Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól tudom teljesen jó hozzá a 80-as elektronikája.
Olvass vissza a fórumon ,itt olvastam valamikor róla.
Már csak annyi van amit látsz. Gyujtás állórész,lendkerék rajta van, váltókar és termosztát nincs.
Karbi és berúgókar nélkül 25000, komplett:35000.
Fúrás+dugó+tügörgö volt 14000
fötengely felujitás volt 16000,
csapágyak,szimeringek,töm.garnitura, stb. Nekem sokkal több -be van, mint amit kérek érte. Sajnos a moci többi részét ellopták, igy egyszerübb megválnom töle, mint "ráépiteni" egy motort.
Helló!
Mi az ára ennek a blokknak?elektronika van hozzá?mert nekem most 80as van benne és az az elektronikám van csak.
Üdv!
Olasz 125-ös komplett blokkom van eladó.
Felújítva (csapágyak szimeringek cserélve, főtengely felújítva, henger fúrva(már nem nicasilos). Beindítva még nem volt. Membrán-karbulátor közti szívócsonk hiányzik termosztát nincs benne
Szia! Adok 80-ashoz komplett váltót 5000ft + postáért. Ha érdekel, írj honda4022@gmail.com -ra.
Sziasztok van egy gyári 125-ös olasz mtx-hez műszerfalam ha érdekel valakit árban megegyezünk mert blokk felújításra kell a zsé :D
Még nem tudom h mi van...mert nem jutottam még A-ból B-be sajna Felrakod vaterára akkor?
Keresek blokkot is mert a 2esem rossz, vagy eladnám ezt a blokkot mindennel 15e (gyújtás,blokk,stb...) 125öst szeretnék bele legszívesebben...
Hello! Érdekel még karbi?
nezd meg az odor motor .hu - n vagy valami utan gyartottat. mukodnek jol azok is
Nekem van egy gyári HM183-as karburátorom, a múlthéten szereztem, még nem hirdetem nagyon. Törésmentes, tökéletes tényleg, még a szívató is kintmarad... De van ára, mivel nincs senkinek, viszont mindenkinek kell... Vaterán kívül 11eFt, alku nincs. Vaterán 12-ért lesz fent...

Üdv
Valaki segítsen....karburátort nem találok mtx80-ra elfogadható áron, mit rakhatok még rá?125ös MZ karbi átfuvókázva esetleg?!
Üdvözletem.Lenne pár eladó sorba került JAPÁN 125/200 Mtx holmim.Egy 200as blokk megbontva(power tengely,hengerfej nélkül.Egy 125ös blokk megbontva mindennel együtt.2váz,kerekek,cdi,telók,gyújtás alkatrészek,stb,stb..
w.r.c@vipmail.hu
06706065426/06209801929
(ha kérhetném inkább telefonon érdeklődjetek)
Hali nekem van eggy de a karban cserelni kell a csapagyat a henger 49 es ja es platinas en kaptam alkatresznek nem is tudom hogy eladjam e de ha megeri eladom. csererbe akar valami kis pedalos regebbi mopedet is elfogadok
Hali. segitseget kernek. a tel elejen egyszeruen lealt az mtx 80 asom. levegos probaltam a kabeleket atnezni de semmi eredmeny. vegul bekotottem direktbe csak cdi motor es gyertya. szikrat ad benzint kap megsem gyul. mi lehet e baj? elore is koszi
Jónapot
Még mindig keresek MTX 80 vagy 125cc blokkot, működőképeset.80as jöhet henger,dugó nélkül is akár.

pudleiner@freemail.hu
Helyesírási szótár talán akad még
Már eladtam.
halika ha meg van csörges meg 20-977-57-27 köszi elöre is
halika engem irj ha vagy :) más nincs még eladó 20-977-57-27 irj fontos és kel !
persze tudom hogy ez így van de én még nem nyomtam szét és azt szeretném hogy mire szétnyomom addigra már itt legyenek a cuccok és cask össze kelljen rakni és ezért kell a méret hogy megtudjam rendelni :D
Csáóó Kiveszed és beviszed a mezőgazdasági boltba mondod hogy ilyen csapágyat kérek ami minőség és nagyfordulatú:D szimeringbe pedig ugyanez csak minőségit kérjél megvan az ára de megéri:D
Sziasztok segítség kellene még nem szedtem szét az olasz mtx blokkomat de már most megszeretném rendelni hozzá a csapágyakat és a szimeringeket de nem tudom hogy milyen méretűek ha valaki tudja hogy milyen méretű az olasz mtx főtengely csapágy és szimering az segítsen légyszíves
Heló
nincs valakinek teleszkóp védő gumija honda mtx 125 (kék kellene)?
Oké.Kösz.
Szia. Az MT-be befér a 18"-as kerék hátra, igaz én MB kerekeket raktam bele.