Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha mész vele próbakört, egyenes szakaszon engedd el a kormányt és nézd meg, h nem szitál-e be. 3-5000 fordulat között szokott előjönni a vez.lánc hangja, ha szar a feszítő. Annak cseréje nem olcsó, azt is érdemes meghallgatni. Neten találsz róla hangot elég sokat.
A hirdetés már nem aktív vagy nincs ilyen. Attól függ mennyire akarsz kukacoskodni. :) Gumik, fékek tárcsa és betét. Olaj szint és állapota. Világítás. Hideg legyen a motor mikor érkezel. Nem szabad kéken füstölnie. Fekete füst sok üzem anyag mikor oda huzod neki, de valamitől menni is kell neki szóval nem nagy probléma. :) Fehér füst (gőz) nem számít, ha bemelegszik abbahagyja. Motorhoz jó fül kell, ne csörögjön zörögjön. Ugyanolyan halk legyen a kuplung behuzásakor mint előtte. Nem sok ilyen van. :) Vigyél magaddal mást is. Ne bobálja a sebességeket.
Sziasztok!

Új vagyok itt és még a motorozásban is.
A tanácsotokat szeretném kérni.

Motoros pályafutásom most kezdődik, sok nézelődés - tépelődés után ezt a tipust választottam indításnak :)
Kiszemeltem egyet, holnap megyek megnézni és ha minden ok elhozni.

Róla lenne szó:

https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_600_f4-11171666

Tudtok segíteni hogy mit érdemes és mik azok amiket mindenképpen nézzek meg mielőtt beleszeretek? :)

Előre is köszönöm
Üdv.
Ákos
f4i-hez nyitott martin dob, az összekötőcső is meg van hozzá lambda szondával. 52/48 méretben, a bilincs is meg van hozzá, de kis idő mire meg lesz. a dob 35 pénz, komoly mély hang néha kis kék lángocskákkal.
Az lesz az jól emlékeztem akkor. Köszi...
Végül is így logikus...
Ha minden igaz a henger vákuumcsövèben nem lehet benzin mert ha van akkor átszakadt a nyomásszabályzó
Sziasztok!

Vettem egy 954RR-t.
Rendeltem hozzá alap dolgokat, olaj, szűrők, gyertyák....
Ha már szétkapom a gyertyák miatt akkor ráellenőriznék a benzin nyomás érzékelőre is....előre gondolkodva kicsit, ha már a 600FS esetében megszívatott.

Abban kellene segítség, hogy melyik csövet kellett lehúzni róla?
Mert emlékszem, hogy javasolta valaki és lehúzva csöpögött a mocsok....így kiderült, hogy nem működik rendesen.
Szóval ráellenőriznék....csak nem tudom már melyik csövet kell lehúzni...a tank felé menőt vagy a hengerek felé menőt....de azt hiszem a hengerek felé menőt kellett....
Srácok f2-f3 blokk alkatrészek eladóak.
Sziasztok f2 valakinek eladó sporkipufogo olcsón nyitott dob kéne nem kell e jelzés.
Ha ti mondjátok... Jövőhéten előveszem a motort. Had hallgassák a szomszédok.
hol?
Megkezdtük mi is a szezont +19 fok volt nem hideg az már
Hideg van még! :)
Mai gurulás letudva!
Sziasztok!
2002-es F4i Nissin hátsó féknyergébe való légtelenítő csavart keresek. Esetleg egy tipp, hogy Budapesten melyik boltban tudnak azonnal a kezembe nyomni egyet?
Szia!

A sárvédő ha épp, és megvan minden csavar, stb. akkor érdekelne.Illetve kérdezem, hogy esetleg kapaszkodód van e?
Helo, ha esetleg valamiért meggondolnád magad, engem is érdekelne az ülés.
f2 blokk érdekel valakit számlával vettem,
3 éve nem voltam a wetenden se.
WestEnd fehérnemű részlegen már nézted???
Igen.
Mindenhol??!! Biztos??!
Köszönöm! Már rég nevettem ekkorát!
bárhova nyúlok csak japán alkatrészt találok.
Ha van sapka,ha nincs.
Szar Triumph, láttam már én is, csak lopni tudnak!