Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké!köszi! nem tudod hogy a váltó tengelyt hogy tegyem vissza?a tengely végén lévő fogak hogy érjenek a többihez?
Hát szerintem ez a lemez az ami szét húzza a racsnit. Amikor a berugókar vissza térne az alaphelyzetbe ez távolítja el a két fél racsnis kereket. Ha jól látom és tudom.
valaki kimaradt
Üdv!

Nem tudja ennek a lemeznek mi a szerepe?
Előre is köszi
Sziasztok! Eladó Honda Mtx 80-as levegős blokk, ár megeggyezés szerint! E-mail: dani.attila@gmail.com
mi is holnap hegessztjük meg co val hátha
Sziasztok!

Eladó motor alkatrészek a Vaterámon.
Összes MTX alkatrészre szűkítve
Az adatlapomon fel van sorolva az összes tipus, valamint találhatsz képeket a profilképekben.

Ha érdekel valami, akár írj emailt, vagy hívj fel!
honda4022@gmail.com
0630-7255588

A posta:
- előreutalás esetén: 1050 Ft.
- utánvétel esetén: 1690 Ft

Mezőberényben vagy a környéken személyesen is el tudjuk intézni.
Zoli
Én máshogyan oldottam meg eme problémámat. Ahol eltört ott összehegesztettem a felette lévő sor rugó körrel. Egy kicsit így erősebb lett de tökéletesen bevált.
hat igen!holnap neki is allok!
Háát igen! Szerintem próbáld meg. Egy rugó miatt akár hetekig is állhatsz mire szerzel egyet. Indulj ki abból Rosszabb ugyse lesz már az a rugó. Vagy összejön vagy tényleg veszel másikat.
hát muszály leszek megprópálni mert már mindnen megvan a mocihoz csak az a kocsog rugó!
Egy jó nagy csőfogóval simán megoldható! De te tudod.
nekemis ott van eltörve! én nem tudok újjat hajlítani!:( béna vagyok!:(
Szia! Nekem nincs de ha csak a fül tört le hajlíts újat neki. Nekem ott tört el ahol a tengelybe bele megy+fél menet. Újat hajtottunk neki azt jó az úgy.
nincs valakinek berugó rugó?
Győőőzelem!
Blokk széthúzva!
kell másik berugó rugó
Üdv Hondások!

Sikerült megcsinálnom a teleszkópokat!
Lendkerék még mindig nem került le
ja és a powernak nincs meg az összekötő része
Érdekelne majd váltókar és váltó tengely!Akinek van ne tárolja otthon!
oke semmi gond
Bocsesz de nem tudok mégse feltenni képeket. Szét van húzva a blokkom és nem fogom egyhamar összerakni.
Hali! Egy kérdés: Az MTX blokk miben külömbözik az MBX-től? 125-ös ről beszélek!
Heló.
vennék MTX/MBX 125 vagy 200 as blokkot kompletten ha van valakinek szóljon.
toni161@freemail.hu
köszi
Adj egy email címet és már megy is.
nekem jó volt bele a simsoné is, csak az elég nyenge lehetett, mert mikor tekertem a csavart jött ki csak éppen a menetet szedte le róla, lendkeréken meg sértetlen
Lendkerék lehúzó nekem (MTX 80 R2): http://www.egumotors.hu/131-sz...