Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebay-ről rendelt idom mind kínai. Pocsék. Egyszer még fel lehet faragni, de Isten mentsen meg attól, hogy egyszer-kétszer le kelljen szedni.
Szia! Nem ajánlom. Nekem volt és nagyon rongy a minősége. Furatok el voltak csúszva nem illeszkedett rendesen és a hasidomom le is olvadt.
Ilyen esettel még mi nem találkoztunk, de hengerfej problémával már igen. Melegen is fehér füstöt köpködött, megszakadt a keringetés-tolta el a hűtővizet, a motorolaj keveredett a hűtővízzel és besűrűsödött (olajáramlás-hőelvezetés nagy kárt szenvedt).
Az optimális katalizátor hőmérsékletet nem lehetett elérni, de lambda rétékeken is látszott, hogy az égés nincs rendben.
Sziasztok!

Honda CBR600RR 08 ECU, gyújtáskábel/kapcsoló, tanksapka, ülészár + 1 kulcs áron alul egyben eladók!

Részletek:
Link
Hát nem túl biztató....lehet maradok a fényeztetésnél, köszönöm a segítséget.
Én rendeltem, kicsit szűkebb a motorra mint a gyári meg az illeszkedés se mindenhol a legtutibb! Mondjuk el csavarodást még nem vettem rajta észre, nem is volt még annyira meleg. Német címre tudtam csak rendelni, mert Magyarba nem lehetett... 130ezer forint volt + átszámolva nagyjából 25ezer a vám!
köszönöm az infót
Láttam ilyet élőben és a hő hatására össze vissza görbül. A festés az aránylag jó rajta de én nem ajánlanám.
Sziasztok,rendelt már valaki esetleg az ebay-ről idomot?
2005 600 rr-hez szeretnék rendelni fekete fehér repsolt,átszámolva 100.000Ft. Az érdekelne hogy mennyire masszív az anyaga és kell-e rá vámot fizetni,megéri-e?Ha valaki már rendelt,dobjon rám egy emailt előre is köszönöm:üdv
sziasztok! problémám akadt. 2003 600rr. télen elfolyt a fagyálló a mociból.
végignéztük a csöveket ilesztéseket, ahol repedt volt ki is cseréltük, de még mindig fent áll a hiba. egy hete töltöttem fel, ma néztem a minimum és maximum közt van a folyadék.
már csak arra tudok tippelni hogy a hűtőnél van gebasz, talán egy kavics vagy valami megrongálta.

kérdésem a következő: érdemes probálkoznom ezzel a tömítő adalékkal, amit hozzá lehet önteni? vagy felejtsem el?
ha nem muszáj nem cserélnék hűtőt a gépen.

köszi előre is a tanácsokat,
üdv,

Bazsi
Sziasztok,nem tud valaki esetleg 2005-ös 600rr-hez első féktárcsákat?
Nekem verseny tárcsák vannak rajta,így vettem és szeretném le vagy esetleg elcserélni.Képet tudok küldeni.Ha valakit érdekel írjon,köszi
Szia,már nem eladó köszi
Szia ! 2006-os cbr 600rr-em van ha még meg van a lábtartó és jó az enyémre akkor érdekelne ! Üdv.
uj plexi eladó 2005-os RR hez bontatlan motoron nem volt
Eladó Arrow dob összekötővel 03-04-esen volt elméletileg 05-06-ra is felszerelhető.
Sziasztok, találtam egy rr-t. Életemben először fogok vásárolni mocit,tehát lenne pár kérdésem. Mennyi adót kell fizetnem ezeknek a szutykoknak? Kb? Néztem kalkulàtort,de mind más összeget adott ki. 2010-es évjàrat. Van még fél milla hitel rà,amit egyből kifizet a tulaj,ha viszem, csak így nem merek foglalót hagyni. Mocsok egy vilàgban élünk,nem akarom h àtbasszanak. Szerintetek? Köszi
RR-en szerintem felejtsd el a felnyitható sisakot, nagyon huzatos lesz, sosem olyan, mint egy zárt.
De ha mindenáron, akkor én csak Schubertet vennék. De annak az árából kapsz 2db sporttúra sisakot is.
Sziasztok.
Valaki tudna segíteni nekem patent szem ügyben?Van egy DID 525HV láncom de sehol nem találom hozzá a patent szemet,venni meg nem lehet mert már nem gyártják ezt a láncot (boltosok mondják) valakinek véletlenül nincs elfekvőben egy ilyen?
Köszi előre is!
Szia!
Köszönöm a képeket, a lényeget telefonon megbeszéltük.
Megnéztem pár gépet, és letisztult bennem, hogy mit is szeretnék.
ABS az szerintem fontos.
Kezdetben nem volt kinézett szin, de ahogy láttam őket élőben, úgy kialakult, hogy melyik is az, ami nekem kell.
Remélem sikerült csatolnom a képet.
Szóval piros-fekete kombinációban szeretném. Ha jól tudom, akkor
ezek 2010-11 évjáratúak?
Lenne mégegy kérdésem. Felnyitható sisakot szeretnék. Csendes, jól szellőző elvárásokra mit ajánlanátok?
Koszonom.
Keresek 2008 CBR-re való sportkipufogót! Csak dob érdekelne!
Ha valakinek van ne tartsa magában!
Na ez kielégítő válasz volt. Köszönöm szépen. Akkor először szerintem fém fékcső lesz, aztán megnézem hogy változnak a dolgok. Még egyszer köszönöm szépen a választ.
Kifelejtettem a féftárcsa "ütését" (nem síkban futását)! Ugyanis egy nem síkban futó tárcsa "visszapofozhatja" a fékbetétet, fékdugattyút és a következő fékezéskor először ezt a hézagot kell megszüntetni a fékkar elmozdításával...
Szia! Négy részre kell osztanod a problémát! Légtelenítés!Mechanikai "hézagok" (fékkar, főfékhenger dugattyúja, a fékbetét kopófelülete és a féktárcsa közötti távolság, valamint a fékcső fékezéskor történő tágulásából adódó) csökkentése. Nagyobb átmérőjű főfékhenger. Negyedik pedig a fékkar elfordulási ívének a csökkentése. Fékkar (nyomórúd) és főfékhenger dugattyúja közötti távolságot nem csökkentheted egy bizonyos szint alá, mert a fékezés hatására keletkező hőtől kitáguló fékfolyadék megszünteti teljesen a maradék hézagot, sőt kitánaszthatja a kerékfékhengereket és szorulni fog a fék. Itt szokott lenni egy általános beállítási méret (1mm), de ki lehet kísérletezni valamivel kevesebbet. Nagyobb dugattyúátmérőjű főfékhengernél nyilván azonos dugattyúelmozdulásnál, több fékfolyadék áramlik ki a kerékfékhengerek felé. Más kérdés, hogy a fékezéshez szükséges erő ebből kifolyólag változik! Fékbetét és féktárcsa közötti hézagot közvetve lehet csökkenteni, vastagabb (új) fékbetéttel, és friss, tiszta hornyába nem bedagadt fékkarmantyúval. Minél mélyebben van a fékhengerben a fékdugattyú, annál biztosabban van megvezetve, és nem feszül be fékezéskor. Fékcső fékezés közbeni tágulását javíthatod fémfékcső (fémhálós fékcső) alkalmazásával. Ez kevésbé engedi meg a tágulást. Fékkar íven történő elmozdulását pedig annak lerövidítésével érheted el, természetesen rövidebb fékkart csak nagyobb kézi erővel tudod működtetni.
Sziasztok! tud nekem mondani valaki arra megoldást, hogy hogy lehetne csökkenteni a fékkar útját (alig keljen húzni és már fogjon) mert most is a legrövidebbre van állítva de nekem még mindig kevés, másik fékkar megoldani a problémát? Előre is köszi!
Sziasztok!
Ennek (és a nagyobb cbr-eknek) megegyezik méretre a 125-ös indexével? Külsőre elég egyforma, de méretre is?
Köszi a választ