Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Enyém is amerikai, sima H4 kell bele. A foncsor is szimmetrikus világításhoz van. De ugye ez még kétkörlámpás.
De most akkor lényegében neked is 2db. H4 es van csak az egyiknek sosincs használva a tompított izzószála?
Amúgy vaterán szoktam látni átalakító adaptert ilyen H4 problémára.
Nos itt vagyok.
Kicsit utána néztem a dolgoknak.
Valószínű a foglalatod H4R és ma minden izzó szabványos H4 ami nem megy bele. Lehet kapni H4R izzót a neten de körülményes a beszerzés.
Itt egy link ahogy ügyesen át tudod alakítani a H4 izzót a foglalatodba.
forums/maintenance/264-converting-h4-headlight-bulbs-fit-cbr250-h4r-socket.html#/topics/264
Ha nagyobb wattos izzót akarsz akkor mindenképpen tegyél relét az indító kapcsolóra ami megszakítja a lámpa áramkörét. Tulajdonképpen nem tudom van e ilyen azokon a motorokon amiken van lámpa kapcsoló gyárilag. Nézd meg. A nagy áram miatt elolvad a műanyag ház.
Üdv.
Sziasztok bocsi lemaradt nem tudom miért az eleje! 919 RR az alany
Üdv Mindenkinek!

Keresnék 929-hez hátsó sárvédőt, gyári sárga színben, illetve fekete, vagy nagyon sötét plexit. Ha valakinek esetleg lenne eladó, vagy tudna segíteni a beszerzésben, azért nagyon hálás lennék.

A segítséget előre is köszönöm!
R el hogy 200 felett elfogy az ereje .... maximum 230-240 et megy és vége! Ez a jelenség pár hete kezdődött! Nem tudjátok véletlenül mi okozhatja? Gyertya, légszűrő, szinkron most lett cserélve! A motorba 50 ezer km van! 5 dik 6 dik ban alig akar kiforogni!
Minden ott van az adstlapomon. De itt is van üzenet küldés funkció.
Rc51 mi az elérhetőséged?
Akkor jó neked! Magam szerelem motorjaim es hidd el egy izzót ki tudnék cserélni
Volt amerikai 929RR-em. Simán belement minden izzó.
Persze
Ohh hálás lennék ! Privi be tudnék irni Neked?
Küldök párat ha kell. Nehogy már annyit költs egy szaros izzóra.
Én úgy tudom a H4 az mindenhol H4. Szabvány. Még egyébként a LED ami sokkal jobb már 50 dolcsi körül minőségit kapsz
Csak én szívok ilyen izzó gondal srácok? USA típus es még a H4 es izzó is másképp néz ki náluk
A Hondába 10 rugó 1 égő ami nekem kéne a vasba
Szia.
Van Mivv oval karbon dobom vadiúj.E-s,db kill.
Listaár kb.100e. 50-ért vihető.Ha érdekel 70/3179083.udv Pali
A bal oldali a gyári izzó
Meg a fő gondom most hogy ez usa típus és a H4 nek a alsó 2 lába más szögben áll és hiába vettem erős égőt bele nem tudom bele tenni
Igen ez odáig rendben van csak az egyik oldalt tompitott a foncsor kialakitás a másik oldalt távolsági 919 en
Sziasztok!
929rr-re keresek sportkipufogót!
Ajánlatokat szívesen meghallgatok.
Vagy infót hogy merre keresek.
Milyen izzók vannak most? Enyémben 2db. H4 van de az régebbi RR és egyszerre világít 2 tompított vagy 2 távolsági. Gyári. Biztos nem bonyolult átkötni neked.
Szia! Lehet venni már +120% izzót. Nekem 954-be +15% van és elég.
Szevasztok! Vettem egy szép 900 rr t és szeretnék tanácsot kérni hogy a világitást hogy tudnám fokozni mármint elöl ugye 20 éves motorhoz illő a fény . Sokat járok sötétben is es jo lenne valami erősebb fény! Meg azis jo lenne ha mindkét lámpa világitana egyszerre! Valami jókis ledes izzót tegyek bele?? Tudtok valami megoldást?
De szép motor!
Sziasztok,

Eladó a mocim, most 2-3 hétig fix 500.000 Ft