Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó honda mb 80 motorhibásan 38 ezer de alkuképes
Még mindig keresek honda mb szerszámos láda fedelet.Akinek van Eladó jelezze.
karter
jah.. karter meg ha hegyek.
no para. meg kell csinálni, csak ne ő szedje szét.
De neki nincs fent karbi,felönti benzinnel és úgy megy ,lent a karterbe nem sok fér:D
Szépen megfogalmazott, kerek egész mondat....
Szerencsétlen motor nem kap elég benzint azért csinálja ezt a jelenséget.
Nagy valószínűséggel dugulása van.
Karbit morcikákra kell szedni és szépen kitakarítani.
A benzincsapot is ki kell operálni a tankból és azt is kitakarítani. Valószínű, hogy a benzincsapban lévő szűrő is tele van dzsuvával.
Az sincs kizárva, hogy nincs meg a megfeleő szellőztetése a tanknak, ha nincs meg a pici szellőző lyuk a tanksapin az is produkálhat ilyet.
Ha 10 évet állt a motor akkor érdemes morcikáról morcikára átnézni az egészet, és nem egyből a fülét cibálni, hidd el meghálálja késöbb.
Sziasztok van egy honda mb8-asom és tom miért mivel 10 évet állt most ha meghuzatom elfogy a karterből a benzin és le akar fulladni gáz adáskór de ha hegyek egy kőrt lassan 2-3000-res fordulaton utána megtelik és jó egy újabb gázadásra azt kezdődik minden előröl a főfúvóka lehet kicsi?
Sziasztok 1995 ös NS-1 75 bontódik ha valakinek valami kell irjon nyugodtan , váz , blokk , idomok stb ird meg mi kell
gabofreemail.hu9@freemail.hu
tel : 06702206884
valakinek egy üres váz?
van 1-2 kérdésem. Pl: kap elegendő benyát? Nem túl sok az olaj amit kap magas fordulaton? Terhelés nélkül sem forog ki? Kap elegendő levegőt?

Mennyi km/h-val mész max? Csak mert, lehet a fordulatmutató rugó adta meg magát (én így jártam ) és teljesen lepörög, csak nem látod.
szia köszi a válaszod! de cdi-m jó alaplapom jó gyertya jó gyertyapipa gyújtókábel is
szikra van alapjárat van és mégsem forog ki rendesen az mbx ezért gyanakodtam a trafóra!
Tudok adni komplett gyújtást 80as motorra . Gyári cdi, alaplap, forgórész, trafó 15 ért.
Sziasztok honnan tudnék mbx 80 hoz tarfót szerezni? jah és hogyan tudom kiszűrni hogy jó-e?
Oké
Maradjunk ennyiben.
Nincs rajta rendszám de attólmég nem 50 ccm alatti eszköz :) 30ccm-vel a segédmotor kategória felett áll :D Az hogy ötvenesként használjuk megint más tészta, de attólmég MOTOR . Legalábbis én annak tartom. :)
ha azt nézzük, hogy gondolom neked sincsen rajta rendszám, tehát 50ccm-alatti eszköz, akkor "segédmotoros kerékpár" mint a babetta

Mi más lenne?
A külső futógyűrű húsosabb, erősebb. Tulajdonképp 6205 lenne, de ezzel a húzással elintézték hogy ne tehess be akármit.
Én mg mindig nem értem a pproblémát.
melyik mérete nem szabványos a 80as nsr blokk főcicsapágyának?
* nem fogsz kapni csapágyat. A hondánál kapsz természetesen ...
Akkor leírom itt is.
Nsr ami nem 50ccm nem fogsz kapni csapágyat. Ne szenvedj vele.
Bele lehet suszterolni a 6205-ös csapágyat persellyel, lelked rajta.
Mindenki más 6205-ös csapággyal mbx mtx stb. 50ccm.

http://www.cmsnl.com/honda-mbx...
http://www.cmsnl.com/honda
-nsr...
Bircsi, ha az MBX 80 nem motor akkor mi? :D
szeva! Kitöltöttem. Pár észrevétel:
volt benne több helyesírási hiba.....

A robogó az nem segédmotor kerékpár. Mert pl az MBX az nem robogó, és nem motor. Ettől függetlenül értem mit akartál kihozni a témából.

Milyen célt szolgál a teszt? Minek tanulsz?