Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Túró
Tudnál küldeni képet a mocidról,hogy hogy van megoldva a lámpa és az "egyebek"
köszöntem
mi a pontos kérdés?

LX
Sziasztok fiúk!

Már többször érdeklődtem de sajna még nem tudtam érdemleges választ kapni. Esetleg Ti nem tudtok segíteni nekem hátsó üléstakaró ügyében?
az első lámpához nekem egy "cső" van berakva, és ha ügyes vagy, akkor te is meg tudod oldani, bár ott sz"tem hegeszteni is kell az idomot... (a csövet...) a gyári ülsét pedig szintén rá lehet applikálni! Túrónak is az van rajta! sz"te hívd Dúzs Petit, Ő profi! (nekem sokat segített, és jól dolgozott)

LX
csak annyit kérdeztem,hogy az első lámpának(igen szeretném használni utcán is ),szerinte ki tudom -e vágni szépen a helyét(én 2 fajtát láttam eddig és az egyiknek lehet a másiknak...)és hogy a gyári ülést rá tudom -e hackelni
ennyi de nem tudott rá válaszolni
túró az egy farok.... kutyafarok.
milyen kérdéseid vannak? Mi megválaszoljuk mert mi olyan okosak vagyunk... főleg Túró

LX
209427240
Dúzs Péter.

idom ügyben még...
mi a kérdés? :o)
biztosan tudjuk.
mindent tudunk. amit meg nem, azt megtudjuk, hogy tudjuk.
ezt már néztem én is de a kérdéseimre elég"tapasztalatlanul"válaszolt,nem volt bíztató.
Hali
kezdő vagyok ezen a fórumon és olyan kérdésem lenne,hogy 600rr-hez szeretnék pálya idomokat szerezni vki esteleg tudna segíteni ebben?
Köszöntem
Szerintem nagyon penge!!
Hali!

Moci! Szerintetek milyen lett ez a kép? Nekem nagyon tetszik! Sajnos csak 1000 es motorral tudtam megcsinálni mert csak arról találtam ilyen képet...
Ok. Benne vagyok.

Bye!
Ez tényleg kár...

Én Pesten csak tanulok, egyébként Siófoki vagyok,ez a szülőföldem...

Majd nyáron ha lesz valamerre túra (Kunmadaras) akkor egyeztetünk...

Hali.
Bizony hogy lenne hozzá kedvem! "Csak" annyi a gond hogy én Debrecenben vagyok, te meg ha jól emlékszem Pesten vagy. Kár...
Ja nekem is 106 foknál kapcsol be,nem nagyon szereti a szötyörgést...

Hova valósi is vagy?

Kéne egyet gurulni nem? Lenne hozzá kedved?

Üdv...
Ja ja. Én is láttam. Hátha lesz akcióban valakinél 180-as is.

Egyébként nektek is 106 foknál kapcsol be a hűtőventilátor? Keveset motorozok városban, inkább kívül, de idebent állandóan 100 fok felett van a vizem ha lámpánál kell állni. Hmmm???
Kösz az infót!
Csak azért kérdeztem, mert most van ilyen gumi akció,hogy kettő áráért hármat kapsz(két hátsót) 1000RR-re, és gondoltam tudnék spórolni, de akkor mind1.

Hali..
Feltenni fel lehet, de semmi értelme, mert nagyon összehúzza a felni, és nagyon "hegyes" lesz a gumi. Csak rontja az irányíthatóságot meg a stabilitást. A hegyesebb gumi egy picit emeli a motor seggét ezzel megváltozik a futómű-geometria, középen kissebb felületen tapad egyenes menetben, stb. Nekem csak szarabb lett tőle.

Üdv!
Zoli,

Igen. Bár most írtam be vmelyik másik fórumba...
de motornak szinte mindent.... még ha Hondás is!
(na most fognak a többiek agyonverni.....

a szám : 20-942-7240
mondd meg neki hogy tőlem kaptad... (gyülnek a bonus pontjaim.... vez csak vicc..)

LX
Hát tényleg gusztustalan ...
Én kb. a felére számitottam,de még az is sok lenne.

190-es hátsót fel lehet tenni gyári 600RR felnire?

Üdv...
Hi!
16 forint olajcserével az baráti. Az üléstakaró idomra nekem is 67 forintot mondtak. Rögtön mondtam hogy akkor kérek belőlle vagy hatot... Egy műanyag darabért ennyi pénz? Gusztustalan.
Takiboy!
Kérem szépen meg lehet kapaszkodni,ugyanis 70000Ft egy hátsó üléstakaró. Először azt hittem csak viccelnek,de sajna nem .
Ha új mocit veszel akkor olyan "bónuszt" adnak amit megbeszéltek,tehát ha te mondjuk akarsz rá egy üléstakarót,akkor adnak eggyet,vagy pl. levásárolhatsz 100ezer ft értékben ruhát.
Ennyit tudtam meg,remélem segítettem...
Egyébként a 6000-es szervízért 16000-et fizettem, amiben mondjuk volt egy olajcsere is...

Minden jót...