Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cala, csak most kapcsolok... te engem (is) jellemeztél a macska leírással?
Annyira mennék már Regécre, el is terveztem, hogy fogok indulni útközben megálló az M3-ason, aztán most már tényleg be is megyek Vizsolyba(kulturális program). Remélem a szamár ismét ott fog állni a hajtűkanyarban Fonyban
Dzsordzsó, addigra lesz valami az olaszból?
Köszi cala! Ha jól viselkedik marad, ha nem picsán lesz rúgva!
Na megállj
Hát nem kapkodom el, egy kis szieszta mindig belefér.
Amúgy a filozófia tetszik!
Te, dzsordzso, ez micsoda?

Mert kávéfőzőnek furán otromba, indítómotornak túl nagy...





... tényleg vettél egy digó motort? Kitartást hozzá! Olyanok mint a macskák: önfejűek, kiszámíthatatlanok és elbűvölőek.
Azt hittem motort vettél, nem puzzlet
Na jó, bennhatóan ismerem a Ducatik lélektanát, szóval csak finoman, óvatosan, ne hajtson a munka, se semmilyen talján és mindig tarts közben sziesztát Akkor kb. úgy fogsz dolgozni, mint az olaszok és a motor megérzi, hogy ismerős mentalitás és szellemiség veszi körül
hááááát ha addig össze bírom rakni, akkor igen!
Ezt nem mondod komolyan

Csak nem egy Ducati?
Ezzel jössz Regécre?
Hali,
Ha valakinek szüksége van service manualra...

http://hondatech.info/download...
csak halkan! ..."van valami a levegőben"
Passzoltok igen
Sose volt zöld a fülem
Igen most màr olyat nézek
Azért ez nem így van... Zöldfülű gólyaként én nem terjesztenék rémhíreket!
Kérdezni mindig lehet!
Figyi!
Mivel kék a gép hátulja tökéletesen megy hozzá a kék kombinációjú ruha. Ráadásul neked az oldal csíkok is kékek.
Nekem 2 cuccom van mindegyik kék-ezüst- fekete-fehér.
Nézd meg a profilomon. Mások elmondása szerint jó az összhang.
Ezt a szint meg minden márkában találsz,azt csá!
Fénykép nélkül itt kérdezni se nagyon lehet
Szevasztok.vettem egy cbr 900rr-t.1992-es évjáratú.az lenne a kérdésem,hogy erdemes venni rá 17-es első kereket? Mert elég nehéz szerezni hozzá 16-os gumit.melyik fajtájú felni lenne Jó hozzá.előre is köszönöm a válaszokat.
én konkrétan egeri is vagyok:)
de nem kedvelem az ilyen szervezet túrákat vagy mik ezek ,úgyhogy tuti,hogy nem voltam ott
Bár lehet,hogy ezzel a motorral ott voltak,mer a nyáron vettem csak.De nem hiszem..
Te Eger környéki srác vagy?
Nem voltál ott véletlenül a 2012-es Corenet- Karasna Kalandtúrán? Ott tekeregtünk a környéken
Á a jószemű
már olasz honlapoknál tartok
de decemberig minimum ,vagy motorkiállításig elnézegetem
Dzsordzsi: ezt csak neked

Felismered?
Fotó: Kovács György
Na mi a helyzet bőrruha fronton?
Köszi!Van ebben a megoldásban is valami
Hát protit vegyél külön és akkor azt máshoz is fel tudod venni.

35-40e-ért már kapsz forcefieldet, ami elég jó.

protik
Jogos! ,de azért amiben van hat protektor,az csak több mint kettő
az orrszarvú bőr lenne a fasza,az biztos biri
Nem kell ezt a kerdest tulmisztifikalni.
Odamesz, felprobalsz nehanyat, amelyik tetszik, azt megveszed es kalap-kabat.
Nagyon szart ugysem arulnanak, na meg ha elolvasod a borruharol, hogy 1,2-1,4mm marha-/kenguruborbol (bar 150K-ert kengurut nem kapsz) keszult, perforalt hipoallergen belessel, kiveheto es cserelheto lagy, utesre kemenyedo protektorokkal, blablabla. Ezzel beljebb vagy?
Legyen kenyelmes, passzoljon a meret, jojjon be a dizajn, aztan ennyi. Azon nem erdemes gondolkodni, hogy mit, meg hogyan fog megvedeni, mert ezekrol megoszlik a tapasztalat.
Estem mar 10 forintos "teszko" kategorias ruhaban es tette a dolgat es hallottam egy ismerosom ismerosenek a szomszedjanak a nagyapjatol, hogy a 100ezer fifililimiliard urdollarba kerulo borruhaja szetrepedt a picsajan egy csuszas miatt

A lenyeg, hogy amikor csuszol az aszfalton, akkor ne a te borod kopjon.