Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!! XX-HEZ VAN ELADÓ 2000KM-ES; FESSZABÁLYZÓM (15000FT),KORMÁNYCSAPÁGYAM PÁRBAN(10000FT), AHOGY RAJTA ÜLÜNK A MOTORON A BAL OLDALIDOMON LÉVŐ BELSŐTAKARÓ MŰANYAG,AZ ALAPJÁRAT ÁLLÍTÓNÁL ( NEM FELÜL A VÁZNÁL) 6000 FT, ELSŐ FÉKBETÉTPÁROK (8000FT) A FESOROLT ALKATRÉSZEKBEN 2200 KM VAN , AZ ÁRUK EGYBEN 25000 FT. 2004 ÉVJ-BÓL VALÓK! HA VALAKIT ÉRDEKELNEK AZ ALKATRÉSZEK KÉREM EZEN A SZÁMON HÍVJON 06 70/50-88 737 (ASZÓD) BOCS A ZAVARÁSÉRT SZIASZTOK!! BALESETMENTES MOTOROZÁST MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszike csak azért kérdem mert én 190-nel vettem és most lett cserés uh mindenképpen megpróbálom a 180 at (asszem az a gyárija is), a fedélzeti órával kapcsolatban nem tudsz valamit?
Szia Sanyi!

Ne tegyél fel 190 hátsót mert egyrészt nem véletlenül 180 a hátsógumi, másrészt baromi szar lesz tőle a menettulajdonsága a mocinak.Ha már nem lesz paracsíkod a 180 gumán akkor gondolkodj 190ben és másik motoron mert az xx 180-nal is király.Balesetmentes közlekedést.
Huh de mocskos nagy pörgés van itt, mindenki túrázik vagy....???
Üdv! Olyan problémám van az xx-emmel hogy, ha beállítom az időt rajta és leveszem a gyújtást elfelejt mindent az órája ( karbis kiadás) ha tud valaki segíteni kérem tegye meg THX!! Volt valaki madarason?? Mi a véleményetek a 190-es hátsó gummáról érdemes rá tenni vagy csak jól néz ki?
Sziasztok!

Sajna fos volt az idő a három nap alatt 1m sem tudtam gurulni.Valaki tud xx.-re rendszert vagy sportvégdobot? Csak azért akarom lecserélni mert az autosok folyton le akarnak lökni az útról.Mennyit lök a teljesitményen és a nyomatékból veszít?Ha valaki tud válaszolni előre is köszönöm.Jó gurulást annak aki megteheti(már az időjárás miatt)
itt a sportmotor.hu-n suzuki tl forumon 61.old,1497 hozzászólásban vannak a képek.tl-en volt,rendelni kell hozzá xx-re való felszerelő szettet.ez univerz. givi szett givi tartóval 3 dobozzal,zárható,tartópanelhez is záródik.
Van róla képed lehet érdekel
XX-re való?
sziasztok ! van eladó xx-hez,2000 km-es fesszabályzóm+ ugyanennyi km-es elsőfékbetétjeim eredeti gyári 90%-os alig használt. valamint 2000km-es kormánycsapágyaim. ha valakit érdekel kérem hívjon köszönöm!!!! 0670/50 88-737. árak megegyezés szerint.
hát itt nincs nagy pörgés
HA VALAKIT ÉRDEKEL HASZNÁLT GIVI DOBOZSZETT KATT.A TL FORUMRA
Szia!!

Ha ez a te mocid akkor gratula! Sok balesetmentes kilométert!

Na akkor van egy bordó tankbőröm meg egy hozzá való fekete tektra tipusú táska!
Ha érdekel szólj mert eladó és biztosan meg tudunk egyezni! A táska és a bőr is kb 2x volt használva
mert az ősszel vettem őket és április elején ment el a moci!
A Corsaro-ban 5x.000 körüli összeget kérnek a kettőért, de nem akarok nagyon hülyeséget mondani.
Annyi a gond hogy békécsabai vagyok, de ha kell megfelezhetjük a távot!

A mociról annyit hogy kb 24 liter a benzintartály de nekem már az injektoros volt. Úgy tudom hogy 22 liter a karbis változaté. Nekem kb 6.5-7 literes volt a fogyasztás de ez 150 és tempó körüli utazások voltak! Két személlyel se evet többet 8-nál, ami szerintem nem rossz (de itt is siettünk, általában)! Nagyon megbizható és kényelmes motor, hosszú távon se fárasztó és ha kell 300 körül is szaladgál, bár akkor már hasalni kell! :) A fékn nagyon jók, a futómű pedig teljesen kiszolgálja az igényeket. De nem szabad elfelejteni hogy 250 kiló, ami hála istennek csak tologatásnál jelentkezik én csak ott vettem észre!

Üdv Nonoo
Szeva Nonoo! A tankbőr érdekelne márcsak az ára miatt( az enyém fekete), mennyit lehet ezért adni használtan ill újban mi az ára?Az enyém 98-as és érdekelne mekkora tankja van és mennyit tudsz vele elmenni ill mennyi a tartalék? Amiatt zargatlak ilyenekkel téged, titeket, merthát a papír egy dolog a gyakorlat meg egy másik. Mivel friss tulaj vagyok( 3 napja van meg) örülnék ha segítenél(tek). Előre is ezer köszönet.
Szia,

emil ment....

LX
szia lx-zx !! fontos lenne az elérhetőséged vagy e-mail vagy tel szám ha lehet minél hamarabb !!!!!! telefonszám a fontosabb. az én e-mail-om ( albertzoltan@invitel.hu) csaó !!
Szia,

plexim van ha érdekel.

LX
Szia!!

Olvastam kellene tankbőr az XX-re! Ha esetleg bordó az XX-d akkor nekem van eladó meg táska is hozzá!! Mivel a mocit már eladtam(sajnos) igy meg tudunk tuti egyezni!!

üdv Nonoo
csaó tyson07 !! megmondom őszintén nincs tapasztalatom xx téren állítólag nagyon jó gép, viszont gondolom észre --- vetted a 60-70 kg külömbséget a volt 600-asod és az xx közt . az üléspozíciója túrára vall , míg a tel- jesítménye sportmotorra, ezért is túrasport az xx. valóban a gyári gumija nagyon kemény ezért is bír ki sok km-t., ezáltal kurvára biztonságtalan a gyári gumival való döntögetés. ha puha gumit raksz fel az meg hamar lekopik. de jóval nagyobb biztonságban érzed magad. én legalább is úgy vagyok ha van motorom, inkább sűrűbben cserélem a puha gumit mint hogy ne motorozzak nyugodtan mert éppen kemény minőségű gumi van a motoromon. nekem is 2005-ös az xx-em ezzel még egy centit sem mentem sérülten került hozzám 1500 van benne most készül el és el akarom adni erre kell az első gumi a gyári mert ami rajta volt kiszakadt. 1.750mft-ért akarom adni .minimál eszt. hibával. egyébként gyönyörű, na megyek aludni késő van üdv tyson07!! többieknek is üdv!! egyébként bárki bármit mond , motorikusan a világ legjobb motorja a HONDA!!!! nincs csörgés zakatolás!! villanymotor a honda hang ( gyári csővel) futómű stb. sajnos nem értek annyira hozzá hogy jellemezzem. csaó!!!!
Szia Albertcbr!

Bocsi hogy csak most tudok irni de elvoltam havazva.Na szóval a gumiban 10e km volt és már látszott a szövet ugyhogy nem érdemes felrakni,egyébként nem szoktam ilyen levetett gumiért elfogadni főleg motorostól pénzt.Ha lesz levetni való és még használható gumim majd írok.Kérdezném tőled te mennyire mered tenni a gépet?Nekem mindig van 1cm paracsikom igaz előtte csak 600-as mocim volt és azt jóval könnyebben lehetett dönteni .Mit tanácsolsz mennyire bizzak meg benne?
Hy mindenkinek! Ha van mért értéke valakinek xx tankméretre, és hogy kb mennyit megy el tartalékon, kérem ossza meg velem. Nem gyári adat kell, hanem mondjuk amit te csurgattál bele. Mi a vélemény a ferodo fékbetétekről?? Előre is köszi.
Egy friss xx tulaj
sziasztok !! xx-hez keresek elsőkeréktengelyt távtartókkal,+csavarral, gyári elsőgumit bridgestone bt 57-est jó állapotút, plexit, elsősárvédőt, valamint az elsőlámpa égői mögé való védőgumikat + helyzet jelző foglalatot, akksit, ha valaki tud ijen alkatrészeket eladót kérem üzenjen vagy hívjon albertzoltan@invitel.hu vagy 0620/992-4528 előre is köszi sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hali !! olvastam hogy nem jött be neked az xx gyári gumija csak érdeklődök hogy külön az elsőgumid eladó ha igen mennyiért és mijen állapotú? hány km van benne? csaó.
Fékbetét ügyben a szinter sportbetét vagy a sima utcai között vacillálok ill egy nissin st vagy ns tipusra gondoltam.
Tankbőr ügyben asszem a Corsaro-t érdemes felkeresni, náluk kapni Bagster cuccokat. Fékbetétet meg szerintem gyárit vegyél....
SZeretnék az xx-emre egy tankbőrt ill rávaló táskát ha valakinek van ilyen kérem szóljon vagy árulja el honnan lehet ilyet pecázni. A másik kérdés hogy milyen fékbetétet érdemes beletenni?