Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha teljesen sérülés mentest veszel nem lesz vele bajod....mondjuk még a váltó is hajlamos meghibásodásra, mint például most az enyémé..
Köszi a segítséget mindenkitől, most egy kicsit elbizonytalanodtam.
Helló
Meg ami nagyon fontos még, olvashattunk vagy 2éve 1baleset kapcsán a CBR club topikban hogy vissza hívásosak voltak a 929-esek a kuplungjuk miatt mert hajlamos a szétrobbanásra na azt nem tudom hogy mind vagy csak a 2000-res évjáratú Kormány teló minimum, exup motor és tartozékai is szoktak hibásodni ja meg az év ezred vicce 150LE .Amúgy erősítem az előttem szólók véleményét kellemes motorozható darab.Kb olyan mint az előtte gyártott darabok mondom kb.Már próbáltam929-est tapasztalat nekem pedig 99-es modell van.
Kormánycsapágy szokott kimenni, a sok egykerekezéstől, ez 12K-s mutatvány.
Csáó!
Igazából amit érdemes megnézni, hogy a blokk nem volt-e sérülve. Sajnos a generátor oldali dekli nagyon kilóg és az csesződik oda egy esésnél. Emiatt letörhet a blokkból egy darab, amit hegeszteni kell.De ezzel nincs is baj,ha jól megcsinálják.Ehez elég,ha csak eldől a moci álló helyzetben. Amúgy amit még szoktak mondani az a fesszabályzó + generátor ami meg szokott hibásodni.Az enyémben már 46.000 km van(valós)És még semmit se kellett cserélni rajta a kötelezőkön.Haverom ismerte az első gazdit.Onnan tom.Igazából ezek a motorok nagyon jók!Stabilak,kezesek és nagyon jó a menettulajdonságuk.Amúgy még van egy kis rezgésük kb 5-5500-as fordulaton ami teljesen normális.kb ennyit tok most hirtelen.ha van még valami kérdésed és tok rá válaszolni szivesen teszem.csáó
Hali
Tud valaki tanácsot adni 929 nél mit kell nézni, van e tipus hibálya.Köszi a segítséget előre is.
Majd érdeklődöm nála is!
Mégegyszer köcce!
Köszönöm!
Gondolkodtam én is a kikötésén, mert biztos használják páran
rendszerrel ahol szintén nincs benne! De, ha minden jól megy
nem lesz nehéz megoldani, de .
Na itt érdeklődj neki 1000%-hogy van06705008881
majors, szívesen odaadnám de ha lekötöm hibát ír ki a computer.
Valahogy majd összehozzuk!
Siker?
Köszi!
Hi kérdezd meg ettől a gyerektől jimy a neve:06205224399 szerintem van neki
Nincs valakinek elfekvőben egy kipu szervó motor+bowden 929-hez?
Igéretemhez híven csináltam pár fotót:Gold Wing1800-as, Hidi Miki motorja és Qvadja,épített csopper,bal tenyerem és a sokmotor
Szia örülök hogy hasznos a motyó,ha valamiben tudok segítek szívessen
Hy
Az ajándékod számomra aranyat ér 1000köszönet hogyan tudnám meg hálálni
A csomag többi tartalma is okés.Köszi még egyszer
MR.RF:
ez komoly kérdés!? Azon kívül, hogy a legjobb a világon, a yoshimura -val együtt (a többi csak ezek után jön). Ha elég annyi, hogy a bevételük 60%át a cég fejlesztésre költi, és saját maga korszerűsítésére... de ez csak az Én véleményem.
Hi Akrapovic kipuf rendszeről valakinek véleménye?
Oké elég kíváncsivá tettél már alig várom, hogy jöjjön holnap a postás
Szia.Feladtam a csomagot,de óvatossan nyisd ki mert tettem bele egy meglepit Remélem hasznát veszed
Üdv kolléga körülnéztem a varázsgarázsban 1db feszültségszabájzó,2db használt gyertya,1pár bukógomba(nem szép),1fékkar(javitott),1pár gumi 120 és 190(pirelli dragon)játszani,1db kipufogópalást 10cm átmérő és 40cm hossz,és egy 929 jobbos hasidom.Üdv Zoli
Szerintem egy valamit magára is adó kereskedő nem gmailos emillel hirdet.. meg majd megmondja hova utalj 5000 előleget..
Okés hátha akad még 2 gyertyusz a sufniba vagy más okoság pont most olvasgattam a fórumot ,hogy neked volt a lábtartód baszus nekem kelett vón Szép a volt paci bár az enyém állna ilyen stádiumba na de ami késik nem mulik