Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké örülök hogy segíthettem Majd körülnézek hátha akad egykét megmaradt motyó,egy fesszabájzóm tuti van,de majd még körülnézek.Üdv Zoli
Meg jött a tyertyusz fassza kössz
Na ha beraktad, majd ozd meg velünk a tapasztalataidat!
sziasztok.anem tud valeki komplett váltót cbr 900rrx (sc33)hoz.Jó állapotút.érdekelne sűrkős
99-es évjáratu
előre is köszi!
Én sajnálnám leszerelni a gyári titánium leömlőket

És itt a szelep
Aham értem.Most pl gőzöm sincs,h van-e rajta vagy nem.Majd megnézem...Köszi a felvilágosítást Mindíg tanulok valamit
Alapjáraton(~1200)-3000-8000-res fordulaton változtatja kipunyílás átmérőjét
és ezzel párhuzamosan a beszívott levegő mennyiségét is szabályozza az airboxban,
ha jól tudom a maximális nyomatékleadás végett.
Na ez jó kérdés erre most nem emléxem,h ott van-e vagy nincs.Pedig már le volt szedve az idom....Ha nem annyira hülye kérdés az mire való?
Akkor az alsó kipuszeleped nincs meg?
Nem!A kipu az nincs meg,mert akitől vettem kereskedő az levette azt.De megtaláltam az előző gazdát és Ő mondta,h komplett rendszert vett rá.A kerekedő meg csak azt hitte,h csak annyi van rajta .Szal csak egy remus kiput kell vennem és tuti lesz a dolog.
A félrendszernél a kipudobra gondolsz?
A lóerő bőven elég.Csak írtak olyat is,h ha túrázni mész kevesebb fogyasztás stb....Ha meg pályára akarok menni akkor meg rá lehetne pakolni egy kis plusszot.Mert elvileg amit én értelmeztem ezen az oldalon akkor ez olyan lehet mint egy power commander.Csak olcsóbb.Remus félrendszer van alattam és kicsit dadog a kicsike.Ezért figyeltem fel rá...
Kár lenne azt a szép Eriont ilyen cuccal 'elrontanod'!
Kevés a lóerő?
JA és ez tetszett:
"A modult tervezése során odafigyeltek, hogy véletlenül se okozzon kárt a motorban!
15%-20% plussz lóerő, illetve 15% forgatónyomaték többlet érhető el vele!"
Hááát szerintem ez valótlan állítás..
Segítség kellene!
Tud valaki valamit erről a cumóról?

www.nitroxmodul.extra.hu

Mit gondoltok,érdemes bevállalni ilyet?Mert hát mit ne mondjak eléggé olcsó..És túl sokat ígér szerintem.Ha volt vagy van valakinek ilyen az írja már meg a tapasztalatait.Előre is köszi
Szia elvitték már
Helló!Egy két méretet megtudnál adni?Csavartávolság stb?
Ja és 2007-es 600RR-re is jó szted?
Megnéztem köszi holnap megy a csomag
Hi sikerült felrakni a képeket.
30-323-8861
Hi elérhetőség gyertyusz érdekelne
Ez lemaradt
2db új NGK cr9eh-9 gyertya 919rr-be 1000ft/db,és egy feszültségszabájzó szintén 919rr-be (sok más hondába is jó) 10000ft
97-es motoromban blokkot cseréltem. Van egy komplett blokkom, csak hengerfej nincs hozzá.
Sziasztok van egy eladó 929 jobbos hasidomom.Alul karcos és van egy pár cm-es hegesztés szintén az alján.Mocin nem látszik.Ár14e ft
sziasztok!lehet kapni pályaidomot cbr 900 rrx (sc33)-hoz?
előre is köszi
Üdv:gabesz