Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

óóóó, sajnos ez az időpont nálunk bukó
Pont ekkor jön egy ifjúsági tánccsoport Saint Louisból. Mi látjuk őket vendégül és ezt sajnos nem lehet áttenni
Pedig egy jó kis alvás, nyugodt körülmények között ....
Visszasírom 2011-et, mikor Regécen 3 napig az volt a legnagyobb gondom, hogy nincs semmi dolgom egész nap
Az is kalandos néha ha lejutok a garázsig meg vissza

Más, van egy időpont Regécre, ha tudtok jönni, örülnénk neki. Ez most olyan baráti összeröffenés lesz + család, kutya, macska egyebek...

Szóval: a "régieknek", egy kis családi sütős-főzős-berúgós party lesz Regécen, a megszokott helyen, Jún 30 - Júl 3 közt. Aki tud jönni jelezzen időben.

Természetesen mint ahogy megszokott volt eddig is: minden beköszönő motorost szívesen látunk. De szállást most nem tudunk biztosítani.
mikor és hol merre lesz CBR túra ? és lehet csatlakozni ? (már ha épp ráérek. mert vendéglátózom és van hogy nem szabad a hétvégém . szabadságról meg álmodozni is kár. )
Nem jöttök a Motorrevü Kalandtúrára?
Július 12-én lesz az Őrségben!
2 éve is szuper volt!
Motoros Kalandtúra
Nézz át a 600F fórumra. Szerencsére minden ok vele.
Helló mindenki!
Valaki tud a 16kerben vagy a környéken egy szerelőt,aki otthon van 600rr ben?
Köszi előre is.
Nincs benne xenon, de köszi az ötletet.
H.Peti

minden oké?
nincs benne xenon? ... egyik cimboráméval az volt a baj. újra lett tekerve az állórész és kivette a xenont, azóta műkszik!
Boldogot Bécsből!
Ittam ma az egészségedre...


köszönöm
Ha leveszed a türcsit simán elmegy a kép a Műmájer Meseíró topicba is.

Mellileg jobbulást!

Ettől a bekanyarodik előttemtől állandóan foschok, ezek szerint van alapja a dolognak.
Az egy fain gép. Férfimotor
azota mar osszecsuktak a 29-et alattam es 54 lett belole
Ha Te azt tudnád...
Ne vágj már ennyire fel és ne beszélj olyan nyelven, ahogy nem tudsz
Gondolj arra, hogy a sebesült férfiak látványa a nőkből milyen gondoskodást vált ki
Karcolja a tankot a fixateur
29-nek úgy kell kiküszöbölni ezt a baját,hogy átrakod az 54-ét
180 ft/km, ha csövek is lógnak belőle akkor kicsit több... OMSZ.

FG-nek jobbulást, de ha lábra áll, várjuk ám nagyon, már egyszer megígérte...
Ha lehetne, ezt a bejegyzést most lájkolnám
MOndtam FG-nek, hogy most már neki is ott lenne a helye CBR-Klub túrán...mert ez a kis bibi nehogy már kifogás legyen
Papírkutya..
Olvassák ám!

Még a régi "barátnőd" kellene ide, a plussnyulas, és forrna a szerver a terheltségtől .
Köszönöm, akkor csekkolom ezeket hátha itt is hasonló a probléma.
anno en 929-en szivtam ilyennel eleg sokaig.
eloszor ujra lett tekercselve az alloresz
aztan fesszabalyzo csere, de megint leegett
aztan uj generator forgoresz, mert egy helyen picit meg volt nyomodva, de megint leegett
a megoldast utana az jelentette, hogy a generatordeklit is le kellett cserelni, mert abban is volt egy minimalis deformalodas, felment ra az alloresz es ez az elteres miatt nem volt egyenletes a toltes es ujra leegett. szoval uj generatordekli, uj forgoresz es fesszabalyzo lett nalam a vege.
Upsz, most nézem rossz topikba tettem, bocsánat
Sziasztok!
2004-es 1000RR-emben leégett a generátor állórész tekercs, újratekercselték, összerak, töltés adatok jók, 500km után ismét leégett plusz beégett kicsit a fesz szabályzóból távozó csatlakozó is, szóval tudom, h létezik ez a probléma ennél a típusnál, na, de mi a megoldás? Most rendeltem bele egy új fesz szabályzót meg újratekercselik az állórészt.
Szóval ha valakinek volt ilyen gépen ilyen gondja és tudja a tutit, köszönettel vennék minden infót, utálok töltés nélkül motorozni