Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy ha megkérdezhetem, fém fékcső fronton hogy állsz a XX-el ? Lett valami belőle ?
Említetted korábban, hogy a szereld magad módszert választod, és kíváncsi vagyok hogy mennyire jó ez az olcsóbb megoldás
Közben találtam képet, BSAU193T3 van belenyomva, az elvileg egy EU-ban elfogadott szabvány. Itt van ni: https://www.publications.parli...

Kérdés persze, hogy itthon meg EU-ban tényleg jó-e ez bármire is
Mert jobb mindegyiknél!
Holnap megnézem, mit nyomtak bele.
A 450mm-es angliai szabvány szerint legális. Ami persze nem itthoni műbizonylat. E betű nincs beleütve csak valami buzi angol szabvány. Amit műszakin elfogadnak, ha akarnak. Vagy nem.
http://www.delkevic.co.uk/inde...
Nekem Finster dob van a motoron. A hangja qúúúrvára tetszik, de jövő tavasszal lesz műszaki, addig valamit ki kell találnom. Először, gondoltam, veszek gyárit bontóban. Tavaly írtam Martinnak, egy pár dob bizonylattal, olyan 150 körül van, a tompítót meg kiveszem/visszarakom, ahogy épp gondolom.
Esetleg valakinek van tapasztalata, mekkora különbség van a Finster és Martin dob hangja között?
nem.. illetve legális, ha nem mész vele közútra
Fiúk, az emlegetett Delkevic műbizonylatos? Legális?
Koszonom szepen keresgelek
Ebay-en vettem, de már nem találom, akitől vettem, nincs nála. Ilyesmi volt, de a méretekre oda kell figyelni, mert többféle van, a legnagyobb a legjobb.
http://www.ebay.com/itm/Gel-Pa...
Köszönöm a befogadást és a válaszokat!jó lett volna még az akrával megkaparintani a vasat,de majd csak lesz valahogy!
Szia
Ha nem titok elmondod hol lehet kapni en is vennek zselet az ulesemhez
Köszi XXBajker a zselé jó ötlet,igen ott akarom megrendelni mind a kettöt,
Akkor is kell hegeszteni, fenyezni vagy matricázni
Teljesen hibátlan. Én mondjuk raktam bele zselét is, ha már szét lett borítva...
Delkevicet Ebayen érdemes venni Angliából, most brexites font áron 100 körül megáll, mire becsönget vele a postás
Az enyém nem dőlt, csak szexi így az oldalidom (úgy értem, bassza a szemem ), hogy ott a lyuk a bukógomba helyén, mert azt levettem, a gyári állapot a terv.
XXBajker neked hogy vált be az üléshuzatod én is ilyen szeretnék megrendelni pirosba,20 000 körül van majd meg érdeklödöm a kipufogót, de DElDEVIC-et szeretnék,köszi srácok
Műanyag kaszni javításához (hegesztés, festés v matricázás) nekem is kéne egy szaki. Nálam rá is kéne frankón igazítani az idomokat, mert nem az igazi. Eldölt a gép mindkét irányba.
Ugyanitt LSL bukógomba eladó Legyen mondjuk 12.000 Ft.
Na az a helyzet, hogy ki van vágva az oldalidomon luk a bukógombának. Hogyan lehet azt onnan eltüntetni? Ismer valaki műanyagost, aki szépen meg tudja csinálni?
Jövök én még, de egyenlőre nagyon bejön a Triumph. Közel 2000 km mentem vele és olyan kellemes csalódás ért a fogyasztás terén, hogy ha más mondja nem hittem volna el. És 150-200 közti sebességről beszélek 2 személlyel. Már emlitettem, hogy a futómű, fék, kényelem, kanyarban szinte verhetetlen. 200 ig ott van a toppon. Még élvezkedek még el nem viszik.
Jogos, az kimaradt, hogy karbonban akartam, és úgy volt 130e körül, igen párban, 90e volt pl SV1000-re
Nekünk összesen 7 motoromra csinált a Martin dobokat, és semmi kifogásolni valóm nem volt az minőséggel kapcsolatban, persze nem egy Yoshi, Akra, Bodis..de hétköznapi célra tökéletes, és legális
De! Nekünk!