Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor az is normális vagy neked is úgy van, hogy ilyen hűvösben is már bekapcsol a ventillátor ha pl. lámpánál állsz? Nekem régebbről úgy rémlik nem kapcsolt ennyiszer pláne ilyen hűvösben nem. Na de hátha segített rajta a takarítás.
Üdv valószínő követ kaphattam ès meleg motornál a hűtő közepèn az egyik cella szivárog javítható de èn inkább kicserèltem várisban neken is melegszik meg megy a venti azzal ne foglalkozz a hőfokmutató míg bőven nincs pirosba addig semmi gáz nincs ja ès igen nèha pucolni kell a hűtőt
Hali. Olvastam visszább, hogy hűtőt cseréltél. Mi volt az oka? Olyan gondom van hogy városban fentebb van a vízhőfok, mint régen. Városon kívül semmi gond. Folyadékszint jó s cserlve is volt nem rég. Tegnap fél 7 - kor városon belül többször is kapcsolt a venti lámpáknál állva pedig még meleg sincs. Ma kifuvattam a hűtőt jött belőle por, sár rendesen. Ki is mostam utána. Remélem megoldja a gondot, de az a baj úgy láttam sajna elég sok lemezke el van hajolva. Mi a véleményed hűtőt kell vajon cserélni? Napokban kipróbálom javult-e a helyzet mihint lesz időm. Előre is köszi a választ.
Az,,sok szarrágo,,,minden ingyen kellene....Ha nem kenyérre kell ne hagyd magad....
remélem te is tudod hogy 450-ért fognak ostromolni, 600 a reális ár onnan indulhat a személyes alku. tapasztalat.
Voilá-voilá! CBR 600 F4 (karbis) érvényes német papírokkal eladó:
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Köszi, én is kb annyira gondoltam. Volt fent hirdetés februárban 590-ért, de nem volt rá nagy érdeklődés. Bár lehet, hogy még korai volt akkor meghirdetni. Felteszem 550-ért, nem vagyok mohó, annyit szerintem megér annak, aki használni szeretné. Ha ki tudnám használni nem is adnám el, de annak nincs értelme, hogy áll a garázsban német rendszámmal. vagy rendszám nélkül.
600 eft +- 20-40 e ft. állapot szín és extra függő, a megtett km valós.
JA igen bocsi! A kérdés, hogy mennyiért lenne reális meghirdetni a motorot itthon?
üdv!
A kapitány meg 15.
A kérdést nem tudom,de a válasz 100% az hogy :42.
Jó, de mi a kérdés?
Sziasztok!
Véleményeket várnék! Szeretném itthon eladni a német rendszámos CBR 600 F4-emet (saját nevemen van.)
2000-es évjárat (még a karburátoros változat), érvényes német műszakival, második tulajdonostól, 69.000 km-el, gyári fényezéssel (kicsit karcos, de szép állapotú.) Gumi, fék, futómű, láncszett, akksi, minden rendben van rajta. Regisztrációs adó 20.000 ft rá, illetve a forgalomba helyezés a vevő feladata, ez azért csökkenti az árat.
Köszi!
Sziasztok,most találtam a fórumot.Üdv mindenkinek :D
Sziasztok,
Hogyha kéne valakinek, van egy eladó szett(2 pár) fékbetétem előre 600F-be(1999-2008). Kb 1000km-t használtam. Nincs megégve stb... I.á.: 14e
EBC FA265HH
Siman atmegy.
de van olyan amin van és van amelyiken nincs,nekem mindkettő volt
A lovasz pedig lószerszám....
Ember..... az csak simán em....
Jelentem, bepótoltam a hiányt, a CB 1000R-ember gyári puffancsán sincs e. Sőt ,lovasz karikára vágott formában van rá gravírozva,nem dB érték