Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lesz helyette màs?
Igen. Szinte csak varosban hasznalom, arra meg nem igazan alkalmas. Sajnalom forralni is, szinte folyton megy a ventillator.
Köszönöm az infót. Sajnos Nem gyári teló van benne a motorban. Igazából a felső kormánykifli és a kerék tengelyközép méret közti távolság kellene. Rajz majdnem jó csak lefelé kellene tengelyközére.
Úgy làttam eladó.. jól làttam?
39mm
Hehe Más a terv, visszaalakítom gyárira.
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani az első teleszkóp beépítési magasságát?
Te Bajker. Azt már mondtad hogy beülsz az iskolapadba, de arról nem volt szó hogy nyitsz egy XX bontót is.
Eladó PowerBoronze double bubble plexi. Pár karc van rajta, de nem zavaró helyen. 5eFt (25eFt volt)
Eladó Delkevic 450mm sportdob (2db) összekötőkkel, DB killerrel. 75eFt
Eladó fehér LED-es hátsó lámpa. 10eFt. Nincs benne irányjelző, csak féklámpa és helyzetjelző.
Eladó hátsó sárvédő üvegszálas, ezüst színre fújva. 10eFt
Eladó 4 fehér index+4 króm izzó. 10eFt
Eladó SW-Motech hátsó doboztartó+GIVI platni 25eFt
Eladó GPS tartó. 5 eFt
Eladó kormánymagasító, 28mm-t emel, 10 perc beszerelni, bowdenek, csövek maradhatnak eredetiek. 25eFt.
Van gázbowdenem is, ha igaz, hosszabb, mint a gyári, de nem volt rá szükség, az legyen 5eFt.
Eladó kuplung és fékkar. Titán szín, recés felület, így nem csúszik. 5eFt
Eladó XX ülés. Belül zselés az első ülőfelület. 20 eFt, de kérem cserébe a régi ülésed.
Ja és ha csapágy,csakis KOYO.
Kormányban nincs!
A lényeg ne a gyári(talpcsapágyat)vedd,hanem kúpgörgőset! Élettartama ezer,meg egy év.
Oksa írtam Zsolti barátomnak még tegnap este, ugyan még nem írt vissza hogy pontosan mikor jön, de a lényeg hogy rendezem.
Akkor tuti jó lesz az enyémet is! Még 1* köszi!
Osszes csapagyra is tudok linket keresni, de csak jovo heten, ha kell, de csapagyboltban kapsz itthon is. Felujito keszlet, amit mutattam az 2003-ashoz jo volt.
Koszi. Jovo heten kereslek
Ami nem kínai az hamisítvány!