Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél villamost, Tomi!
Az nem rázza a fejét a huppanókon...
főúton - nyomvájúk miatt nem lesz fejrázós a kicsike?
Ha csak az utcán használod, semmit. Csak pénzkidobás. Azaz mégis egyvalami: CASCO!
egyre inkább komálom ezt a gépet! a héten kipróbálom, de nem számítok túl nagy eltérésre a többihez képest... legfeljebb jó irányban...

milyen extra cuccokat ajánlotok, amit feltétlenül szerezzek be hozzá (kormánygátló, 2bubis plekó, stb...)?
Szi! Nem tudnád elküldeni az első telód beállításait.Előre is köszi!
Honda tesztkaraván...
Thx and full respect for you, Viking!

Amióta rájöttem arra; hogy leér a lábam , azóta egyre inkább 600rr párti vagyok...

Mán csak ki kéne próbálni vhol...
www.cbr-club.hu
Van külön honlapotok (vm 600RR oldal)? Vagy ez a fórum-topic a full club?

tetszik a fényezése:
Annyiért kapni fogsz.

Nézegesd az ismertebb apró oldalakat.
Helló emberek!
Szeretnék majd venni egy CBR 600 F2 mennyiért kapok egy jó állapotut?
Mert nekem kb.:750 000FT lenne rá.
Igen, de nem tetszik kulsore, inkabb kinzom magam egy RR-en....mint az F-en, ha egyszer az RR tetszik, miert nem tud ugy kinezni mint az RR?!?!? ;)
oooohhh, jeeee :) Mitogeri 600rr-jének a hátulja :)
Kosz, de nem tudom mi az az Enfield... :D
Ok nemtudtam, majd írj!! Előre is köszi
Elnézést, nem látta valaki a CBR-klub topic-ot?
Hi.
Adok egy e-mail-t, josalbert@freemail.hu .
Érdekel, de ird meg hogy gondoltad a dolgot.
Sajnos anyagi okokból.Hitelre vettem.A gép hibátlan.Ha érdekel küldj E-mail címet.
És miért akarod már eladni 500km-el?

Meg hogy vetted? Kp kifizetted vagy hitelre?
Szia Tsabo!

Milyen szinű garnitura érdekelne?Sérült vagy karcmentes kellene?választ az andamisi@yahoo.com-ra irj már ,mert nem akarom bujni a topicot...
Aaaalbi-nak. Én eladnám az enyémet.2005.11.29-én lett vettem szalonból. 500-km van benne.Movistar festése van.
AndrewCBR!

Ne haragudj, kibeb@szott sok munkám van mostanság, nincs semmire időm. Amint tudok, írok a mail címedre!

Tényleg bocsesz, igyekszem!!!
Itt egy teszt róla: teszt
Szerintem neked jó választás lenne egy cbr 600F4, mert azt mondják sokan, hogy nagyon kényelmes motor és sportos is.
Sziasztok megint, koszonom a sok jo tanacsot, sajnos a motor ugrott egy idore, megszunt a munkahelyem. :( Talan a telre lesz csak meg. Orulok, hogy ilyen kedvesen fogadjak az uj tagokat, remelem mielobb talakozunk majd ha meglesz a jarganyom, tetszik nagyon ez a CBR-Club fogalom ;)

Udv. mindenkinek! :)