Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van több és lehet választani milyen dugót tegyenek bele.
Egy wössner szerintem jó is lenne..
Dr pontos árat nem tudok..
70 körül meg van
Gyári a legjobb,de gondolom nem terved kicsivel kevesebbet rákölteni a hengerre mint a vételár...
Nicasilozással rosszak a tapasztalataink,elcserélték a hengert és a bevonatolás minősége sem a legjobb /oxidáció a nicasilozás alatt/.
Én személy szerint a perselyezést választanám,nem forog 10e felett a gép mint 125 nél,normálisan elkészítve a legésszerűbb megoldás jelen esetben..70e ért perselyeznek Omegánál és ebben az árban milyen dugót adnak hozzá?
Hamarosan megy a henger felújításra.. akkor akarom majd kiszedni a powert.

Ugyan még nem tudom mi legyen a hengerrel..
Egy új szett 200 ezer...
Egy nicasilozás kb 110.
A perselyezés 70..
Omega motort hívtam..
Mi a véleményetek?
A cégről illetve a hengerről melyiket lenne célszerűbb választanom?
Cr 250R
Természetesen lehet újat venni akármelyik Honda márkakereskedésben,a képen látható árakat szorozd meg köbö olyan köbö 2,2-vel és az aktuális forintárfolyammal így megkapod a magyarországi árakat.

http://www.ronniesmailorder.co...

Viszont célszerűbb lenne szétszedni,eltakarítani és megnézni hogy hol és mi kopott és azt utánaállítani,hézagolni lehetőség szerint hogy az elmúlt közel 20 évben a sok ezer nyitás okozta kopást minimálisra csökkentsd...
R vagy X idomok?
nekem is egy cr 250 van..
bő 1 éve.
enduro felhasználásra van
100kg vagyok és földhöz vert már párszor :D
és saját véleményem szerint ezt nem lehet megunni! :D
hello
96-os cr 250-hez lenne valakinek hűtő idom?
jobbos fekete érdekelne.

valaki tudna tanácsot adni hogy miért lóg a power szelepem?
és lehet hozzá esetleg újat venni valahol?
Sziasztok!
Keresek 1989-es Cr 500-hoz egy komplett kuplung deknit,ami még használható.
Hátha van valakinek eldugva a garázsban egy..
Köszönöm.

paciracing74@gmail.com
Szia!

Googlen kerestem, segített is, találtam is pár boltot, csak gondoltam előbb megkérdem itt és megveszem ha van valakinek felesleges. (nem spórolás címén, csak én is örültem amikor sikerült eladnom valamit és nem maradt rajtam) Sajnos a posta néhol tényleg többe kerül mint a kar. Emberi árat pedig azért írtam mert találtam 8-9 ezer forintos alap karokat is, azt sokallom érte, ahogy láttam 2-3 ezer környékén lehet venni.

Köszi a tanácsot!
Üdv,
Azért ez remélem félig komoly kérdés...beütve a gugliba a "Honda CR 125 kuplungkar" kifejezést akad bőven találat aprópénzért,a kérdés már csak az hogy melyik szimpatikus számodra,viszont javaslom hogy rendelj egy fék és kuplungkart is majd "pót"-ba mert hogy ne kerüljön többe a posta mint a kar! Vajon mi lehet az emberi ár?
Sziasztok!

99-es CR 125-höz keresek kuplungkart "emberi" áron, sajnos fennakadtam egy drótkerítésen és erősebb volt mint a kar.
Esetleg tipp, hogy melyik boltba lehet kapni?

Köszönöm!
egyben eladnám a képen látható megmaradt megmaradt alkatrészeim. váltótengely,berugótengely,kukactengely 1-2 szirszar
10.000ft. meg vannak cr/crf idomjaim,ha érdekel valakit töltök fel képeket
azt a reszet mertem ahol kopott es kb 35mm es a legkinti sarkai nemtudom h mitol de egy picit megvannak kopva, es mindegyik ugyanugy
A gyári vastagsága 3mm,de ez ugye nem gyári...a szélén mérve vszeg megvan az újnak a szélessége,csak ugye a kopott felület vastagságát kellene mérni.
no elugrottam lemeregetni.
a nagylyuk belso atmeroje 10 cm, a csavarlyukak belso atmeroje 6mm,az egesz tarcsa kulso atmeroje ahogy a fonok mondta 240mili a vastagsaga pedig meg nagyon kozeli a gyarihoz azaz 35-40mm
2x3 lyukosztású 6 csavaros tárcsából csak egyféle verzió van,viszont szemre is max 240 es lehet..
Igen, valamint a felfogatasi pontok távolsága!
kulso atmero kell annak a hullamos elsonek?
Engem csak a tarcsa érdekel, ha lemered! A többi nem kell.
krisz ide jonnel el szlovakiaba erte? mer akkor ma a tied is 22000e minden
figyeljetek mar inkabb irjatok emailben v jeloljetek be facebookon es ott megeggyezhetunk! e-mail: marci7245@gmail.com
fb.: Marci Psotka (zöld háttérkép)
Én elmennék érte!
Nem megbántani akartalak, csupán vicc volt.
Engem csak a kézvédő és a féktárcsa érdekelt volna, a többire nincs szükségem, még ha jobban járnék vele sem venném meg egyben.
kb. Mennyi lenne a posta Magyarországra? Már amennyiben hajlandó vagy rá írni egy árat és megtudunk egyezni, és hajlandó vagy elpostázni.
de menem tudok amugy magyarul? megertesz nem? ha meg elkezdenek szlovakul irkalni akkor nemertenel meg! ennyi