Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól emlékszem a csoportosulás 4 főtöl kezdődik.
Ha jól emlékszem a csoportosulás 4 főtöl kezdődik.
Ugyan ugyan messzi nem is értem mit reklamálsz így 40-esként
Egyébként tényleg próbáltam x11 csak a lábamnak nem jó egy korábbi balesetből. Az xx is már nehezen ment mert nem hajlik a jobb lábam rendesen. De kitudja az xx szerelem volt és talán lesz is. Csak az a fránya idő ne menne ilyen gyorsan felettem.
Ha komvojban motorozunk egy zőldön átférünk mind a hárman.
Jah, meg 3 magyar az már 2 párt
Ugyan Zéé hiszen már egy egész tömeg vagyunk. Hiszen 1 ember magány 2 az már pár de mi legalább hárman vagyunk az már tömeg
Jólenne, legalább gyarapodna népes táborunk.
Mészi stilusàt kezdem àtvenni...
Hàt Ferié eladó.. hibàtlan makulàtlan âllapot..érdemes lenne.. még nekem is
Hát Meszi ezt örömmel hallom de előre szólok hogy a malacon csak 5 sebesség van. Én még így a 3. együtt töltött év után is sorozatosan rakok neki 6.-at is de valamiért az istenért sem veszi.
Második motornak vagy megy a Kawasaki a levesbe? Vagy lemaradtam valamiről?
Nincs mese majd valahogyan összehajtogatom magam és a következő motorom x11 lesz.
messze volt ez a savazástól

robogóm meg nekem is van
Azt már kipróbáltam itt a Mecsekben. Könnyen kezelhető még nekem is.
Szerpentinen nagyon jó a gép..
Na tessék. Már csak a guminő hiányzik
Igen tudom hogy neked volt ilyen. Van a csapatunkban 2 is. Ki próbáltam és nem volt olyan rossz. Az utas lábtartót megcsináltam és most az is jó lett a páromnak. Egyébként Magyarországi gép végigvezetett szervizkönyves, 5 ezer kilométerenként végig beirva utolsó 49000 km makulátlan gép. Szinte karcmentes pedig 52000 km van benne. Aztán majd meglátjuk. Nem szokott nálam megöregedni a gép. És most már igy közel a 60 hoz kényelem mindennek előtt,.
egy silver wing 600 as robogóval is szemezgetek, csak először nem akartam nagy dobra verni :)
Látod már a fazerért is savaznak
hát még a robesz
Mészi volt ilyen motorom, ha nem a hayabusa után veszem,talán egy szezonnál többet is meg lett volna. Kurva jó motor és nagyon könnyünek érződik, nagyon erőssek a fékek, rendkivűl gazdaságos üzem keveset fogyaszt. csak azt nem szerettem ,hogy kissé sportmotoros a hangolás, viszont 7000 felett nagyon megy..
nem titkolom ,van egy Fz1-es a látomezőben, ha ugy dözt a srác eladja, és meg tudunk egyezni megveszem :)
jó motort vettél gratulálok!
Köszi
Köszi rendi vagy. De 3 xx után, és több más motor után én ezt is ki próbálom.
Szép gép ,gyors,kényelmes megbizható jó utat
Bicikli