Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok.
adott egy mtx 125. a motor légszűrőházából taknyol az olaj de szinte folyik annyira(hogy kerül oda olaj azt nem tudom,gondolom visszapofázik a kompresszió a karbiba).továbbá nagyon sokat eszik.kb 8-10 liter valamint középen és felsőbb fordulaton nagyon dadog,nem szépen jár a motorja.kérdezgettem és azt mondták membrán baja lehet.ha valaki tud pontosabbat az írjon már nekem.
előre is köszi
hello, vki megtudja mondani h a japán honda mtx 125öshöz h melyik tekercs melyik az alaplapon...
Milyen baj szokott lenni a vízhűtéseddel?
Szerintem bele lehet rakni a léghűtéses blokkot is nem hiszem,hogy sokat kell variálni vele.
üdv!
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem hozzátok!
Van egy honda mtx 80-asom, vízhűtéses... Mivel meguntam, hogy állandóan baj van a vízhűtéssel, így azon gondolkodtam, hogy veszek bele egy léghűtéses blokkot... Szerintetek össze lehet hozni a "vizes" vázzal? Ahogy nézegettem, nem fog beleférni a hűtőbordák miatt... Akinek vannak ezen a téren tapasztalatai, kérem segítsen!
Valakinek esetleg eladó léghűtéses blokk?

Üdv:József.
jó lesz hozzá. esszell74@gmail.com
Írj egy emailcímet. Remélem azt vágod h RII-es 80-as MTX (vizes) nehogy rossz legyen!:D
3000 ft postával! Oksa megbeszéltük! Többit privátba!
3000 postával.
akkor mondj egy árat
azt hiszem zöld sárga
Szia!
Bocsi, teljesen megfeledkeztem a karbiról.
Érdekel még?
Üdv:Laci.
http://www.vatera.hu/listings/...

itt vannak MTX-hez eladó cuccaim. Ha valakit esetleg érdekel.....
van. 1500 ért sajnos nem tudom odaadni, mivel szinte új. kb 200 km-t ment.
Nem találom melyik kábel a hátsó világításé. milyen színűt keressek?
hogy érted,hogy mit mivel?
majdnem. ford szám mérőt még nem. kissé összekevertem a dolgokat. hátsó világításom nincs. mit kössek össze és mivel?
szia!
Sikerült bekötözgetni a dolgokat?
üdv!
1500 + posta?
mennyiért vinnéd? holnap megnézem, h megvan e. De szerintem tuti. Most cseréltem le a műszerfalat és ahoz nem kell.
Az király lenne, és mennyibe adnád?
nekem lehet, hogy van spirálom
valakit érdekel kerék gumistól?
a hátsó zsír új heidenau 120/90/17
az első olyan 70%-os
pireli 100/90/19
hátsó gumi 13e
első gumi 10e
ha felnistől viszed akkor az még +5e darabja
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
face: zsolti czeglédi
Hali Mindenkinek fórumlakók!
Érdekelne engem eladó blokk de csak japán 125 R tipusú japán blokk jöhet szóba ....Nekem van egy '83-as évjáratú MTX 125 R mocim és tönkrement benne a főtengelytől felfelé elég sok minden....Sóval ha van valakinek 125-ös japán blokk az írjom már rám légysziiii!
Üdv Mindenkinek!Széles utakat!
Ády
Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy a motorom alul felül jól húz, kipörög, de a sebességet nem tudom tartani. Tehát ha húzok vmennyit a gázkaron és azt tartani szeretném, magától elkezd felpörögni. A karbit és a légszűrőt most fújtam át 8 bárral. Továbbá melegen nem mindig van alapjáratom (főtengely ill. a kiegyenlítőtengely is a jelre van állítva). Egy MTX 80 RII vizes motorról van szó. Aztán ha van valakinek eladó fordulatszámmérő spirálja érdekelne! Kérem szóljon. Előre is köszi a választ.
üdv,
Csongi
írtam e-mailt.
üdv!