Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt megköszönném!
Mert nem estem akkorát hogy gond lett volna így csak feleslegesen keltettem volna a pánikot.
Miért nem szoltál lökjelek fel???
Tudom hogy jó lenne egy keret rá. De asszem maradok a gombánál. Most kicsit rendbe szedte a gondolkodásomat egy időre. Kellett ez már. De ismerem a mondást. AZonnal vissza kell ülni rá. Továbbra is bízok a gépben és saját magamba. Ez most egy amolyan olcsó tanuló lecke volt.
Valahogy majd megoldom azt is. Valójában jogos lenne mert a malőrt nincs kire fognom én magam egyedül kottáztam el a dolgot. Jár érte dádá
csináltasd meg és vigyázz rá.. 70-80e Ft-nál nem több a gyári/db!!! én ezért csináltatok mindig csövet, egy esetleges malőrnél többszörösen visszajön az ára...
Azt is ha szétrúgom a segged?
Mert futtában nem akartam senkit sem riogatni. Meg ügyes gyerek vagyok én mindent megoldok.
Kölyök!
Én erről miért is nem tudok?????????????????
Ahoz képest hogy kis gyenge műanyag, jólbírja. Pár kissebb repedéssel megúszta. Kb 2x1,5centis. Igaz nem csúszott rajta. De rádőlt, és rajta feküdt egy ideig.
Nem semmi gondja amúgy igazán nincs. Csak a blokk tartó csavar helyén lévő bukógomba tövénél repedt meg. De amúgy egyben van nem lityeg lötyög semmi talán olyan 3 újnyi lehet a repedés. Amúgy én is erre gondoltam .Leveszem elviszem Karcsi bácsihoz megcsinálja lefújjuk mindkét felét hogy ne üssön el a szín azt mehet a vissza a helyére. Addig meg nem lesz fönt a burkolat. Picit rondább de pl legalább kitakarítom alatta is. Meg fordítok a vízcsőn lévő rögzítőn is mert az is hozzáért korábban. Használni meg lehet majd max nem húzom annyira a gázt addig.
Szia. Sajnálom hogy jártál, de jó hogy nem lett nagyobb baj.
Műanyagot sajna nem tudok adni, amit vettem azon is törött vólt. Az enyim is eltőrt a balesetben, így én is műanyagoztatni voltam kénytelen. Igaz csak kis repedések vóltak, így megjavíttattam mindkettőt és a rosszabikat elraktam. Tudom ha feldől ennek annyi.
Amúgy tartani nem tart, de aszem szélterelő funkciója van nagyobb sebbeségnél segít lenyomni az elejét. De láttam többet belőlle amiről leszedték és úgy használták.
Ha nincs vele nagy gond műanyagoztasd meg. Ebayjon láttam utángyártott üvegszálast belőlle esetleg.
Kétféle motoros létezik: aki már perecelt és aki perecelni fog!
Különben így ebben a formában ennyi gonddal hajlandó vagyok minden évben vagy minden másodikban esni egyet. ilyenkor kicsit helyre rázza a gondolkodásomat kicsit a dolog. Nekem semmi bajom Malacnak is csak épp hogy lett némi baja de semmi drága, szóval ilyen legyen a következő 5 is. Mert lesz még az biztos, aki elhiszi magáról hogy mindig mindent megold és vele soha nem történik semmi ők esnek a legnagyobbat.
11-es gazdák kérdés jön figyelem. Jobban megvizsgáltam az előbb a malac oldalát. El kell vigyem hegesztetni az oldal elemet. Kérdés a következő:
Tart bármit az az elem ? Első ránézésre nem de hátha. Az oké hogy a blokk tartó csavar tartja a térdemnél de azon is van mit javítani.

Szóval ?

másik

Nincs valakinek egy LSL bukógomba műanyag betétje ? Mert azt ugye ezt most elnyalta az aszfalt maga az aluminimum gomba épp hogy sérült valamelyest a festék leszaladt róla kb ennyi, majd kap egy kis fényes fekete festéket és már jó is. De a műanyag betétet ki kéne cserélnem. Hátha van valakinek elfekvőben csak műanyag betétje.
A lényeg, hogy jól vagytok mind2en! Nagyobb gebasz ne legyen soha.
XXBajker kitűnően szuperált a bukógombád. Áldom az eszem hogy elhoztam. Sajna tegnap elkottáztam magam egy kicsit. Elbasztam ez van nincs kire fogni. Se nekem se a Malacnak semmi baja amúgy. Főváros környékieknek talán mond valamit. a DEPO felől mentem be Törökbálintra. Ahol van egy rövidebb lejtős szakasz az alján egy jobbos ívvel (onnan nem messze van az RMC boltja) Jöttem lefelé, nem sokkal tényleg mert nagy volt a forgalom kb 20-al vagy max 30-al). Majd előttem (bár ebben nem vagyok biztos lehet csak bebambultam) megállt egy kocsi a zebránál én meg a kanyarban haladva igen enyhe döntés mellett épp hogy ráfogtam a fékre. Mivel kurva nagy a forgalom arra és a lejtő meg a kanyar is jó magyar szokás alapján fehér aszfaltból van. Amit a sok sok ezer kocsi tükör simára járt már. Így amint hozzáértem a fékhez azonnal ki is szalad az első kerék és már feküdtem is le a jobb oldalamra. Bukógomba tette a dolgát. Ezen kívül a rendszámtábla tartó keret törött el de amúgy is a Red Baronba tartottam ott meg adtak egyet. Meg a tükröm hajolt el de az már a helyén van. Én az alkaromat súroltam meg egy pöttyet, meg enyhén megfoszlott a dzsekim jobb válla. Talpra tettem, sehol semmi hiba. A fekvés miatt némi hűtővizet vesztettem a túlfolyón de majd pótolom de max 1-1,5 decit.

Zéé az előzőről nem maradt meg véletlenül a jobb oldali oldalsó hűtőburkolatod egyben ? Kicsi esélyét látom mert nagyon vékonyka műanyag de hátha mákom lesz. Amúgy is meg volt már repedve de most egy picit tovább repedt, nem lifeg meg semmi szerintem meg is lehet akár hegeszteni de ha neked akad akkor jobb lenne. Ha nem az sem gond és most is a helyén van szóval nem rohanok ezzel sem.
Keresd Atix 83-at.
Holnap megnezem neked, lehet hogy van. Amugy 6-os es 8-as kell bele, csavarboltban vennek sima imbusz csavart kettot-kettot. Nekem nem jo a gyari, de valszeg masfajta a tartom. Nekem 6x50 es 8x50 kell bele
Sziasztok!
Tud vki egy xx et bontódni? A hátsó kapaszkodó gyári csavarjai kellenének, mert ahogy nézem kell a doboz tartó konzol rögzítéséhez.
Előre is köszönöm!
Sajnos ez igaz.
Talán ha nem adnád el? !
Állandóan eladod,majd megbánod!
Hétvégén 487 km mentünk a barátaimmal haladós tempóban. Kezdem megszeretni a gépet. Tényleg nem tudom mit veszek ha elviszik. Lehet, hogy tartani kéne??
No srácok!
Hiba a következő hátha már valakinek produkálta ezt az XX!
Teszem azt nyolcvan fokos a hűtővizem (digitális műszerfal) felkapcsolom a tompítottat,és felugrik 4-5 fokot a kijelzőn a szám,Oszt ahogy terhelem még fogyasztókkal úgy ugrik még 1-2 fokot fel! ahogy lekapcsolom a fogyasztókat,szépen megy vissza!
Én gyanakszom már,meg ötletem is van,de kíváncsi vagyok,hátha valaki már a gyakorlatban is találkozott ezzel a hibával!
Nagyon köszönöm! :)