Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az olasznak kocka alakú váz csövezése van a japánnak pedig kerek +más az idom ,jobb oldalt van a vízpumpa az olasznak a japánnak bal oldalt....Az adatlaomon van egy piros MTX és egy kék azok olaszok a fekete (mostani) pedig japán.
De ha nem tudod eldönteni küldj képet és meg mondom.
üdv!
de ha googléra beírod nem adja ki h milyen? vis egy képe sincs róla a neten?
hogy tom megnézni me adattábla nincs rajta,egyéb más jellemző?
Bocsi de nem foglalkozok hondákkal,a blokk is csak beesett és gyorsan adtam is túl rajta.
Esetleg tudsz ilyet eladót? Keresek még karbit ehhez a típushoz.
Érdekelne első szériás MBX 125 f rendszámos, de mindenképpen forgalomba helyezhető váz. lehet törött is csak papíjai legyenek meg.
Köszi!
Már nincs meg.
Segafredo megvan még ez az MTX blokk? Érdekelne, megvenném!
Szerintem igen mondjuk van vele egy kis munka de hát mivel nincs
Én is ilyet akarok rakni a japán MTX-emre mert ami rajta van nem tetszik.
üdv!
Szerintetek ezt:
http://www.ebay.com/itm/speed-...
rá lehet valahogy kínozni egy mtx 80-asra?
ok!Válaszoltam a mail-re.
üdv!
már nincsen meg sajnos máér csak hátsó felnim berugókarom gyújtás kapcsolóm meg hátsó fék betétekkel vagy 3 darab
Halika esélytelen házilag van belle ütve dugo méret elárul mindent a gyári az 56.98 as benne mekora ami benne van 60felet kel hogy legyen
Megvan még az olasz műszerfal?
Ha igen mit kérsz érte?
üdv!
A Wild újságban irtak MTX felújításról cikket !
Hát azt sajnos nem mert a gép összevan rakva. ha neked szétvan szedve készítsél egy fotót az elektronikáról ami a tank alatt van. és hátha letudom szűrni
Olasz vagy Japán MTX mert az se mindegy
valakinek honda mtx 125 ös asszem '86 os kiadás,vízhűtéseshez idomjai? tank,és ülés alatti idomok vannak? és menyibe fájnak ezek? :)
képet esetleg nemtudsz másolni google v bárhonnan h még is h nézhet ki?
ez jó az mtx 80-ashoz is:D az ellenállás legílább is az enyémben úgy néz ki hogy egy porcelán 3 vezeték megy bele és vas fogja össze. szóval fehér a tank alatt szokott lennt és az indításhoz aszem nincsen köze
Üdv!
Karbival 36, nélkül28e.
Csak a felújítás volt 32-be, de én is tisztában vagyok vele, hogy világba nem kérhetek érte. Hogy már nincs mibe beletennem, csak nézegetni tudnám.
heló! Segítség kellene , nem tudom cagiva freccia 125 mocimba pontosan mijen kipufogó tömítés is kellene ezért nem akarom még szétszedni. Találtam a neten cagiva mito tömítés szettet , nem tudja vki jo-e bele? itt van :.http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Nagyon megköszönném vki válaszát Üdv:. Milán
még az lenne a kérdésem,hogy a rajzon az ellenálás az hogy néz ki a motoron? vagy az mié? szükséges az a szikra adáshoz?
aki tud írjon már :)
Köszönöm azért ezt is, már könnyebben eligazodni rajta :)
az egyszerű gyújtát meg megpróbálom megcsinálni ebből :D
bocsi,hogy nem csak viláítás van rajta de mot csak ezt találtam gépen
Itt van egy.
üdv!