Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja bocs, akkor nem szóltam. Megnézhetem, de szerintem 17-es van hátul.
Ha kell a kerék, szólj és kerítek hozzá fékdobot. Hogy mennyire megy bele, azt nem tudom. Elöl 21-esek az biztos. Hátul szerintem egyforma col.
Kösz a segítséget.Sajnos ha jól látom akkor nekem 16-osnál nagyobb kerék nem fér be hátulra.
Szia! Most ezek vannak, illetve van még 2db kerekem 125-ös CRM-be, olasz MTX-be, valamint Tuareg 50-be. Az olasz MTX kerekei nem a legjobban, a CRM nagyon patent, de ezek közül sztem egyik sem jó. A tuaregé tiszta rozsda. De talált fent MTX kerekeket, a linken, mind az enyém, ha Vaterán kívül veszel tőlem 2 kereket, akkor a postádat állom. Üdv
Kössz eszt nagyon észre vettem
Szia! Nincs most egyetlen berúgókarom sem. Hiánycikk minden motornál. Üdv
sziasztok lenne egy eladó 96 honda mtx 125 ös gép 6 sebesség power szelep vizhütés eladó vagy cserélhet róbógóra képek a profilomnál
ár 130
de alkuképes
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ki mivel szokta levenni a lendkereket a gépről nekem Honda MB 80 van. Nekem nincs ilyen lehúzóm és nem is találtam ilyet sehol eddig, a kérdés az hogy valamelyik robogóé jó lehet esetleg az MB-hez? Illetve ha valaki tudja a pontos menet méretet akkor akkor esztergáltatnék egyet.
Illetve régebben feltettem egy kérdést az MB fórumon, de nem kaptam választ így felteszem még egyszer lehet most valaki tudni fogja, hogy milyen szimering kell a honda MB 80 főtengelyéhez? Nincs szétszedve a motor és nem is akarom már csak akkor ha megvannak az alkatrészek, hogy egyből tudjam összerakni. Előre is köszönöm.
Szia Zoli!
Az MTX 80-as első és hátsó kerekedről érdeklődnék.
Mégpedig,hogy gumit is adsz hozzá?
Mekkora méretűek?(én MT-be szeretném beszerelni.Szerinted lehetséges?)
A fékdobok átmérője is lényeg lenne,hogy szükségem lenne-e másik fékfalra vagy maradhatna a régi.
Válaszod előre is köszönöm.
Üdv.:Laci
Helló mtx berúgód nincs e aminek 16mm es a belső átmérőlye sos
Sziasztok.
Vettem egy 125-ös mtx.et:)
Az a baj hogy az elsőteló teljesen használhatatlan.szétverték leis van ragadva.Amúgy 1984-es japán modell
Aki tud hozzá teleszkóot légyszives írjon.
Email Msn ugyan az: zsoca.babetta@citromail.hu
Köszi sziasztok:)
Sziasztok!

Eladó motoralkatrészek, ezek vannak feltöltve a vaterámra, de ennél - a csillaggal jelölt motorhoz - több alkatrészem van.... (Kattints az adott motor linkjére és megkapod a linket az alkatrészekkel, leszűkítve az adott típusra.)

- Aprilia Pegaso 125
- Aprilia RX 50 (AM6)
- Aprilia Tuareg 50 (RV3-4)
- Honda CRM 125
- Honda HM CRE 50 (AM6)
- Honda MBX MTX 50 80
- Honda MTX 125 (olasz és japán)
- Honda NSR 125 (kör és kockalámpás)

Posta előre utalás vagy befizetés esetén esetén, csomagra 20kg-ig 1150Ft, ajánlott levélre, kis méretig és fél kg-ig 650Ft. Utánvétesen 1750Ft 30kg-ig.

Érdeklődni:
- email: honda4022@gmail.com
- tel.: 0630-7255588
Szia!
Kiveszed a régi szimeringet bemész egy csapágyboltba odaadod a régit és kapod az újat.
üdv!
Hali!
Ez a szívócsonk hogy van össze kötve a hengerrel vagy ez még a gyári végére megy rá?
Nem lehet hogy azért fulladozik mert a szívócsonkod kisebb a kelleténél?
üdv mtx 80-asra vizes, nincs valakinek vízpumpa szimeroinge? vagy esetleg hool tudnék rendelni hozzá?
Sziasztok !
jó állapotú karbit keresek PHBH 28ast,2db kellene.ha valakinek van eladó normális áron kérem jelezze.
Lenne egy eladó mtx blokkom,működőképes motorból lett kiszerelve (karambol miatt).Keihin karbival.A hengernek nincs válla és jó állapotú csak a kipufogó felfogatását és a külső víztér részt kell hegeszteni mivel esésnél a kipuff kicsit megráncigálta.Ár: 22k. Szerintem nem vészes ár egy komplett blokkért amivel csak egy kicsit kell mókolni.
Személyes átvétel Kunszentmiklós.
Hello! 125ös olaszhoz lánc feszitö érdekelne.
üdv megint én:DVan valakinek honda mtx80(vizes) tömítés szett feleslegbe? írjon ha van:D meg árat is dobjon, Köszi
akinek van 125 ös hengere olasz mtx-hez jó állapotban írjon
már beállítottam de nem szeretem így hogy nem tudom hogy mi van benne ezért inkább szétszedem majd mostanában és felújítom és legalább tudom hogy fasza ;)
sziasztok!
a honda mtx 50 nek egyanaz a bekötési rajza vagy ugyanugy kell bekötni mint a 125 öst?
Szevasztok! Megtudnátok mondani, hogy hányfogas a gyári első lánckerék a mocin vagy estleg azt, hogy hányfogast vegyek rá, hogy aránylag erős is és gyors is maradjon. Előre is kössz.
Honda MTX 125 (JAPÁN) BONTÁS! Minden alkatrésze eladó! Érdeklődni: bakotom911@vipmail.hu (képet küldök amiről kell)
Üdv: kisbako
Japán Mtx-hez kellene?