Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha egyszer lesz alkalmad kipróbálni PAN 1300 akkor más lesz a véleményed. Lehet, hogy olyan könnyedséggel mész vele mint az x11 ha nem könnyebben.
Ja, majd pár év múlva vegyük ezt újra.
5 ezret bármilyen motorral lehet menni egy szezonban, de ha 10 ezer fölött mész sokat számít az üléshelyzet. Nem véletlen a sok kormánymagasítás se. Én ezt kihagytam, inkább átültem egy túramotorra (FJR).
Ez gyilkos beszólás volt!
úgy se nem
Pontosan!
Mi már megértük!
De ti ha így folytatjátok,aligha!
Mert jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Miért jóóóóóóóóóóóóó?
Mert jóóóóóóóóóóóóóóó!
Van még kérdés?
a nagypapáért még leszen neked kampeca!
Mert lassan nagypapás korban vannak.
Persze tudom örűljek ha egyáltalán megélem meg ilyesmi.
Miért pont az. Bocsi mindenkitől de az már olyan nagypapás kezd lenni. Ennyi erővel Goldwing is lehetne
Na ugye, az én esetemben 50000 ft bukott meg a projekt. De valahol kell húzni egy határt és igy is már túlléptem de ő még akart 50000 ft. Igy nem lett.
Talán még előbb is lesz róla véleményem ha tudok menni vele eleget.
A smilék valamiért lemaradtak. osszátok be ahova kell.
No és milyen jó hobbi. De nézd onnan foglalkozom veletek. Ez azt is jelentheti hogy fontosak vagytok. Pedig nem.
Pan már engem is izgat egy ideje.
No és lesz megint egy xx.
Mert neked ez a hobbid. Volt XX-eseket zrikálni!
Nem lesz az furcsa,teljesen j.
Gratulálok az új géphez! Sok balesetmentes km-t! Kíváncsi leszek, hogy válik be, nyárra egy átfogó beszámolót várok.
Volt Wartburgom nem lesz furcsa remélem
Szép motor, nekem már az elődje is tetszett.
Akkor még két kör lámpás vólt.
Az elején biztos fura lesz: Bakker!! Valamiért csak három henger megy..
Hú erre nem is gondoltam. Csak nehogy a szembejövő forgalomba találjam magam. Egyébként igen érdekel az angol paripa a maga paraméterein belül. Nyilván nem szabad össze hasonlitani az xx vagy a zz-r rel. Nem is teszem mert akkor nem adtam volna el az xx. Sok sok motor tipust kipróbáltam már és ha az isten engedi van még a listámon egy pár. A zz-r kivül szemeztem egy pan europával is 1300. Anyagiakban nem tudtam megegyezni vele. De ami késik az..........hát ennyi.
Szép bicaj. Jobbkorányos?
tehát fékek és a motor is jóval izmosabb ezt akartam írni...

de ha más stilust akartál kipróbálni jobb,hogy mást választottál..
lényegében jóval erősebb mind motorerőben mint fékek terén..

de ha mást kerestél ,nem kimondottan nagy változás a zzr..hasonló mint az xx