Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt tudtam eddig is. De csak igy lehet több képet feltölteni?
91-el bezárólag véget ért a 250 HPP gyártása...
Ha írsz egy hozzászólást akkor ahová a szöveget írod ott van egy "kép beszúrása saját gépről" alatta pedig a fájl kiválasztása hogy mit akarsz feltöteni...
egy kerdesem van megint: hogy lehetképeket feltolteni? hova es mire kell menni?
azt tudom mert az elso széria a vasvazas HPP klapkás van 1996ig, második széria már aluváz de azzal az egyenes-oldallal a deltebox es azzal a csavar príverával, a harmadik szériás pedig olyan mind ami nekunk is van azaz már a hajtott oldalú deltabox és az RC prívera
Rezonátornak is híjják azt a csőkígyót amit a hengerből kijövő gázlengéseket szabályozza a kialakítása révén,és ami nélkül a kétté semmit nem ér...
Eladó crf 250 crf 450 Pro Circuit kipufogók
Összekötő cső is van hozzá
Amit az adatlapodon làttam Cr-t azt 03-tól gyàrtottàk ha Ez a tièd akkor jó hozzà
koszi ezeket a valaszokat de azt tudom hogy a vaz is meg sokminden mas de nekem allitolag 2002esem van es ugyanugy nez ki mint az apum 2003masa. de detto ugyanolyan! en arra lennek kivancsi hogy a kipufogok meg mimas egyezneke? hogyha rendelnek 2002esre valot az passzolnae a 2003masra?
Ja Meg persze a vàz idomzat is màs (mutatom)
Hát a power mert 03-tól elektromos a power fokozatosan adja le a nyomatékot (kicsit gyengébb) míg 02-ès Ez elötti modelleknèl mehanikus Egyböl kinyit így erössebb is nekem volt mind kettö, a tièd làtom 03-as ;)
és még segítség kellene a mechanikai szakiktól is, hogy a 2002es és a 2003-mas 250es cr-ek kozott vane kulombseg? es ha van akkor mi az?
akkor valoszinuleg pirospont nelkul fogok maradni! nemtudom hogy miaz a rezó meg mi mer max rezsót ismerek ami nemkapcsolatos a motorokkal ugyhogy inkabb belinkelem a kipufogot meg a vedot hogy mi lenne a velemeny
http://www.motomaniac.sk/moja-... + fekete védo http://www.motomaniac.sk/vyfuk...
Komoly kérdések ezek,díszmotort szeretnél vagy a rezót védeni?
Ha felrakod ezt a védőt és felülsz a gépre öltönyfelső fényeslépőben a gomblyukadban egy szál harangvirággal mint Szécsi Pál örökzöldjében bizisten pasz tőlem egy pirospontot!
egy krómozott azaz gyári szinu fmf kipufogon jolmutatna-e szerintetek a fekete védo?
Bármelyik Honda képviseltnél,kereskedésben..
meg hátsó sárvédőt rezót ami nem horpatt gyárit ˙(tuningott is vagy rencertt
üdv. 125 cr 97 keresek tűz karikát honnan tudok venni ?
hello.nem.
hello. lenne egy olyan kerdesem, hogy tonkre teszem a gepet, hogyha akksi nelkul hajtom? crf450x-rol van szo
lehetséges..

tavaly júliustól van meg a motor.
őszintén kicsit féltem tőle..
de eddig egyszer sem állt meg alattam :D
ezért nem is erőltetném egy másik hasonló gép vásárlását..
Amire rövid időn belülre rá tudnád költeni a dupláját...
őszintén ezek a durva számok...
de nem szeretnék ennyit bele tolni :S
300ért tudnék venni egy másik cr ami 94es évjárat..
+ a vám is megdobja a költségvetést...
Ha 300e generált tervezel akkor keress meg,sztem tudok némileg faragni a kopóalkatrészeken.
Az új henger szett amerikából 190..
+30 a posta :/
A motor meg soha nem ér annyit amennyit bele költök a generálba.. mert csapágyak szimeringek.. himba .fékek...lánc szett.. tömítés készlet...
Így a generál már 300tól is több :@