Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áfa, jaffa, minden benne van, csak a pk. nincs. :P
Neked motorboltod van vagy mi? Karbonos mini indexed nincs véletlen? Meg korábban milyen emelőről volt itt szó? Mintha neked lett volna.
az is meg lesz nemsokára ;) Csak egyrészt Erdélyben a kelleténél több lóvét basztam el, mint terveztem, fizut meg asszem jövő héten kapok csak, vagy max még pénteken, másrészt az időjárás is elég szar, hogy elmotorozzak most érte. De jövő héten legkésőbb rajta lesz remélem. a múltkor a végei már megvoltak (ld. kép), lehet már össze is van rakva a dob. Majd hívom a srácot nemsoká és megérdeklődöm :)
jah bocs, erre akartam az előző választ nyomni, csak félre sikerült :)
nem, abszolút nem lehet átlátni rajta :) A karbon szövet vagy mi az valami fekete pasztába van ágyazva, az meg nem átlátszó. De a gyárin se néztem ki, mert nagy a fejem és ha annyira leraktam a fejem a tankra, hogy a sisak hozzáérjen, akkor is átláttam a plexi fölött jóformán :D
Bár ezen kicsit nagyobb a púp, vagy buborék, de nem is óhajtok nagyon kinézni rajta. De az hülyeség, hogy a gyárin nem lehet átlátni. Alap sötétítetten is átlátni valamennyire, az más kérdés, hogy homályos-e kicsit vagy sem :P
Szóval Beci a "gyorsasági" motorokon azt mondod h nem lehet kilátni a plexin... értem. és amikor befexenek a plexi mögé a pályán akkor igazából nem is látnak semmit, csak érzésre. a tzr-t gyorsaságinak mondani, meg 600rr-hez hasonlítani kicsit furi
Nem gond, ezentúl akkor tőled vesszük!
Ebben áfa, vám minden benne van?
Milyen jó hogy így megmondod a frankót 14 évesen... nem kéne ekkora arcot ereszteni, gyerekek!
Még jó hogy Hornet72 nem létező 600RR-je mellett beszélgettünk pénteken, a Hungroring parkolójában...
hornet latszik nincs motorod vagy nem gyorsasagi mert nekem "meg" atlatszo de nem latok ki belole
1 mert rajtam van a buko es nemtom annyiara a fejemet lehajtani
2 ha nincs rajtam buko ug yse lehet kilatni mert nem olyan mint a bukoban a plexi ... nem olyan mint egy uveg .. homalyosabb
Szép.
Egy apró kérdés: átlátsz te ezen? Mert nekem úgy tűnik nem átlátszó...
és hol van az uj kipuff?
nah megjött az új karbonos (nem matrica, télleg karbon ;P ) plekóm amcsiból . Milyen?
Na majd ha nagyobb lesz oda pörkölök ...
Na és az NS1 ?
ismét nem akarom rontani a boltotokat, de 25-30-ért tudok ilyet is, bár nem sok motortípusra. Talán RR,R6,R1-re láttam.
nah, bocs, csak Erdélyben voltam 1 hétig...Szal, van assem r6-ra is, majd utána nézek. Nem akarom danny boltját rontani, de én 12-13-ért tudok az enyémre ;) és az kész lámpa, búrával mindennel. Jah és úgy tudom u.az van a 600-asban és az 1000-esben, mert u.azt a lámpát mind a kettőre hirdetik. És jah, Szalkszentmártonban lakom, Dunaújváros mellett
Viszonylag érthető voltál, köszi az infót.
OK, de szerintem csapjál hozzá még egy 70-est, és abba már belefér egy TenKate WSBK-s hátsó emelő!
Az elsőt ingyen adjuk hozzá...
akkor százezerér kérek...
Érdekes, én úgy hallottam hogy "... bazeg, elegem van már ezekből a szarokból, "kéne vennem valami normális emelőt. Tényleg Dani, nálatok van gyönyörű sárga, pénz nem számít!"
mit? hogy ellopom az alexét!
Ne hazudj, a Pringen mást mondtál!
haggyál mán az emelőddel. kurva jó, tényleg, meg tetszik is, de nem kell.
De ha motorral jössz, hogy viszed el az emelőket???
a versenyszerelő...