Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A magyar tévétű teccett kérdezni?Szerintem lehet,hogy nembizzzztos hogy megyen a honda 290-nel.Mer ha a lassú honda elmegyen,akkor a 290 nem elmegyen.
Namármost a 900 az nem mindegy.A 900 az egy sspecciális kérdés.Meg kell erősíteni a motrotot,fenntrű le-fel -le.Na hogyismondjam magának? A honda lehethogy 900 RR de lehethogy hornet,akkor nem megyen.Teccikérteni????????
hozzászólás by gátvéder
SZiasztok!
Szerintettek egy Honda Cbr 900-as megy 290nel?
Hy!!
A Raptor dobokat tudom ajánlani (Csongrád) haver most csináltatott egy 954rr hez trioval-t. nagyon szép igényes és jól szól. a végdob 40 körül volt, valszeg nekem is az lesz és állítólag komplett rendszert is csinál. Üdv
50-ért a tied lehet tokkal,vonóval.(csak a doboz 47e újonnan 1db)
veszprémben vagyok,tel:06/70-3678-330,email:szerviz@autoforras.hu(melóhel y,7,30-17-ig)
Már voltunk rajta 2 éve, Blues Company zenekar is lesz, ott hallottam őket elöször :)
Írok majd mailt
akkor ennyiben jó?
megadod telszámod, vagy emailt, vagy bármint?
az az igazság, hogy nem ártana gyorsan, szombatra le van beszélve valaki mással :)

Mikor a doboz? Hol laksz?
Voice: Na, azért.

Milyen buli lesz ez Z.egerszegen, kicsit bővebben?
Amúgy mi az ami 45rugó hozzá?a tl szettben csak 4 tartóvas volt+pár csavar ill.távtartó,mégis fennt maradt.,én vettem le róla.
Tl fórum 61.oldalán találsz róla képet,az árról megegyezünk.a robogó nem jár hozzá!!!
szerbusz!
Ha jól veszem ki a szavaidból 45-öt adnál a 3 dobozért+a tartóért?egyébként az oldalsó+felső tartó 1 egység,a doboz zárható a tartóhoz.monokey rendszer-1-1 külön kulcs van mindegyik dobozhoz.
áááá fefe :)

most látom ki vagy :)

ismerlek ám, csak le akartam tagadni
Szia!

Akrapovic 4in1
Elvileg 115,000 az ára, de nem tudom, hogy ennek örüljek, vagy sok.
Szia!

Elvileg szombaton megyek egy nonfango tartóért+hátsó dobozokért. Ez nekem 40-be lesz.
Sajnos ebben nincs benne az oldaldobozokat tartó cucc, nehéz lesz beszerezni, nonfangó csődbement


Neked ugye 3 dobozod van+"platni" tehát amire rákapcsolódik a doboz?

Ha a te szettedet venném meg ennyi pluszköltségem lenne:

-GIVI Y158 Speciális kit Wingrackhez (ezzel tudja a motorhoz
rögziteni a tartókonzolt) ára:20720Ft
-GIVI E140 Wingrack fekete 3 dobozhoz indexel ára:45950Ft


Doboz darabjáért max 10-15000 forintot adnék platnistul (1 éve 15000ért vettem sima fekete új nonfangot az 1000F-re) Mást elvileg nem tudok hasznosítani a te cuccaid közül.
Szia!

Igen emlékszem rátok, igazatok volt.

Kb háromnegyed éve filózok a motoron, de most hogy megvan (igaz szerintem ez az utolsó éve neki modelfrissítés elött) nem tudom elképzelni hogy lehettem meg nélküle eddig :)

Szerencsére nem hagytam magam rábeszélni a fekete színre, ez az ezüst nekem NAGYON tetszik. Megérte ennyit gondolkodni a motoron!

Ti ha jól emlékszem zalaegerszegiek vagyok?
Június 2-án Mad Hooligans buli lesz, összefuthatnánk. Ti is jól el vagytok látva széles utakkal, kanyarokkal :)

Balesetmentes motorozást!
Szia!

Pécs a legfőbb uticélunk minden hétvégén!

A Sásdi úton elmegyünk be pécsre, átmegyünk a városon, Aggtelek elött rákanyarodunk az Orfűi útra, megállunk kicsit a tónál, és úgy haza a Sásdi úton (Kaposvárnak).
Ez így 200km, és rengeteg kanyar!

Mikor kijött a tavasz egymás utáni 4 hétvégén ez volt az uticélunk igaz akkor még egy 1000F motorom volt.
XX eddig csak 2X járta be az utat, de még remélem sokszor lesz alkalmam vele arra motorozni.

Szombaton balcsi fele kell mennem délelőtt egy dobozszettért, de délután ha összeáll a banda megyünk Pécsnek :)
Neked milyen motorod van?
Melyik még ilyen kanyaros út arrafele?
Sziasztok!

Valaki nem tud véletlenül XX-re sportkipukat vagy esetleg rendszert?Előre is köszike!
Givi dobozaim vannak univerzál tartóval.nekem tl-en volt kell rendelni hozzá XX felszerelő kittet,asszem.a TL-hez is úgy rendelték.3doboz+a tartó.írj vmi árat,ha érdekel.Üdv.
Szia Voice!

Véletlenül nem B.földváron vetted a motort a Lehr-nél? Ha igen, akkor mi is ott voltunk, mi érveltünk az XX mellett kb. 1 hónapja! A gép nagyon szép, jó az új szín! Sok sikert hozzá, jó motorozást és vigyázzatok magatokra!
Voice, kattins a nevemre

Bejárattad már a gépet? Nem jársz mostanába Pécs felé?
HY Üdv a klubban . Támogatom a gurulást vagy valami összeröffenést. Ki merről jönne?
csak doboz? sajnos az kevés lesz
lehet tudok egy nonfango dobozt+tartót 40,000 ft, de sajnos az oldaldoboz tartó vasak nincsenek rajta :(
szia

grat. az új mocihoz! Van egy eladó Krauser dobozom ha érdekel...

LX
Sziasztok!

Szerintem még emlékeztek rám, nem is olyan rég még 1000f mocim volt, faggattam XXről a társaságot.

Úgy hozta a sors, sikerült jó áron eladni régi motorom, és új XX mellett döntöttem!

Sokkal jobb a féke, futóműve, no meg még erősebb :)

Szeretnék hozzá doboz szettet, túraplexit, talán tankbőrt is!

Valamint szerintetek egy Akrapocic egykipufos rendszer, 2002es megér 110,000 forintot?
Jó lenne ez az enyémre? (injektoros)

Hova valósiak vagytok? Közös gurulás esetleg?

Pár kép: www.bikepics.com/members/voice
Sziasztok!

Ma láttam egy új XX.-tNekem nem tetszik annyira mint a 2005 évjáratú és nem csak azért mert nekem is olyan van hanem mert túl sötét a szürke szín benne.Jövő héten viszem 12ezres szervizre a kicsikét.Valaki nem tud rá sportdobot?Mennyit lök rajta?Na csákány mindenkinek melózzatok és guruljatok is azért.
sziasztok 1100xx -hez kellenének az egyik havernak alkatrészek. a motor öszetört és kellen pár dolog. tudnátok segiteni ?