Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Ha kiégett a műszerfalon több körben is a lámpa és nem cserélem ki egyelőre, az tehet vmi rosszat az elektronikának, akksinak? Csak izzó mehetett ki, vagy feszültségszabályozó is?

A tanknak van vmi felfogatása a vázhoz ami ki tud lazulni? Már egy ideje elég lazának tűnik, amit onnan látok, hogy az úthibáknál ütődik a vázhoz. mit kéne meghúzni?
köszi.
Első lámpája van valakinek eladó?
Sziasztok! Bont valaki motort? A fejidomnál lévő relére lenne szükségem. Köszi
Kedd reggelre zárt kertből eltűnt nagyon szeretett motorom, kérlek osszátok meg, segítsetek megtalálni!
TÍPUS: HONDA CBR 125 (2007)
Rendszám: ULK 556
Alvázszám: MLHJC34A455121816
Motorszám: JC34E5121816
Ha valaki látja ilyen vagy hasonló formában, írjon nekem vagy hívjon: 06 30 28 626 28.
Köszönöm.
Ha víz kerül a kipufogóba, nem áll meg az alján és kezd rozsdásodni, hanem ott távozik.
Sziasztok! Lenne egy eladó alkatrészem CBR 125. Kuplung/tükör tartó konzól . Ár: 8500
Köszi! Akkor Megnyugodtam...:D
Nekem is van, szerelésnél tűnt fel, de csak muszakira raktam fel igy nem foglalkoztam vele.
Sziasztok!Gyári kipufogóm van és a dob rögzitésénél nem a végén van alul egy pici lyuk. Az gyári? nektek is van? most tűnt fel és eléggé idegesít hogy nem e fúrta ki az előző tulaj. köszi a választ!
Eladó 4db, új, LED-es index!
6000 Ft
Hamarosan karbon mintás is érkezik...
sz.schliemann@indamail.hu
Sziasztok!
Valaki nem tud km óra spirált eladót vagy esetleg,hogy honnan tudnék rendelni?
Benzincsapot vagy csapba membránt keresek.
Az enyémbe az előző tulaj 15.000 vett az italmondoba békéscsabán, hátha tudnak segíteni ők is.
Nincsen sajnos már próbáltam. :/ de köszönöm a segítséget
Sziasztok! Nincs valakinek eladó karburátora? Elszakadt a légáramlás megszakító (a kicsi) membrán :S Hondánál 33000ft ugyhogy olcsob egy bontott karbi.
Haverom is ilyen magas, nem panaszkodott rá, neki nsr e van azt mondta kényepmesebb kezelhetobb a cbr ezert ő is szeretne venni.
Köszi!
És nem lenne nagyon kicsi nekem?
Ez nem az a kategória amit olcsón tuningolhatsz, 1-200 e rajolthetsz és 16-17 le lesz, ami megnoveli a fogyasztast es csökkenti az elettartamot.
Egy rendszert és sportlegszurot rá raksz kicsit dob rajta.
Az injektorost nem annyira dicsérték, szvsz karburátorost vegyél, utazó 90-100.
Sziasztok!
Szeretnék venni egy 125-ös CBR-t és az lenne a kérdésem hogy mennyire érezhető az hogy "kicsike" a motor? Mekkor az utazótempója? Lehet olcsón tuningolni? Az injektoros vagy a karburátorost az érdemesebb venni? Én 189 cm magas vagyok, nem lenne nagyon kicsi? Eddig egy 50-es SM Yamahát használtam.
Köszönöm!
Eladó egy kezelési könyv 2007-es kiadású.
10000 ft-os fix áron.
(y)
MOTUL párti vagyok en is.
Itt van az enyém, ha valakit érdekel: https://www.facebook.com/group...

Amúgy motorolaj. Motul 5100-at használok. 3200Ft/liter nálunk.
10W-40 tökéletesen megfelel, csak legyen kiváló minőségű, én pl. Motul 7100-ast vettem legutóbb, 4000 Ft egy liter. Akksira nem tudok okosat mondani, az enyém 4 év alatt még nem bírt tönkremenni. Annyit általánosságban elmondhatok, hogy a gyárival megegyező legyen (méretben-teljesítményben), de készülj rá, hogy ha nem a gyárit veszed sok-sok ezerért, hanem egy "utángyártottat", borítékolható, hogy a felét nem fogja kibírni a gyárinak élettartamban.