Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi. Felhívom és elmondja hogy-mere-mikor.
Sziasztok! Nem érdekel valakit XX fordulatszám mérő? Ebben már benne van az indításgátló led helye. Ára: 10.000 Ft
Nyugodtan hívd fel, nagyon barátságos. A papírok olaszban készülnek, rendes TÜV-ös tanusítvaány. Szerintem megvárni nem tudod. Hívd fel és elmondja :)
A száma: 30/204-4333
Köszi. Nem is gondóltam vólna.
Általában ilyenkor azt javasólnák egy termékre hogy vegyél egy másikat tőllük amihez hozzá adják.
De örülök hogy nem így van.
A tel. Számot köszönöm ha elküldöd, Killert csináltam hozzá, így az egyenlőre nem kell. (De köszi) Még arra lennék kíváncsi: hogy kb mennyi idő? Odaviszem és megvárható, vagy egy héten belűl meglesz valamikor, vagy..
De majd felhívom őket. Így hogy tudom hogy hajlanak rá, bátrabban hívom őket.
Működik a dolog :)
Ne hidd, Marin megcsinálja, nekem megcsinálta és kaptam róla hologrammos TÜV kártyát is :) KB.7 ezer forint volt.
Zalaegerszegi a Martin, ha kell adok számot. Ja és kell egy dB killer is.
Szia!
Engem érdekel!
Sziasztok! Van egy GIVI Doboz szettem gyári tartóval 1100 xx-re..ha valakit érdekel..egy százasért!
Hát 1000-szer végig gondoltam Befelé az út közepe felé szállt el. Nehéz a táskám nem hiszem hogy messze repült. Elég rövid távon lehetett és vagy 3 órát kerestük hívtuk a mobilt és tudom hogy ordítva csörög de semmi. :-(
Én is erre gondoltam.
Ha tudod hol hagytad el pontosan lehet érdemes visszamenni egy csöndesebb időpontban és csörgetni a telót.
De lehet olyan helyen szállt le a tatyó hogy esélye sincs eltűnni csak ha elvitték.
mert lehet ott van az vhol az árokban, bokorban stb. és várja hogy visszamenj érte
Meg van az az a szám le is adtam a renőrségen. Amúgy hívjuk a telefont de senki nem veszi fel.
Szia!Ha ugy adod le a bejelentest a rendorsegen hogy megvan a telefon egyedi szâma akkor neg lessz az ha hasznàljàk!A kolegàm testvère telefonos boltbol! vett egy mobilt.Hasznàlta màr vagy hàrom honapja amikor este kikenckor csöngetett nàluk a rendörsèg.Jöttek a telefon miatt ugyanis lopott volt!Mutata a szàmlàt igy csak a valomàst vettèk fel ès elvettèk a telefont.Azt is megtalàltàk valahogy!
És ha felhívod?
Nem lehet egyezkedni? Esetleg megérne párezret ha hajlik rá a megtaláló.
Voltam a szolgáltatómnál. Az amolyan butafon. Rá lehet keresni de a csak a rendőrségnek van joga. Tettem egy bejelentést de mondták hogy ilyen bemérést csak különleges esetekben rendelhetnek el ez meg nem olyan.
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Szia, lehet már késő, de nem lehet rákeresni a telóra merre jár?
Lehet el se vitték, csak valami szerencsétlen hejre esett be.? Persze mem ismerem a helyszínt így lehet 100%hogy megtalálod ha ott van.
Na a hétvégén én is fergetegesen ügyes volt. Bár sok szép helyen jártam de zsenialitásom határtalan. Tokajtól Szerencs felé haladva a 37-esen sikerült a keresztszélben elhagyni a tanktáskát. Fogalmazzunk úgy hogy én voltam a barom. Túl nagy tempó egy kis keresztszél alákapott aztán csak úgy huss. Mire lefékeztem megfordultam és visszaértem már nem volt a táska sehol sem. Digitális fényképező Power bank céges teló egy halom kulcs pót plexi, akció kamerához pót aksik. Meg ugye maga a táska. Szóval kibaszottul örvendezek. Mindegy, leadtam a drótot a rendőrségeken a környéken meg a polg hivataloknál.
Talán a kulcsok előkeverednek.
Ellenben sok szép helyen jártam Szombaton egy kis Szlovák túra (Selmecbánya és környéke) Vasárnap meg Nyíregyháza összesen a hétvégén meg volt ... 1200 Km. Ha ez a táska mizéria nem lett volna annak mondjuk tudtam volna örülni.

Ha arra jártok gondoljatok rám (Mádi körforgótól Szerencs felé még a vasúti átjáró előttig sikerült ilyen ügyesnek lennem. Ez a 37-es számú út)

Milka az a szám amin el szoktál érni most 1-2 napig nem lesz elérhető.
Pedig írja hogy mi okozta a bajt. Ezt még tetézni?
Nem ugy tűnik..................
Szép lett! Vigyázz rá!
Végre kész, hála istennek Ricsi bontóba megtudtam venni mindent.
Ugye most csak viccelsz?
Sikerült megcsinálni.
Az történt, h a kengyelen ami befogja a belsö betétet van egy csúszó tüske. Ez a tüske kilazult a helyéről. A kengyel így hosszirányba is el tudott mozdulni ezáltal nem zárt rá a betét sarkára rendesen. Fékezések alkalmával a betét mindig ráütöt a fészkére addig amíg el nem koptatta annyira, h ki bírt fordulni a helyéről.
Sajnos a képek felbontása túl nagy és nem akar ide feltöltödni.
Erre a motorra én inkább vennék egy másik féknyerget bontva,vagy,ebayen. Elsőfék, 152 LE, majd 300 km/h.........nem jó omen........meg körültekintő szerelés a fék körül.