Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! Tegnap oldalról áthajtott egy autós a piroson és oldalba vágott. szükségem lenne egy villapárra ha esetleg volna valakinek bontott. :( köszönöm
Sziasztok!
Van egy cbr 125 r-em 2011-es évjáratú.Doboz tartó konzolt keresek.
Valakinek ötlete,hogy hol kapok olcsón?
Tárgytalan, megoldottam. Villánként 206 ccm olaj kell, a szimering mérete pedig a felirat szerint ami rajta van: 31-23 NOK-1
Most én kérnék segítséget!

Első villában van 19 ezer km és 9 év használat. Olajfolyás még nem tapasztalható a száron, de ha már szétszedem olajcserére, gondoltam cserélek szimeringet is. Kérdéseim:

Fork oil capacity: 206 +- 2,5 cc (ez villánként értendő, vagy a kettő együtt?)

Valamint tud valaki pontos szimering méretet adni, hogy meg tudjam venni mielőtt szétszedném? Esetleg látszik hogyha lehúzom a porvédőt?

Köszi!
nagyjából :)
Az jó:D közben én is rájöttem hogy nincs:D. és onnan ég 3L kb 100km?
Nincs átkapcsoló, ha pirosba ér a mutató az a "tartalék".
Sziasztok! Mostanéba vettem egy 2004-es Honda CBR 125R-t. Egy kérdésem lenne. néztem több helyen hogy 10 literes a tank és abból 3 L tartalék. akkor úgy kb 7L -ig mér a szint jelző utána átkapcsolsz tartalékra és még 3L vagy hogy van ez megoldva a mérővel?
Egyébként nagyon tetszik a gép, gazdaságos, olcsón fent tartható és ha valaki meg elégszik a kényelmes tempóval akkor nincs is hibája:D
Köszönöm az építőjellegü jozzászolást.
Kérdezett valaki?
Azért, mert apádtól motort kaptál nem kell nagy arc mellé!
Köszi a választ. Ciklohexán azért meghallgatnám ezek után a szakvéleményedet seggfej.
Ha valamit rosszul írtam inkább javítsd ki te gyökér! Látom sokaknak segítettél már!
Fasznak osztod az észt, ha neked sincs!
Szia!
-Hátsó ülés le
-első ülés hátulról imbusz csavarral le
-tank ülés alatti rögzítő csavarját ki
-tankot felemeled hátulról, és a benzincsövet meg a vákuumcsövet lehúzod róla (folyni fog a benzin!)
-felemeled mégjobban a tankot, amíg egy rövid nyelű csavarhúzóval hozzáférsz a légszűrő csavarjaihoz.
-összerakni fordított sorrendben.
Sziasztok!
Kiszeretném cserélni a légszűrő betétet. 2006 os a mocim azújabbakon hátra lehet hajtani a tankot. Ezen szét kell kapnom lehúzni a vezetékeket stb? Köszi a választ.
http://www.youtube.com/watch?v...
először is nem leszólásból nyugi de hasznodra vállhat ha megérted a cv karbi működését felépítését ezse a legjobb animáció de pár dolgot megérthetsz
Eladó 4db, új, karbon mintás, LED-es index!
6500 Ft
sz.schliemann@indamail.hu
Köszönöm, megpróbálom. Üdv.
A jogszabály szerint ha nincs hátsó kapaszkodó, akkor egy erős bőr szíjat kell a hátsó ülés alatt átfűzni, azt el kell, hogy fogadják. Azért vizsga előtt hívd fel a vizsgaállomást és érdeklődd meg, nehogy miattam bukjad. De én így tudom....
Még sajnos nem volt időm megnézni, szerintem csak a hétvégén lesz belőle valami. Köszönöm a tanácsot! Megkérhetlek, hogy írj a mailomra? (ebeni95@gmail.com)
SOS van valakinek eladó vagy Szegeden kölcsönbe (műszaki erejéig) hátsó kapaszkodója?
Sikerült valamit alkotni? Amúgy a rossz alapjárat azért csak felmelegedés után jön elő, mert a hűtővíz át van vezetve a karbin hogy ne jegesedjen el, és szerintem a hőtágulás hatására jön elő a hiba. Szerintem ebből kiinduulva inkább a rugó lesz gyenge. Mielőtt megrendeled, próbáld meg, hogy szilikonnal megfújod jó keményen a karbiban a nagy fekete hengert amit látsz a főtű körül ha belenézel a karbiba a légszűrő felől. Ha így megszűnik a hiba egy kis időre, akkor a rugó a rossz. Honda Szallerbecknél pl tudsz rendelni, nem tudom hol laksz.
Nos, eddig csak Simsont volt "szerencsém" ennyire szerelni, de a tömítéssel nem lesz gond, hogy felismerjem jó, vagy rossz-e. A rugóval már annál inkább. De kizárásos alapon, ha a tömítés jól néz ki, akkor rugó probléma lehet. Ha a rugó sem oldotta meg, jöhet a tömítés. Ha a tömítés sem, akkor a benzin + gyufa kombó. :)
A tömítés egyértelműen látszik ha szakadt, vagy meg van nyomódva valahol, a rugón nem látszik semmi, a hossza ugyanannyi csak az ereje csökken. Azt meg nehézkes mérni...
Értem. Akkor neki kell, hogy álljak a hétvégén.
Valami látható jelei egyébként vannak, ha rossz az alkatrész?