Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Keresek Honda CRF250X -et 2006-2010 kozottit !
Csak megkimelt allapotu erdekel valos uzemoraval
Tàkolt,füstölős leéltek nem erdekelnek !
Köbö egy liter megy bele emlékeim szerint,blokk jobb oldalán a kis vízpumpafedélen van egy kereszthornyos,10 es hatlapfejű csavar,ez a leengedője.Nem kell légteleníteni,nincs benne termosztát,ha járatod magát légteleníti. A legnagyobb típushibája a magyarországi kokányolások lehetnek,gyárilag ez az 5 sebességes,aluvázas nem szenved gyári betegségekben,max a segédváz szokott az ott repedni ahol alul kapcsolódik a fővázhoz. A blokk jobb oldalán van,a vízpumpa alatt van egy kis furat,az ne legyen eldugulva,ha megrottyan a vízpumpa szimering akkor ott fog könnyezni v folyni. Mivel fogalmad sincs hogy mennyi benyát füstöltek el ezzel az üzemórás crossmotorral így célszerű lenne bekukkantani a blokkba is nehogy keresztbeálljon egy alsó hajtókar tűgörgő,szétszkadjon egy dugattyú... mutass egy képet hogy mit vásároltál.
Üdv! Sikerült szert tennem egy cr 125re, 98as èvjárat.
Lenne egy pár kérdésem :)
Hány liter hűtőfolyadèk megy bele? Valamint hogyan tudnám lecserèlni benne? Kell lègteleníteni?

Vízpumpát hogyan tudnam ellenorizni hogy minden okès e vele?

Esetleg vmi tipushiba amit nezzek meg rajta hogy jo e?

Elnezest a sok kerdesert!

Előre is köszönöm a segitseget!
Sziasztok !Motorvasarlas elott allok egy crf 450 az aldozat
Egy kis velemenyre lennek kivancsi hogy milyen a gep mennyire megbizhato mik a problemai esetleg melyik evjarat a legjobb mire kell odafigyelni stb..tud ebben nekem valaki segiteni?
Sziasztok! Cr 500 at keresek akinek van a gal.marton@freemail.hi cimen irhatna nekem ha eladja. Koszi
Sziasztok! Olyan bajom van egy 05-ös crf 450-el hogy hidegen indítom rá húzom a szívatót húzok neki párszor gázt indítom fel pörög és le áll... Na most ugyan ezt csinálja ha nincs ki húzva a szívató! Jah és úgy kell fogni a szívatót mert különben vissza ugrik... Nagyon szépen köszönöm előre is ha valaki tud valami tippet mondani boldog újévet mindenkinek
Helló
Keresek
Honda cr 125 97' váltóba fogaskereket ( 14 és 9 ) https://www.partzilla.com/cata...
Helló ! CR 250 1998 blokk alkatrészeket vennék! (főleg bal oldali blokkfél érdekel)
Értelemszerűen bármelyik Honda motorkerékpár képviselet...
Meg van még a motor esetleg?
Hali
a képen látható törött fejű csavart honnan tudnám beszerezni?
esetleg valakinek eladó bontásból
2004 crf250
Hali,nekem van,küld egy üzenetet az adatlapomra kattintva..
Oli3120 akkor csak meglettem. :D
Sziasztok!
2007-es CRF 450R-hez keresek hatso fekmunkahengert. Olyan ami egyben van a fektartallyal.
Szia . Nem tudom a sportmotor oldalával mi van de írtam privátot is meg válaszoltam is márés semmit nem látok , mintha nem is írnék. Azért én próbálkozom :)
Esetleg facén ha bejelőlnél. : Borsos Olivér
Köszi
sziasztok CRF 250 L első fékbetét nissin eladó teljesen új-leltárból megmaradt . 5000ftért 70 202 70 75
20. án válaszoltam is...
Helló ! CR 250 1998 blokk alkatrészeket vennék! (főleg bal oldali blokkfél érdekel)
Szia!
Adatlapodra kattintva írtam üzenetet, más elérhetőséget nem találni :D
Ha esetleg erre jársz írj majd vissza, a héten el kéne intéznem ezeket az alkatrészeket :)
Ott gyakorlatilag két tengely van egybe csavarozva,bár lehet azt köbö 10 cm es tengelyt anyának is nevezi.Konzolom biztosan van,szerintem a másik is,elérhetőségem az adatlapomon.

oli3120 van szervízmanuálom,milyen formában gondoltad hogy hozzájutsz?Új alkatrészben is tudok segíteni,és bontottban is.
irtam már ...kéne nekem méret a csavarokról... ha megoldható örülnék neki
Sziasztok!
Érdeklődnék nincs-e valakinek a szekrény egyik fiókjában, vagy egy csavaros dobozban eldugott helyen:
- 90es évj. CR250 elsőkerék tengely végére való peremes anyacsavar
- első féknyereg tartó konzol
Sziasztok!
Ha valakit érdekelne,Honda cr 125 gyújtás. Yamaha wr,dt,200 kuplung. Következő számon tud érdeklődni:06704273748
Sziasztok van egy 92 es 125ösöm . Teljes generált szeretnék rajta csinálni , mint motorikusan ,futóművileg és küllemben is .
Esetleg ehhez a tipushoz valakinek service manual vagy valami hasonló. Illetve ha valaki itt köztünk csinált már ilyet és szivesen megosztaná velem a tapasztalatait azt megköszönöm .
Üdv ! Feleslegesen vannak CRF 250-es idomjaim. Két hűtő-két oldal. Érdekelne valakit picit ár alatt ? Nem dobnám el őket, de hátha valakinek tetszene :)
Ja,az ára 635000Ft