Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak annyit tennék hozzá, hogy van berúgó tengelyem, ha kell. :D
sziasztok lenne megint egy oan problémám hogy még anno eltört a berugó tengelyem és igy tolásra indult nem ment a motor kb 3-4 hónapot és ma tologattuk semmi siker megprobáltuk behuzni benyót kap szikrát is ad mert mikor huztuk akkor füstölt de huzás közbe elkezdett pukkadozni tirisztoros gyujtás van lehetséges hogy az alaplap elmozdult ? vagy nemis a gyujtással lehet a gond ? LÉGYSZI VALAKI SEGITSEN MÁR
Annyit befolyásol,hogy a kamrából visszaáramló gáz ütközik a kipuf teljes keresztmetszetén kiáramló gázokkal...ezáltal alacsony ford tartományban folyt a motoron vmennyit,így többlet nyomatékot biztosít alul is! A pszelephez képest elavult és nem olyan hatékony...ezért nem is alkalmazták tovább...
Végülis igen...
Szia! Nem tudom, hogy miért írtam úgy.... Pedig így tudtam?; Alacsony fordulaton a kipufogógáz nem 1ből kimegy a kipufba, hanem felmegy egy kamrába és utána kanyarodik a kipuf irányába, de ahogy nő a fordulat húz egy szelepet, és egy nem kell felmennie a gáznak, hanem áramolhat 1ből ki... Kb. erről van szó, nem?
"Röpsúly vezérli a kipufogónyílás nagyságát... " atac=bővített kamrás power....nem a kipufnyilás keresztmetszetét(nagyságát) változtatja! Külön kamra alacsony ford tartományban nyitva a kamra nagyon zárva...ezt a szelepet működteti egy röpsúlyos kuplung...
Köszi az infót!Legalább már ezt is tudom hogy nem poweres!Várom a képeket!Köszi szépen!Üdv!
Szia! Holnap összeszedem mim van, és csinálok képeket. Tárcsáshoz nincs cuccom, ja és amúgy nem POWER-es hanem ATAC vezérelt... Röpsúly vezérli a kipufogónyílás nagyságát... '25ös blokkhoz sincs még sajnos alkatrészem, de abban is vannak egyezőséges, ha jól tudom... Pár fogaskerék, talán keverő, esetleg váltó/tengely... Na mind1, holnap jelentkezem a képekkel, szerintem így estefele. Üdv
Helló!Lenne még 1 érdeklődésem!Nem tudom hogy megfelelő e az hogy beindítom a kis mtx-et és megyek vele kb 500 métert és már a blokk meleg is!Kézzel még fogható!Víz van benne!Olajat még nem néztem mert fogalmam sincs hogy hol kell!A betöltő nyílást megtaláltam már!Mennyi olaj kel amúgy egy ilyenbe?Milyen fajta olaj?Remélem valaki tud nekem segíteni ezekben a kérdéseimben!Nem akarom hogy baja legyen!Az a baj hogy semmilyen visszajelző nincs rajta!Még világításom sincs!Gyújtás kapcsoló meg a legkevesebb hogy hiányzik róla!Segítsen rajtam valamilyen szaki aki ért ezekhez a mocikhoz!Előre is köszönöm!
Baszus szarakodó powerel és kompreszió hiányal majdnem megy ugy mint a 250-es mz-m! Mi lesz ha teljesen rendbe lesz! Gyááá!Alig várom!
Elektronoka nem nagyon érdekel,csak legfeljebb az első lámpa!Meg talán hátsó is!De főleg lánc fogaskerekek amik kellenek és az első fékkar,de tárcsáshoz!Meg kuplung kar konzolal,esetleg bowdenel ami még fontos lehet!A többi az nem annyira lényeges!Hátsó sárvédő és első fékpofa!Majd meglátom mit mondasz árban!:D A powerem is szarakodik,de motorikusan nem bontottam meg hogy megnézem milyen,és nem is akarom míg nem lesz még pénzem dugó gyűrű cserére!Egyenlőre a féket és a meghajtást akarom rendbe rakni,utána a többi!
Sok alkatrész van, ami egyezik, de még több, ami nem... Mielőtt veszel valamit, majd jó alaposan összehasonlítjuk... Elektronika, behúzók.... Írd, hogy mi kell!
Helló!Jaja én írtam!Bocsi hogy anyi helyre írtam,de én azt hitem hogy csak a vaterás vagy te meg ez:)Ide is csak azzért írtam a vatera után mert itt jobban meg lehet beszélni!Nem tudom megegyezik minden e mert nekem tán 125-ös de még azt se tudom biztosra!Egy gyors üzletel került hozzám!De megadom az email cimem és ara is küldheted a képeket áral! cziprusz@freemail.hu Üdv!Feri
sziasztok lenne megint egy oan problémám hogy még anno eltört a berugó tengelyem és igy tolásra indult nem ment a motor kb 3-4 hónapot és ma tologattuk semmi siker megprobáltuk behuzni benyót kap szikrát is ad mert mikor huztuk akkor füstölt de huzás közbe elkezdett pukkadozni tirisztoros gyujtás van lehetséges hogy az alaplap elmozdult ? vagy nemis a gyujtással lehet a gond ? segitsetek köszi
Szia! Te írtál az MBX fórumban is, és Vaterán is, ha jól sejtem, amiket felsorolsz cuccok, azok vannak eladók, este megbeszélem tesómmal, mert még nem tuti, leghamarabb pedig holnap tolok fel képeket. Addig légyszi írd, le, hogy mit fényképezzek le! Kösz, üdv: Zoli (
3db 80-as MTX-et bontottunk szét, dobosak, vízhűtésesek...)
Helló!Én keresnék 125-ös mtx-hez láncszetett ami még használható!Kuplungkart konzolal és első fékkart!Hátsó sárvédő is érdekelne,de első lámpa se ártana!Üdv!Feri
Helló!Most került hozzám egy honda mtx!Kérdésem a következő honnan tudhatom meg hogy hány ccm-es?Állítólag 125-ös!De gyengélem!Igaz a power se nyit!Ez hogy orvosolható?(eddig csak mz-im voltak és simson szóval nem nagyon vok képbe az ilyen mociknál sajna!:S)
De keresnék hozzá első-hátsó láncfogaskereket,kuplungkart konzolal és első fékkart!Előre is köszönöm segitségeteket!
sziasztok lenne megint egy oan problémám hogy még anno eltört a berugó tengelyem és igy tolásra indult nem ment a motor kb 3-4 hónapot és ma tologattuk semmi siker megprobáltuk behuzni benyót kap szikrát is ad mert mikor huztuk akkor füstölt de huzás közbe elkezdett pukkadozni tirisztoros gyujtás van lehetséges hogy az alaplap elmozdult ? vagy nemis a gyujtással lehet a gond ? segitsetek köszi
Szia! Téged nem érdekelnek MTX alkatrészek? Mert szétszedtük a 3.-at is... Az is 80-as, dobos, vizes, R1-es. Írtam mailt is, csak nem írtál vissza...
Honnan tudod, hogy váltó olaj?
Póbálj róla képet csinálni. Hamarabb kapsz választ.
Sziasztok
Segítség kellene. Nemrég lett egy Honda MTX-em, és egy csövön csöpög belőlle a váltó olaj. Ez gyárilag iylen vagy valahová való csak lecsúszott?
Válaszotokat előrre is köszi!
Üdv! Sagal
Sziasztok

Ha esetleg valaki bontana olasz mtx et 125ös az szóljon már érdekelne pár idom róla.
Örülök! :P Mi lefúrtuk a fejét...
sikerült kiszednem :D pont ugy tört le a csavar hogy kitudtam tekerni egy fogóval ugyhogy mostmát fasza :D
sziasztok!
keresnék mtx 125 ös blokkot!
vevő lennék rá!