Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Most találtam ezt a fórumot, és és úgy vélem, itt jó gazdát találhat a motorom, mivel szeretném eladni, nagyobbra váltás miatt.
MBX 80
Szeretett motor, ez azt jelenti, ha szüksége volt valamire azt meg is kapta (pl: jó olaj, karban tartás, időjárástól védett helyen tárolt, stb)
Megbízható paripa, még sehol sem hagyott ott (ha volt benne benzin ).
Irányár: 100e Ft
Ha érdekel, kérdésed van, írj nyugodtan e-mailt: r.ottika@freemail.hu
e-mailben kérésre több képet tudok küldeni.
Remélem elnyeri tetszéseteket, a véleményeteket is várom.
További szép napot mindenkinek!
Üdv mbx-hez lehet kapni főfékhenger felújító szettet? vagy esetleg a dio-é jó hozzá?
alu lengővillát keresek ! email zsenak94@freemail.hu
Azért irok,hogy akit érdekel feleslegessé vált mbx 80 alkatrészeimtöl megválnék.Van hm-183 as karburátorom,cdi-im és komplet gyújtásom.Valamint karbiba 2 vadiúj fúvóka./nem tudom a méretét/Minden alkatrész jó állapotban van.Kérésre küldök képet.
Nem én csináltam, a közdarab 3500 ból jött ki.
Az egész átalakítás kb 15000be került :)
Köszi : )
mennyiből jött ki ? vagy ismerős csinálta vagy saját készítés ?

engem is érdekelne.
jáá, hogy a gyárira lett rárakva :D én azt hittem a gyári is le lett szedve.
és annak a helyére lett :D

de tetszetős :D
Itt vannak a képek. :)
ühüüüüm, úgy értettem hogy mondjuk gyárilag 49 es dugó enyémben már 52 es van, vagy az sem számottevő ? nagyságrendileg.
Fúrástól nemigen kér nagyobbat, hiszen alig növekszik a hengerűrtartalom.
Inkább attól szok nagyobbat kérni, ha mondjuk nincs rajta légyszűrő, vagy kiherélték azt.
a közdarab érdekel engem igazibóóóóóól :D
Köszi :D
Lett a karbi és a szívócsonk közé egy közdarab csináltatva, majd holnap csinálok képeket róla, a henger még nem lett szétszedve, majd télen ha nem lesz használva, de tuti nem a karbi miatt van sztem, mert a gyárival is ezt csinálta.
valamit írhatnál hogy oldottátok meg a karbit légyszíves :D

szívócsonk stb vagy képekkel mellékelve. Köszi :D
lehetséges, hogy már fúrva volt és messze van a 80 ccm-től :D ?
illetve a nagyobb karbi miatt lehet ?
Próbálgattuk és ez lett a jó.
nem sok egy kicsit az a 115-ös főcopóka?
Ja és most kapott egy dellorto phbg 19 karbit, mert a gyári nagyon gatya volt már és ezzel is ezt csinálja 115ös főfuvival.
Köszi a választ, jelenleg még a gyári kipu van rajta, de jövőre kap egy Vrezót ha minden összejön, azért kérdem hogy nincs e valamilyen elektronikai cucc benne.
80 asok nem nagyon forognak tovább szerintem, rezótól függ.
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem, hogy az mbxben mi okozza azt, hogy 8500-9000 körül letilt, és hogyan lehetne kiiktatni?
Rosszul tudod. A sár az növeli a teljesítményedet. Legalább 1 lovat tesz hozzá. A lánc megfelelő kenését biztosítja.
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy nem forog ki a 80-as mbx-em egyik napról a másikra az lehet az a baj hogy egy kis adag sár befészkelte magát a lendkerékhez?
mi baja?