Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Gépkönyv: Nem nagyon lehet neten találni. A legjobb a Haynes könyv, azt találsz ebayen olcsón (3-5 ezer ft).

Tömítések és karbi alkatrészek: Elég spéci dolgok, azokat a honda kereskedésben rendeld, alvázszámodat kérni fogják. Én főtű rugót vettem 720 forintért a hondától, de pl alapjárati fúvóka 8600 lett volna.
Sziasztok!

Van egy 2004-es (JC34) gépem. Szükségem lenne a karburátorba szívató alkatrészekre (dugattyú, rugó, felső menetes bovdenbölcső, stb...) és kipufogó tömítésekre. Pápán lakok, a helyi motoros boltokban nem tudnak alkatrészekkel szolgálni. Győrött van Honda márkakereskedés, írjak nekik, hogy tudnak-e szerezni? Vagy itt a környéken tudtok valami tuti helyet?

Illetve a másik. Valaki tud nekem küldeni Honda CBR 125 R JC34-hez (2004-2006) valami gépkönyv szerűt? Találtam fent neten, de az már az újabb, injektoros modellekhez van.

Köszi! :)
Na akkor megrendelem :) Köszi a segítséget :)
Ezt csak megerősíteni tudom.
Lényeg, hogy a lánckerék 428-as lánchoz való legyen. Nem akarok baromságot írni de ha jól tudom ez a lánc szélességét adja meg. Egy JTF264.14 első lánckerék jó neked mert az 428-as lánchoz való. Mellesleg ha nagyon pontos akarsz lenni, ehez a motorhoz a JTF1264-es lánckerék kell de abból csak 15-16-17 fogasak vannak. A JTF264-es egy mm-el nagyobb átmérőjű furattal rendelkezik de hibátlanul muzsikál a mocin. Az én tapasztalatom vele eddig az, hogy kb +500 fordulatot jelent viszont a gyári 15 fogashoz képest "leszakad a fejem" úgy megy. Főleg akkor kell hogyha utast viszel hosszú távon.
Hali
azt szeretném kérdezni hogy, amit mrmarcell-linkelt 14es lánckerék neve után zárójelben (JTF264) van nekem pedig a lánchoz és első-hátsó lánckerékhez a név után (428) szám van. JT első lánckerék (428) ez számít valamit vagy megvehetem a linken található 14es lánckereket?
A 4 nagy csavar 22Nm
A 2 kis csavar 10 Nm
Előbb a 4 nagyot kell lehúzni, keresztsorrendben.
Sziasztok! Nincs két hete hogy sikerült hozzájutnom egy CBR 125 R-hez, persze mentem vele egy keveset, de most leraktam egy jóidőre. "http://motoralkatresz.eu/termekek/DID/428H_124_szemu_lanc/" néztem hozzá "http://motoralkatresz.eu/termekek/JT/111_347_42_hatso_lanckerek/
" "http://motoralkatresz.eu/termekek/JT/101_463_15_elso_lanckerek/&
#34; Valakinek van tapasztalata ezekkel a termékekkel, vagy nem jók ezek a motorhoz? Milyen olajat javasoltok? Elsőguminak "Michelin Pilot Sporty"ra gondoltam. Véleményt kérnék a hülyeségeimhez :)
A Haynes könyvben nem szerepel a hengerfej csavar nyomatéka.
Sziasztok!

Hengerfej lehúzási nyomatékot tud valaki?
Köszi, de a Hondába már mindent megvettem.
Mi a véleményetek a Continental ContiGo gumikról? Valakinek van tapasztalata ezzel a fajtával? Most tudnék venni 20 ezerért egy szettet újonnan.
Shox motor Bp. Szentendrei út 1500 Ft típus szám L1C KPk
sziasztok cbf 125 höz gyári japán tök új idomok eladók 10000 per db áron..és hondához való givi monokey sistem doboz..háttámlával gyári használatlan tartozékaival...(a doboz használt) 30 605 6883
20 leszek nyáron. :)

Nem tudom igazából nem tervezem a nagymotoros életet, biztosan vágyni fogok egy nagyobb mocira, de jó ideig nem szeretnék motort váltani.
A mostani robogóval is nagyon tudom élvezni az utazást. Egy 125ös géppel meg már nem igazán lesz előttem akadály, azért esett a CBR-re a választás mert keveset fogyaszt, és nem mellesleg beleszerettem amint megláttam.
Szia!
Boccccsss!
Elírtam. Ez kell neked:
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Köszi! Én 14 fogasat hajkurászok, nem gond ha 125 helyett csak 110 a vége de mivel sokszor megyek utassal nem szeretem ha a szembeszél visszalassít 90-re.
Tudsz ajánlani boltot ahol ilyet kapot? (JTF-264-14)
Nem nagyon hozott eredményt a google, ha esetleg tudnám hogy milyen motorhoz van gyárilag ilyen lánckerék akkor könnyebb megtalálni. Köszi előre is.
Nem írtad a korodat, de tetszik a hozzállásod! :)

Jó választás a gép, használ örömködve, aztán ha már rákaptál az ízére, nézz ki egy nagyobbat. :)) a ninják pl elég jók. sőőt. kurvajók... de ha a naked tetszik akkor a z750... nah mindegy lényeg, hogy kawa legyen :D

Nekem a 25-ös cibere után még volt pár mocim, de lett végül a ninjám, amit csakorlatilag az utolsó csavarig kicseréltem... Nem kevés pénz, idp, stressz.. Viszont most egy rohadék vadállat várja, hogy szabaduljon tavasszal a garázsomból :D
Márciusban tervezem a vételét, úgyhogy még csak olvasgatom a fórumot és gyűjtöm az infókat. :)

Jelenleg egy 50es robogóval járkálok, illetve dolgozom úgyhogy bőven elég lesz nekem a 14 lóerő is. Amit eddig láttam a K&N légszűrő illetve a 14es fogaskerék amit mindenképp cserélni fogok. Illetve ha számít valamit akkor iridium gyertyára sem sajnálnám a pénzt.

Mindezek ellenére, a gyári állapot híve vagyok, a robogómat sem tuningolgatom egyáltalán.
Nem lett zavaró. inkább mint, hogy a szélben toligáljon vissza 90-re vagy 80-ra... 16-oshoz illik a 170-es szett, de ha ilyeneken gondolkodsz akkor inkább add el a kis gépet és vegyél egy nagyobbat! :)
Értem köszönöm! :)

Nem zavaró hogy kevesebb a vége?

Gondolom akkor a 16os fogaskerék mellé már kellene egy 170es henger vagy valami plusz erő, hogy legyen értelme. Vagy tévedek?
JTF-264-14:

Kb 500 fordulattal több, fogyasztásban 1,5-2 decit jelent.
110 lett a vége, helyette 6-ikban van húzóerő és a szél sem bírta visszalökni a sebességet! :)
Hali!

Leírná esetleg valaki a tapasztalatait a 14es illetve 16os fogaskerekekkel?