Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv én tudok szerezni, van egyik simerősömnek.
ha jol emlékszem dugóval gyűrűvel 8Eft.
üdv, nincs valakinek 50-es levegős hengere eladó?
HA valakinek lenne bontott komplett váltója olasz MTX 125 hez
érdekelne.
Köszi
Szia
Elvielg már raktam fel képet rólla.
MSN=email, a profilomban látod, végy föl és mondd, mi kell!
Holnap elérhető leszek MSN-en, néha-néha, de este 8körül feljövök...
Mtx/Mbx gyújtás alaplap a 2 tekercsel kábelekkel eladó. 4000 ft!
Írd már meg hogy mikkor vagy msn-en elérhető holnapi nap folyamán?Majd akkor megbeszéljük azon hogy mi kéne és hogy van e neked meg mennyi!Jó éjt!Üdv
Fel vagy véve msn-re!Bejelenkezel?
Msn-en cimed?Beszéljünk azon!Gyorsabb
http://robogotuning.hu/spl/361...
^^tessék a link,ha görgeted le ottlessz az mtx bowden is.
annyiért megvenném. hát összeirom akkor mert nekem a 125ösről érdekelnének cuccok. ha van msn-ed felvennélek,mert joblenne mint itt!
Most jut eszembe, hétvégén lesz '25ös MTX, és bontásra szánom, ami kell mondd! Ez még a ,,kerekcsővázas" tárcsás, polír, gyárias.
Be tudnád szkennelni? Ha érted?!

Fel tudnád tenni a kép/eket? Kösz
Helló!Lefényképeztem a mocit!
Hát egy linket elfogadok, hátha árulnak mást is. Ha ki tudom venni a kerékből, mert kicsit be van rohadva a csavar, akkor 1500ért a tied, de ez a vége... Amúgy ha kell még alkatrész mondd, mert szétszedtük a 3. 80asat is, amin vannak idomok... Rengeteg eladó cucc van, és hétvégén 99%, hogy lesz egy '25ös is, amit bontunk. Tárcsafékes.... Ami kell, írd össze, és lesz! Üdv
na hali! Megnéztem netem a spirált 2500 ft-ért ujat lehet rendelni,ha gondolod belinkelem.
Szal ha megvanmég és engedsz belőle akkor megveszem.
Holnap lefényképezem!Az idomokat is,meg a blokkot is!Nem szép látvány a kicsike,de jól indul!Menyiért adnád párba?
Van '25öshöz manuálom is. A behúzókat csak párban adnám, de vannak idomok is... Tudnál adni 1 képet a tiédről? Vagy akár többet is. Mert nekem most nagyon kéne tolni az MTX-es cuccokat, elég nagy üzlet van alakulóban és kell a pénz... Gondolom érted... Minél több mindent szeretnék eladni!
Aham!Legalább már ezen látom azt az atac szelepet vagy mit! Érdekes egy konstrukció az mz-után,ezt rendesen át kell tanulmányoznom mielőtt megbontom a blokkot!Őszintén bevalva félek neki fogni a blokk felújításának! De ezen a képen ugy látom elől van az olaj betöltő,az enyémen hátul van,valahol a kuplung szerkezet felet kicsivel balra,azaz hátrább!Ez évjárat miatt lehet különbség vagy ccm? De nagyon szépen köszönöm ezt a rajzot!
Holnap bővebben, de addig is egy rajz, ami neked pont jó, ha kivehető amire kíváncsi vagy....
Helló!Megértem van hogy nekem is összesűrűsödik 1 nap,vagy több és azt se tudom hol áll a fejem!Érdekelne engem a kuplung és a fékkar is,csak a kuplunghoz konzol is kéne!Mennyiért adnád?A lámpa is érdekelne,csak megnézem holnap az enyémet,mert mintha az nem teljesen kocka lenne!Hátsó sárvédőd nincs?Láncszetett megrendeltem az újat ma!Nem kinálták drágán! Még átnézem holnapi nap folyamán mi az ami kellhet még!Köszi előre is!
Mindenki másnak köszönöm hogy leírja ennek a tipusnak a müködési elvét,így kezdem megismerni!
Valaki esetleg robbantott rajzal nem tud szolgálni?
Szia! Ne haragudj! A behúzókat nem kívánom eladni. Max, akkor adnám, ha elvinnéd mind a 2 oldalit, de erre nem sok esély van... Szóval azokat meg tartanám, láncszettem van, sajnos nem tudtam lefényképezni, mert amikor ráértem volna bontogatni, esett az eső. Kockalámpám van, ha neked is olyan kell. Nem tudom, mennyire sürgős neked, holnap ráérnék egész nap bontogatni... Ha kell a lámpa, kerítünk még mellé valamit... Ma sajnos elég zsúfolt napom volt, simót kellett operálnom, közben még az eső is elfogott, így nem jutott sor a bontásra/fényképezgetésre.

http://www.vatera.hu/honda_mtx...

Üdv
A tengely ára: 2500Ft, ha kell.
mennyiért adnád a berugó tengelyt ?
OK, azt nem tudtam, hogy elavultabb, csak azt, hogy más, mint a power...