Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello! ns-1 hez keresek kuplung bovdent ! Aki tud írjon .
Az szép! Én a tankpadot 3k vettem !
Hondásoknál vettem, gyorsan kellett nem akartam vacakolni. Tankpad 6K-ért volt :) na azt nem vettem...
1200? Miből van aranyból? :O
Ez lenne az.
12V 35/35W, ma vettem éppen 1200huf. Gondolkodom rajta, mivel el van öregedve a foglalat, hogy bele suszterolok egy szimó foncsor hátsó részét, azt akkor mehet bele halogén. De míg bírja addig nem piszkálom.
azt hiszem 12v 35/35 w
Sziasztok! A hondámhoz keresek izzó foglalatot előre. Ja és még azt szeretném megkérdezni,gyárilag hányas izzó jár bele?
Köszi!
Sziasztok,
Egy kis hibám lenne. Hidegen simán indul a motor, meg melegen is. De ha lerakom mondjuk egy 1-2-3 órára akkor igen nehézkes az indítás. Kb. a szivató sok, anélkul meg kevés az anyag úgy érzem legalább is. Mi van ilyenkor? A képen látható csavarokból mi micsoda?
A 6-8 gondolom alapjárat levego kombó, de az 1-es melletti csavar az mi?
Valaki használt már ilyen CDI-t? Esetleg valami tapasztalat?
105k
Na az joo! :D Ha nem titok mennyiért sikerült hozzá jutnod?
80-as.
50-es vagy 80-as?
irjál már légyszives erre az e-mail cimre mert itt nagyon rossz kommunikálni. zozozolo@freemail.hu
Gumi nem kell. Te mennyit gondoltál?
Sziasztok elado a motorom minden jól működik rajta van hozzá egy 80ccm blokk is ami 4 sebessége az is üzem képes és még sok alkatréssz is van főleg blokk alkatrészek főtengely meg minden ami kell hozzá a motor a 80ccm lokkal együtt 150000Ft blokk nélkül 135000 alkudni kötelező.Elérhetőségem /szunyog081@freemail.hu/0670/2367725 telefonon csak délután 4 órától vagyok elérhető
10 ezerért nem adom oda, igen karcsú érte. Gumistól kéne?
10k+posta kerekek, tárcsa, lánckerék, ahogyan a képen vannak.
Persze a csíkozás még folytatva lesz a tankon, de most csak erre volt energia :) A matricát PS-ben szerkesztettem (csak az 1-est tettem hozzá), lányom vágta ki.
Hát mondjál 1 árat és majd összecsiszoljuk hogy jó legyen.
Nem régen lettem NS tulaj. Eléggé gatya állapotban voltak az idomok, pár kép a javításukról, hátha valakinek esetleg segítségére lesz. Hátulról polikarbonáttal lett kibetétezve, epoxival ragasztva. Nagyon melós játék, de végül egész jó lett szvsz.
Mennyit gondoltál értük?
Hello! Nem meg vannak még.
Szia,
elkeltek a kerekek? Már engem is érdekelnének...