Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello érdeklődnék hogy milyen alkatrészeid vannak mert nekem kéne mtx125-höz henger,dugó,,gyűrű
hello nekem sürgősen kellene egy honda mtx125-ös hengerszet vizes motorba
Eladóak az alkatrészei a képen látható motornak.
MTX 80RII
Szia, próbáld meg Komár gumiként keresni úgyan az a méret. Majd minden kisebb motoros boltban találsz ,csak ha Komárhoz keresed könnyebben találsz és olcsóbban.
Sziasztok!
Tud valaki Honda MT-re 19-2,50-es első krossz gumit.Vagy ha esetleg valaki tudja mi az ennek megfelelője(úgy értem hány.../hányas)azt megköszönném.
Várom az ajánlatokat.
Üdv.:
Laci
Szia! Érdekel még úszó? Nekem van egy tökélete gyári, de nem tudom, hogy eladom-e, attól függ mit kapok érte, tudom hogy nagyon ritka... Ha érdekel, írj! Üdv; Zoli
Rendben, holnap beteszem az MBX-embe és megnézem, hogy dolgozik a relé, ha érdekel... Üdv
A relé érdekelne, viszont a többit félre értelmezted...
A kormányon levé féket/kuplungot és az indexeket tartó konzol kéne új... de ma kiderült, hogy igazándiból elég lenne a jobb oldali konzolt lecserélni mert csak az van eltörve
Szia! Nekem van gyári indexrelém, működik is, ha érdekel 1000Ft-ra tartom. Fékkarom van doboshoz, de még holnap megnézem pontosan milyenek vannak... Index tartóm is talán akad, sőt akár index is, de 4db már nincs az fix.

Várom válaszod, üdv; Zoli
Üdv,
nem-tudom-mikori, Honda MTX80-hoz keresek indexrelét (3lábas) ha valaki ki tudna segíteni ésszerű áron eggyel, annak nagyon hálás lennék! Ezen felül érdekelne még jobb és baloldali kuplung/fékkar/index tartó konzol egyaránt, ha valakinek van bontottan várom jelentkezését! inarancs@gmail.com vagy válaszként erre az üzenetre
furatás 3000.-Ft
dugattyú 4200.-Ft
http://robogotuning.hu/shop_se...
Csá meg tudná nekem valaki mondavi hogy menyibe kerul a furatás+dugatyu honda mtx r2 höz?
sajna nem passzol, mert megnézték már nekem is a fiúk
köszönöm szépen
Köze nincs egymáshoz a fordulatszám spirálnak meg a km spirálnak
Látom nem figyelsz, nemrég linkeltem ezt.
http://www.cma-motor.hu/Termek...
Keresd ki a megfelelőt!
Olcsóbb az új, mint a bontott vaterások
Mennyit érne neked, ha lenne? Mert van egy KM-óra spirálom és ha passzol a belseje, akkor átrakhatom...
semmim nincs hozzá, pont azért kéne egyben
Szia! Nekem van vezetőm, ha tudsz hozzá belsőt szerezni, akkor meg tudjuk oldani...
125 MTX-hez fordulatszámmérő spirál kéne sos
khmmm, kihalt a fórum?
Próbálj meg feltenni kérdéseket magadnak és keresd meg rá a válaszokat.
Például: -A tankból folyik rendesen a benzin? Lehúzom a csövet és megnézem.
-Lassan tele csepeg a karbi? Akkor az hamar el is fogy...................................................................
.......................................................................
.......................
köszi szépen!
Egy gyors válasz: Igen.
egy gyors kérdés: MZX az 12v működik, ügye?