Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Linkeld be biztos nagyobb sikered lesz és én is szívesen csatlakoznék.
Köszi, akkor nem lesz probléma.
Milyen sűrű olajat kell bele rakni?
Egy aksi se árt, azt is tudsz ajánlani?
Sziasztok!

F*cebook-on van CBR 125 magyar csoport?
Hoztam egyet létre, de nem nagyon csatlakoznak, ezért kérdezem.

Egyébként megoldódott a kerékösszetartás rejtélyes hibája. A bal oldali villaszár fordítva volt berakva. Csak remélni tudom, hogy nem hajolt el.
Természetesen rendszeresen karbantartott és nem szétforgatott gép esetében feltételezhető eme futásteljesítmény.
Üdv! Nem tudom, mennyit fogsz vele menni egy évben, de ha mondjuk 5000-et, akkor szerintem számolhatsz még 13 évet, mire meg kell bontani a blokkot. Állítólag valakinek 90000-nél kellett megkuplungozni, de aztán mehetett is tovább. Nekem 36000 van benne, de pöcc-röff, jön-megy, napi 50-et. Egy szelephézag állítás időszerű lenne, elvesztettem vagy két lovat a 13-ból.
Sziasztok. Motorvásárlás előtt állok. Haveromnak van eladó cbr-e első tulaj 25.000 km. A blokk mennyit megy el, mikor mit kell benne cserélni?
Sziasztok! Kellene pár dolog a kis cbremre ebben szeretném a segítségeteket kérni ha lehetséges! egy bal oldali tükörre lenne szükségem és egy jobb oldali lábtartóra és egy baloldalira de az kompletten ha megoldható! árakat pedig megbeszélnénk ha már meglenne ami kellene! előre is köszönöm a segítségeteket!
Sziasztok

Ha esetleg valakinek gumi kell CBR 125-re (2004-2010): Heidenau K68, 130/60 R17 gumi, vadiúj. Irányára: 13 990 Ft.

Info: lucifer0820@freemail.hu
Sziasztok!

Gyári végdob nincs eladó valakinek?

Köszönöm!
Esetleg ha bontod a motort érdekelne a tank.
De ha valakinek van elado repsol tankja az megvenném!
Sziasztok nekem van egy 2005 ös évjáratú CBR125 és Amikor 100 felett 5. Be teszem majd 6.ba akkor elkezd lefulladni de csak 6. Ban amikor a 120at el hagyta :/ amikor le áll akkor vissza váltok 5. Be és be indul ugye mint ha be lenne tolva, de azért ez melégis furcsa, hogy 6. Végén le fullad
Szerintem vedd meg ami kell hozzá, ez pont az a része a motornak ahol nem kell spórolni. Biztonság fontosabb. Nemtudom mekkora a szimmering, nekem még nem kellett cserélni.
4000Ft a gyári alkatrész, akkor már megveszem azt, ha amúgy is költenem kell rá. Az a szimering mekkora egyébként? Hátha be tudom szerezni máshonnét olcsóbban.
Szinte biztos. Ha tényleg nem kell az óra, akkor keress oda valami távtartót, csak nehéz kideríteni mekkora is lenne jó.
Igazából az óra nem érdekes, mert egy digitális van fent. Csak a két kerék fusson egy nyomon. Az első fék is befog. Lehetséges akkor, hogy emiatt van?
Szerintem ezek nélkül a kilométeróra sem működik.
Sziasztok!
2011-es hez keresek sportkipufògot.
Ha valaki tud eladòt szòljatok légyszives,vagy ha tudtok valakit aki tud csinálni.
Segítségeiteket előre is köszönöm.
Itt van a kép...
Eléggé kihalt a fórum...
De azért megpróbálom. 2004-es gépem van. A képen bekeretezett alkatrészek hiányoznak. Sokan mondják, hogy nincsenek is benne ilyen alkatrészek. Na most akkor hogy is van? Ezek nélkül a két kerék nem fut egy nyomon...
Sziasztok!

Hátsó kerék beállítását (visszarakáskor) el tudná nekem magyarázni?
Amit még elfelejtettem.
Itt elértek: ebeni95@gmail.com
Maga a dob bilincses rögzítésű, ami viszont nincs hozzá.
Sziasztok!

Érdekel valakit egy nyitott kipufogó + kipuf. csonk? 10.000Ft-ért adom. Matt fekete. Képet kérésre küldök.
Én a helyedben vadiújat vennék, a hibás sofőr biztosítója kell, hogy fizesse. Akkor meg nem érdemes bontottat venni.