Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy email elérhetőséget írj kérlek. Köszi.
Filter 12!
New Bontatlan Gyári.
Köszönöm. : -)
Szia,

A szűrő is gyári? Azért mit kérsz? Egy választ dobhatsz a mark0827 kukac fríél pont hura.
Kösz!
Hi!
Légszűrő állapota?
Igen V tec-be gyári honda motorba még nem volt. 40 a Hondánál 25 ért megkapod.
Oké rendben meg nézetem.
Én azért még egy szinkront megejtenék mielőtt nagyon belemerülnék ( de egy másik szerelőnél). És lehet, hogy csak egy vákum cső nincs a helyén, félre csúszott stb. Ez csak tipp de az új szerelő megfogja találni a hibát.
Köszönöm a választ akkor keresek egy másik szerelőt.
Akkor karbi szét, és mindent átnézni, átmérni.
Igen elöte jó volt vagy is nem csinált ilyet a gyertyákat nem szedtem ki. Ki kellene? Jah és az elözöhöz nem irtam de a fogyasztásom is meg nöt egy kicsit. Hátha ez még segít.
Előtte jó volt?

Most minden esetre nem jó nem természetes amit csinál. több dolog is lehet a hiba okozója.
Gyertya kép az beszédes. Az milyen?
Szijasztok lehet nem ide való kérdés de van egy vfr 750 rc36 tipusú motor amin tavasszal karbi szinkron lett csinálva meg gyertya csere szelep hézag. És azóta azt vettem észre főleg akkor amikor hidegeb van mint pl most is hogy be melegedet álapotában fel pörgeted üresben olyan 5-6000 ezerig és onnan ha vissza esik a fordulat akkor nem áll be a be álítot értékre hanem lesik 650 re és le akar álni. Ez mért van? Rossz a be állítás? Válaszokat elöre is köszönöm.
júúúúújjj, csoda szép... ez a legszebb szín..
Nagy gratuláció hozzá!
mennyiért adod a gyertyát?
vtec-be való?
Uj légszürő és gyertya eldaó ha valakinek kell!
Kösz! : -) Igyekszem.
Mi mást tehetne? Egyébként kifejezetten jó ár érte. Ha nem volna már egy a motoromon lecsapnék rá.
Mented a menthetőt?
Ha esetleg érdekel valakit? Jó 1998-2012 ig kormány nincs meg hozzá. 25 ezer Ft
Nagyon szép,patika állapotú viffer! Vigyázz rá,és magadra persze
Sziasztok
Nem igen szoktam itt lenni de én is vfr tulajdonos vagyok immár május óta. 7000 km sikerült mennem a V-tec motorommal idén. Most váltani szeretnék ezért ELADÓ. Jó szivvel ajánlom bárkinek mert hibátlan, költségmentes a motor. 57 éves vagyok és kényelmesebbre szeretnék váltani. A motor fent van a használtautón, és itt is hirdetem. Ha valakit érdekel keressen. 70-542-9308.
http://www.jofogas.hu/somogy/Honda_VFR_800_VTEC_alkatreszek_39129370.htm?first=1
Mindenkinek köszönöm.

Igen, hasonlóképpen voltam vele én is. Régi álmom volt, akkor megfogadtam, h ha eljön a vásárlás ideje, kizárólag ez a szín jöhet szóba. : -)
Hmm, ez a fehér 2009-es Viffer volt az én álmom, egyszer meg is valósítom majd. Ez a legszebb színösszeállítás.
Gratula, vigyázz rá.