sikeredett.
Mert az XX-esek a legjobb arcok a világon :-D
Ó nem annak villanymozdony hangja. Hallgass meg egy gyári dobbal felszerelt 650-es Burgmannt. Na az csak az igazi villanymozdon. Faternak volt, olyan mintha nem is lenne benne motor.
Most hogy mondod neha tenyleg furcsa
Nanà.. étt mindig csalàdias a hangulat.. na nem langyi vagy ilyesmi
gyàri dobokkal valoban. De a martinok elnyomjàk...
Egyebkent meg az xx forum az egyik legbekesebb es baratsagosabb tarsasag. Nezegetem a tobbit es na soxor vannak éles ellentetek es parazs vitak
Nem igazzzz. Nagyon jo motornak tartom a zzrt. Egy bajom van vele a hangja. Olyan mint egy villanymozdony vagy elektromos auto
főleg egy xx forumon
De valljuk be a zzr1400 messze van a busatol
Jo neked,vagy 40 video utan sem sikerult meg......
értem én Tasit is...
van egy 22 éves transporterem...és nem akarom selejtezni. mert teszi dolgát rendesen..

Tasi azt felejti el, hogy nem mindenki versenyző ... én pld messzire járok túrázni, nem a megyében kergetőzök ..
had legyen már üzembiztos moci jó fékekkel meg futóművel ami kényelmes is..
volt jópár öreg vas körülöttem és egy nekem is... nem lehetett 100km-re sem nyugodtan elindulni.. na köszi elég volt
haver gpz-jét állandóan szegelni kellett ...