Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kőőőőssszi
Szia! Itt megtalálsz mindent a motorodról. http://www.cmsnl.com/faq.php?s...

Jó motorozást, vigyázz magadra!
Ha esetleg valakinek volna vagy tud neten kapcsolási rajzot mutatni MT 50-hez azt megköszönném!
sziasztok hm 183 as karbihoz keresnék műanyag uszót jó a törött is ha van valakinek irjon már vagy vegyen fel msn re norbi19930623@hotmail.com köszönöm előre is sziasztok
hol? Léccci mond meg, megnézem ennyímet
Sztem is rá kell szánni 5100 ft-tot és egy első 16 -os lánckereket onnan a boltból és akkor gyári átétteli viszonynál leszek, most 80km/h-nál már 9500-at forog.
De nagyon kicsi a süritésem, csoda hogy megy, ezért felfúratom inkább.
jaja, de van a neten egy oldal, ahol motorkód alapján pontosan ki lehet olvasni az évjáratot.
inkább a drágát vedd meg,bár az is beszarhat ,mert az még érzékenyebb lehet az olajzásra
Fehérvár mellöl vettem az mtx-emet :)
Én nem tudok motorozni, szerelni is csak annyira amennyire muszály.
:)
Majd teszek fel holnap az enyémről is, nagyon várom, már, hogy szétkaphassam és tisztogathassam
gondolom, sokan írnak több évet, mert még maguk sem tudják mikori évjárat, de ha működik nem számít az év
Ez sztem sosem volt 1991-es évjárat, kb 1984 mint az enyém.
Hali,
MTX80 vizesbe furáshoz milyen dugót vegyek? Van 5100-ért a rotyogótuning oldalon komplett. Ambika vagy mi a szösz, de van máshol 4000-ért és már 3125-ért is. Melyiket vegyem, melyik a jó minőség?
kössz,
üdv,
Robi
van eladó mtx 80-as akinek kell Nem én árulom : http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_mtx80-4010423
Kár, hogy messze laksz Megtaníthatnál mocizni meg szerelni Én most váltottam le a honda Mtx 80 egy 125-re és át szeretném tisztítani meg eredeti állapotára felújítani. Esetleg nem lakik valaki Szfvárhoz közel aki megtanítana ezekre?
süti a video
Azt találtam ki, hogy szereztem gázos autóból, 12V-os mágnesszelepet, megdiódázom a töltést az akku előtt, és a mágnesszelepet beépítem a benzincsőbe, így ha leáll a motor azonnal elzár a mágnesszelep, ha szerencsém van még alapjárat közeli fordulatszámon is elzár, így megszűnik a benzin pacsálása, mert most néha elzár néha meg csak egy pillanatra leállítom megállok és már dől belőle, mire szagot fogok már 1deci el is folyt.
Szerintetek?
Szia Steven622
Fordulatszám mérő kellene vagy csak a mutatója, nekem le van törve a mutató, meg a spirál is kellene, karbira van kapás látom, engem is érdekelne mert nem zár a tűszelepem, de szerintem nem is létezik eredetiben még működő ilyen konstrukciós hibával.
Van még japán 125öshöz más alkatrészem is. Nem kell vmi? Elektronika egy része, láncvédő, hűtőradiátor védő, első teleszkópok, telókiflik, hátsó lengővilla, tank, ülés, farokidom. (ülés mögötti) Kormány, első lámpa, gázszektor, váz. (Ez is gyári festéssel, tökéletes állapotban.) Nagyjából ennyi. Üdv
Szia Zoli. Köszönöm a segitséget.
Szia! Sajnos nem jó bele. Üdv; Zoli
Helló. Japán 125-ös mtx-be jó ez a felni ? Ha igen érdekelne,gumi nélkül is .
Hello!
Engem érdekelne a karbi ha minden egyezik
Vedd ki ezt a két csavart és már mélyebb-nagyobb lesz a hangja
Szevasz!
Mi a túrót csináltál ezzel a dobbal? Jó dzsuvás kivülről.
Nem szokott ez így kinézni.
Azt akarod,hogy vadászanak a rendőrök.Szerintem is jó ha ilyen kis hangja van.
A külalakja nekem se tetszik ennek a dobnak.De viszont sokkal csendesebb mint az enyém.
Szerintem ha nincs baja akkor hagyd meg ezt.
Hali