Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kuplungoldalon is a csapágyon kívül van!
Á itt van x mester is A főtengely szimeringet ki lehet cserélni a blokk kettészedése nélkül is?A lendkerék oldalán talán ki lehet piszkálni,de a kuplungoldali nem a csapágy mögött van?
Akkor a fékkar nemkell. Az R1 tengelyt leellenőrizzük. Majd leméretezem.
A vastag kell. A 125-ös vázad megegyezik a 80-as R2-essel. A hátsó kerék is egyezik
OK, ez a vastag teleszkópos... Van vékony is.
Most megyek csinálnia képeket, hogy mit tudok felmutatni... Írtad a lánckerék tengelyt, azt csak R1-es blokkból tudok adni (80-as, vizes), mert a '25ös blokkot még nem szeretném megbontani. Gumi és olajcső lesz, kuplungkar konzollal van, de a fékkart csak szettben adom. Valahogy így: http://auto-motor.vatera.hu/al...
Még a teleszkóp gumi is kell
Ne menj el, akarok veled beszélni!
Igen nekem azis kell! Írd fel a többihez. 8.-án lesz fizu csak utána tudok fizetni.
Úgy képzeld el, mint egy relét. Ha van aksi a motorodon, akkor könnyen megoldható a szívató. (Lehet kapni manuálisat is, ezt csak ki kell csavarozni, azt meg be, de van vagy 2-3eFt.)

Rámenni rámegy a 125ös karbi a 80-asra, és szerintem meg lehet csinálni, hogy jól is menjen vele. Ez attól is függ, hogy te mit tudsz.
Zoli94jan11 a 18-as olasz karbidon hogy volt megoldva az elektromos szivató? a százhuszonöté jó a nyolcvanasra?
Ja, van, de az egy fos utángyártott. Nem adom annyiért amennyiért mondtad!
a 125 karbiért 8 ezret adnék ha átvállalod a postát
az odor motorsnál van karbi 17 az új
Lenne egy kérdésem: az Olasz 125-ös és a Japán 125-ös hátsó kereke megegyezik? Kösz előre is, üdv!
oké köszi . Azt az 1-2 napot már kibírom :)
Szia! Feladtam a gyújtást, nem biztos, hogy holnap ott lesz, mert zárás előtt tudtam bemenni a postára a csomaggal... Üdv (Bár sokszor elment ennyi idő alatt is)
Miért? Te mennyit mondanál rá? Amikor én akartam szerezni a 80-asra, sehol sem találtam, végigjártam a boltokat, és egy helyen tudtak volna szerezni 41eFt-ért. Na jó, annyiért már egy fél motort veszek, de mivel nehéz szerezni, nem gondolod, hogy 5000Ft-ért odaadom?! Ha tudsz szerezni, kérlek mondd! HM 183-as érdekelne, ami teljesen jó, vagy ha tudsz ilyet, azt is megnézem... Üdv
menyiért adod a komplett karbit a16 az nagyon sok érte az új kerül enyibe
OK, megértem, más nem érdekel japán '25ösre? Van minden! (Láncvédő is, blokk páncél, idomok, ........)
csak az uszó töröt el ezért nem akarok egy komplett karbit
Komplett karbim az van, vagy sokallod?! http://www.vatera.hu/honda_mtx... Üdv
sziasztok van valakinek honda mtx 125-oshöz egy karburátor uszója
Ok, holnap délelőtt postázom!