Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaza van Sanyámnak.....ez itt nem kérdés.
Ez majdnem egyenértékű szentségtöréssel itt a VFR fórumon ilyet kérdezni.....
Az én VFR--em is eladó
Sziasztok! 2003-as FZS1000 vagy 2002 VFR800 Vtec?
Valakinek tapasztalat valamelyikkel?
Váltanák túrasportra és örülnék egy pár jó tanácsnak.
Az biztos, ha nem tudják megcsinálni, akkor elviszem egy olyan szakihoz aki jól megcsinálja. Ha az sem tudja akkor meg veszek egyet. Hosszútávra tervezek a motorral és nem szeretném ha szar lenne. Ha már ilyen helyzetbe kerültem, akkor legyen minden patika A következő szezonban már remélem, hogy egy még szebb erőben duzzadó boldog motor fog rám vissza nézni
Sosem azt kell, nézni! ha nem azt, hogy utána egy esetleges ganyé javítást nézegethetsz évekig. Vagy majd esetleges, eladáskor 3 kilométerről üvölt, hogy javítva volt. Majd akkor kell kifizetni a révészt
Én biztos, hogy motorvásárláshoz viszek rétegvastagság mérőt. És ha addig tagadta, hogy volt bármilyen sérülés, és a helyszínen derül ki emiatt, már el is engedtem a kezét a járműnek. Nem az a baj, hogy ha egy jármű megsérül! Ha nem az, ha szakszerűtlenül van javítva.
Én is erre tippeltem hogy jobb a sajátot reparálni.
Szebb lesz a javított ha kész
A motor értékének majdnem negyede......
huhh van németen tök gyári állapotú jó de az KB 125 rugó.
Akarsz annyit költeni rá?

link
Szerintem ha javítani kell ugyanott vagyok mint az enyémmel.
Ja upsz.
Ez picit sérült,de jó áron van.
Szerintem lehet javítani.
Ha van kedved kérdezd meg Öt Hátha elpasszolja csak a tankot.
Amúgy a német ebay-en van olcsó de sérült vagy drága de sérülésmentes legalább 10-12 db vegyesen.

Könnyebb mint a USA féle mert előbb elküldik,nincs áfa,vám kötelezettség és közelebb van ergo olcsóbb a posta is.
Csak nem küldik el ide.
De legalább van
Szerintem ez is javítot
köszönöm!
Én még soha nem hallottam róla Valami pontosabb infó esetleg?
Ricsinél minden van
Ricsi bontónak van tankja, hűtő stb...
Bontottat? Esélytelen :D Kb semmit nem találtam bontottan
Én nem foglalkoznék a javításával. ha veszel egy jó bontottat, nagy valószínűséggel, a fényezés nem megúszható. Bár milyen javítás után, általában korrózió kezdődik a tank belsejében, ezt tartsd szem előtt. Ennek a javításnak tartósan 30 ezer Ft a leküzdése.
Ha javítás mellet döntesz, szedd ki a benzin pumpát, és vedd le a tank sapkát, és tedd ki egy-két napra egy jóé szellőző helyre. Majd ez után egy hőlégfújó legkisebb fokozatán egy fél napig melegítsed. Ez után gyakorlatilag azt tudsz csinálni vele, amit akarsz.
Véleményeket kérnék, hogy lehetne ezt kijavítani. A felső kisebb horpadást gond nélkül ki tudnám magam is húzni, élben lévővel viszont még nem volt dolgom. Ez a kisebb gond :D A nagyobb az, hogy ez egy benzintank és nem szeretném felrobbantani magam :D Vélemények,ötletek stb-stb? :D