Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már látom gyári
Fs dob az gyári?ha igen mennyi az ára?
Eladó 600 FS faridom, segédváz lábtartókkal, a műanyag betéttel, hátsó lámpával, ülésekkel.
Eladó még a Yoshimura sportdob és egy FS dob.
Képek lent.
Helyileg:Tatabánya
Tel:20-8kettő3 84 tizenkettő
Sziasztok!
He esetleg valakit érdekel egy szép, állapotú, kevés Km-es CBR 600F4i kérem jelezze.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_600_f4_szervizkonyv_1._tulaj_mo.-i-11301153
Üdv.Vinkó
köszi azért
Szia

Sajnos csak hátsó van
szia,látom Tatabányai vagy ,nincs véletlenül első motoremelőd egy napra kölcsön?
Sziasztok!

Miután visszaszereltem a gyári ülést, faridomot és kipufogót a mocimra, feleslegessé és eladóvá vált a képen látható FSport faridom (a lámpával, a segédvázzal és ülésével együtt, tehát ) és a szintén a képen látható Yoshimura sport dob. (lambda szonda helye benne van, így F4i-re feltehető).
Érdeklődni telón:
20/ 8 kettő három 8 négy tizenkettő

Helyileg : Tatabánya
Hegeszetsz ra egy csavart kipufogossal es lesz benne,ha gond.
És vajon ha lambdaszonda nélkül kerül fel rá az F4 kipufogója, az okozhat zavart? Bár szerintem a mostani sportkipufogón sincs ilyesmi. :)
szerintem csak annyi hogy f4í-n van lambdaszonda
Szerintetek van kulonbseg az f4 es az f4i kipufogoja kozott? Ismerosommel elcserelnenk a ket kipufogot, az f4-en gyari van, az f4i-n sportdob.
Köszi szépen a választ, ez jó ötlet, meg fogom nézni, erre nem is gondoltam!
srácok f3 leömlő milyen áron lehet elpasszolni?
valaki használ valami motorolaj adalékot?tapasztalatok érdekelnének.
Szia! A kettő 25.000ft + posta
Ha érdekes akkor inkább telón beszéljünk ;)
20/223-1420
Szia,
Ülés és a plexi mennyi?
Az lehet ,hogy üt a féktárcsád,de az is lehet hogy valamelyik fék dugattyú be van ragadve és nem fog rendesen a fék.Nekem az utóbbi volt,takaritással megszünt a jelenség
Sziasztok!
Valakinek volt már olyan tapasztalata, hogy fékezésnél az első fék a kormányt kicsit berángatja?
Tudom, hogy a féktárcsa miatt lehet, 38.000 km van a motorban, CBR 600F4i.
Igazából válla nincs a féktárcsáknak, de gondolom a hőhatás miatt az anyag belső szerkezete megváltozott, emiatt deformálódott már.
Leömlő van már csak meg
A kipufogó már elkelt? :)
F3 középszender van valakinek eladó?
CBR 600 F4i BONTÓDIK!!
20/223-1420
Pedig az a fekbetet.
Vedd ki oket,nem fog surlodni.
Szet kell kapni miszlikbe,eomosni minden zugot,hornyot,fekpasztaval finoman atkenni a karmantyukat,dugattyukat es osszerakni.
De ugy is lessz surlodas.
Na akkor szuper, kiraly az alapjaratom! Es meg valami: tudja valaki, miert ad surlodo hangot a motor, amikor csak ugy tologatod a gepet mondjuk a garazsban? Olyan, mintha a fekbetet hozzaerne a tarcsahoz, de szerintem nem teszi, raadasul az osszes eddigi motorom csinalta, csak ez valamivel hangosabban.