Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Én 7. éve Repsol Moto Racing 4T 10W40-et használok, az előző tulaj is ezt rakta bele 2 évig :). Nekem semmi gondom nem volt vele eddig. Jelenleg 66.000 van a motorban és cserekor szép tiszta olaj jön le. Nekem a Motul 7100 tűnik most az egyik legjobb választásnak, talán jövőre ki is próbálom.
Helo, nekem van F4i-be való, nem tudom a tiédbe hogy passzol.
Üdv ki milyen olajat használ ? vagy mit használ egy f2 be? én motulra gondoltam
talán ezeken látszik de ezek sem az igaziak mint élőben.
Vannak a forumon fotokritikusok majd megszakertik a kepeket.
nem vagyok kibékülve ezekkel a fényképekkel,nem adják vissza az eredeti fényét,ugyan ez mint ezen
köszi,szuper
idő volt :)
Csini a járgány.
mai túra
ha megválnál tőle keress :)
szia,hát már igy vettem németböl,igy pályáztak vele.márkáját nemtudom sajna.
de jó az a felső villanyak vagy kormánykifli,hol szerezted?
Üdv mindenkinek,az én F2 esem is kezd összeálni,viszont most meg a vezérmüláncom lett hangos,esetleg tudna valaki segiteni hol juthatnék manuális feszitöhöz jutni,ugy tudom arra érdemes kicserélni a gyárit.köszönöm elöre is.
Elkelt már rég :/
Kipufogó dob nincs véletlenül ? :)
Szuper! Mostmár át kell néznem mindkét tipus kapcsrajzát.
Hát ezt egy villamosságitól kéne megkérdezni!
;)
Ezt a műszerfalat F3-ra fel lehet aplikálni?
F4i 06' bontott alkatrészek eladók!!
20/223-1420
BLOKK IS BONTVA LESZ!!
Igen, hasonlóra gondoltam :)

Küldesz elérhetőséget?
Az enyém
Telenor/ nyolc23 nyolcvannégy egy 2
Sziasztok tagok!

Supermotomat cserélném Cbr 600 f4i -re!
Vagy eladó 800.000 Ft irány áron!Sopronban van bővebb infókat telefonon 06308303561 vagy e-mailben is tudok adni valamint képeket is ott tudok küldeni, medve657@gmail.com
Nem eladó de valami hasonlóra gondoltál?? Tudok benne segíteni!
Küldj képet sikerült e :-D biztos ami biztos :-D vizet nem forralja Kawaszaki :?
nekem is van egy sanszom hogy ne rontsam el a sasokat a burkolaton. 600-al jót a h.ringen mentem, ezek a kis pályák inkább az alacsonyabb kategóriák küzdőtere. toltam ezzel is, forma forma. most egy injektoros következik.